Радостта ми беше за кратко!

  • 1 750
  • 27
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 1 612
Здравейте отново!
До преди няколко дена споделих радостта си с Вас, а сега искам да споделя и мъката.
Днес сутринта прокървих, болеше ме и имах контракции на матката.
 Weary
Отидох на преглед и се оказа, че каквото е имало вече го няма.
Не мога да опиша как се чувствам - едновременно ми е тъжно и много ме боли и в същото време съм ядосана, че и този път нищо не се получи. А толкова бях близо.
Не знам какво ще правя сега.   newsm45
Може би ще изчакам да ми свърши и ще отида на преглед в София за да видят как са нещата. Искам да си направя и имунологични изследвания. Явно при мен има някакъв проблем със задържането.
Благодаря Ви, че Ви има и че сте с мен!

# 1
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Писах ти в другия форум и за да не се повтарям   remybussi.Бъди силна, знам че ще успееш.

# 2
  • Мнения: 3 010
Лили, незнам какво да кажа. Всяка една дума тук е просто слаба. Знам как се чувстваш, дано по-скоро се възстановиш психически. Освен да поплача с теб друго незнам какво да кажа???????????? Cry

# 3
Лили,разбрах,че си от Варна.Защо не пробваш при д-р Маркова.Там има по големи шансове,отколкото в София.

# 4
  • Мнения: 3 010
Лили,разбрах,че си от Варна.Защо не пробваш при д-р Маркова.Там има по големи шансове,отколкото в София.

И аз мисля като теб olianata , но Лили май е ходила при доцентката и май е разочарована, незнам де...........

# 5
  • Враца
  • Мнения: 5 204
О Лили  Hug Hug Hug
Ужасно съжалявам!
Направи изследвания и ще видиш, ще стане!!!!

# 6
  • Мнения: 1 612
Аз бях пациентка на доц. Маркова, но тя ми отказа инвитро по касата, а аз нямам възможности да си плащам и лекарствата.
Със сигурност няма да се откажа!
Ще се боря докрай!

# 7
# 8
  • Мнения: 133
Съжалявам! Weary
Не се  предавай и гледай все напред!
Всичко хубаво става бавно!
Успех newsm10

# 9
  • Мнения: 313
Лили,съжалявам за това,което ти се е случило Weary.Стискам ти палци съвсем скоро вдичко да бъде наред, кураж Praynig  bouquet

# 10
  • Варна
  • Мнения: 841
Много съжалявам и чудесно те разбирам, но повярвай ми, времето лекува всичко, знаеш че го казвам от скорошен опит. Ще ти мине и рано или късно ще забравиш болката. Съвсем скоро ще се радваме на красиви и здрави бебоци.
МНОГО СИЛНО ТЕ ПРЕГРЪЩАМ spoko

# 11
  • Мнения: 1 612
Реших да се заема здраво с работа за да не мисля.
Пък и парички ще трябват за втората процедура.
Благодаря още веднъж за подкрепата!

# 12
  • Мнения: 1 959
Я горе главата и не се очайвай аз също имам едно ICSI неуспрешно и точно преди коледа няма да ти кажа аз как се чуствах навсичкото отгоре си и плащах абсолутно всичко ама не се отчайвам другата седмица съм пак на доктор и ще видим кога ще трябва да почвам всичко от начало защото имам само 1 замразен ембрион който не е достатъчен.Така че горе главата всяко зло за добро,другия път ще стане че може и две да са newsm10 newsm10 newsm10

# 13
  • Мнения: 164
Много съжелявам за случилото се с теб, но не се отчайвай и смело на напред.Ти казваш, че доктор Маркова ти е отказало инвитро по здравната каса и защо ти от колко години се бориш с стерилитета нямашли всичко което се изисква .При мен ми правиха инсеминация в София клиниката на Щерев но нищо не се получи и ми предложиха инвитро от касата защото имам три последователни  неспукани фолекула.Казаха ми, че отговарям на всичко което изисква здравната каса и ако реша да подам документи  ме спряха много неща:липса на осигоровки, липса на малко средства защото е доста разстоянието от София до нашия град и като си сметнахме даже и от здравна каса ще ни трябват около 4000лв. за всичко -лекарства пътни ,престой в клиниката а там е много скъпо

# 14
  • Sofia
  • Мнения: 21 632
Съжалявам и аз мила !
Кураж..., гледай напред .... и дано не закъснее успеха !
Прегръщам те !

# 15
  • Мнения: 1 951
Съжалявам миличка! Толкова се радвах zа теб... Важното е че си реШена да се бориШ до край и не се отчайваШ  Hug вярвам че Ще успееШ  Hug

# 16
  • Мнения: 1 320
Лили, много, много съжалявам! Дано вторият опит е успешен!

# 17
  • Мнения: 1 029
Миличка,много съжалявам.Но не спирай да вярваш!Ще успееш,ще видиш,само не спирай да вярваш и да се бориш!Успех и горе главата!С теб сме и те подкрепяме! [/b] Hug

# 18
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Съжалявам много мила Лили Hug Hug Hug
Важното е че не се отказваш и се бориш..това е най-важното Hug
Успех и да знаеш, че искрено вярвам, че ще бъдеш скоро мама

# 19
  • Мнения: 4 324
Много съжалявам Sad

# 20
Хей миличка хаиде успокой се. Зная че е трудно да се приеме, но трябва.
Събирай сили и не се отчайвай. Ще видиш съвсем скоро ще се появиш с радостна новина която няя-яяма да бъде за краткоооо Grinning.

# 21
  • Мнения: 4 399
Много съжалявам, Лилия!  CryНо бъди сигурна че ще успееш!

# 22
  • София
  • Мнения: 4 272
Миличка Лили, много съжалявам за случилото се Sad Но събери сили и гледай напред. Скоро ще успееш, ще видиш! Гушкам  те Hug

# 23
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 994
Лили, съжалявам мила  Cry , стискам палци за следващия път, горе главата!

# 24
  • Мнения: 5 317
Лили,много съжалявам за случилото се.
Кураж,сигурна съм че скоро ще имаш малко,сладко бебче newsm32.

# 25
  • Мнения: 1 612
Още веднъж благодаря за подкрепата!
Аз започнах вече работа и май съм малко по-добре.
Хубавото е, че си намерих пак допълнителна работа и се надявам до пролетта да събера паричките за размразяването и трансфера.
Лошото е, че този път не можах да си изкарам цялата мъка навън. Уж се чувствам добре и изведнъж ми става много тъжно. Май е време да си взема нещо билково за успокоение на нервите.

# 26
  • Мнения: 4 306
Миличка, страшно съжалявам за така стеклите се събития. Наистина много се радвах за теб, но още повече се радвам, че имаш сили да продължиш напред.  По отношение на билкови препарати, не мога да ти дам съвет, но от опит мога да ти препоръчам чай от маточина - премахва напрежението и приятно отпуска.
Стискам палци, всичко да се нареди при вас!

# 27
  • Мнения: 173
Лили,миличка много съжалявам  за случилото се!!! spoko
Най-хубавото тепърва ти предстои... newsm10
Вярвам и се моля за това Praynig

Общи условия

Активация на акаунт