Предстои ми инсеминация 11

  • 57 594
  • 733
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 513
Зимна роза, сьжалявам  Sad  стискам палци за следващия опит, тази процедура би трябвало да е твоята доколкото помня от предни твои постове

# 31
  • гр. София
  • Мнения: 2 531
Зимна роза, сьжалявам  Sad  стискам палци за следващия опит, тази процедура би трябвало да е твоята доколкото помня от предни твои постове

Да, предишната инсеминация (втора по ред) беше успешна, но само за 2 месеца. Може би няма да се наложи (дано!) да стигаме до инвитро, инсеминациите май ще са ни достатъчни.
Благодаря ви за подкрепата, много сте мили  Hug

# 32
  • Мнения: 23
Здравейте,
Да се включа и аз. Предстои ми втора инсеминация и много се надявам да е успешна. Искам да питам трябва ли 14 дни до теста да се почива, лежи или нещо такова. Моята докторка ми казва, че не е задължително, а пожелателно. При първата почивах и нищо не се получи. Успех на темичката и много положителни тестоте на всички!

# 33
  • Мнения: 382
Зимна роза, съжалявам за отрицателния резултат spoko Дано наистина още следващия път видиш отново двете чертички, но този път до термин Praynig

mimonka, лежане, пазене и тн изобщо не е препоръчително след инсеминация Peace Все пак то си е почти ест.забременяване и ако всеки месец след овулация се пазехме и лежахме, то тогава... Peace Естествено могат да се ограничат някакви тежки натоварвания, но за другото на мен винаги са ми казвали да си живея живота все едно не сме правили процедура.И аз винаги съм се "пазила",но положителен тест не съм видяла досега Peace

# 34
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Зимна роза,съжалявам..дано третата инсеминация ти е на късмет и да ти бъде последен опит!

mimonka,Leisi_bb вече ти е отговорила.Послушай я.Аз се пазих първите две процедури,на третата го дадох по спокойно.Сега ми предстои четвърта и даже нямам намерение да спирам фитнеса  Peace В крайна сметка ако е ''речено ще стане''.

# 35
  • Мнения: 277
Здравейте момичета  Hug

Аз май започвам с много чакане ... И този месец няма да стигна до инсеминация, оказа се на прегледа на 3-тия ден от МЦ - то, че фоликулът от предната стимулация си е още там и не се е спукал Sad.
Този месец съм на противозачатъчни и се надявам да е само за месец.
Четох, че на много от вас са се получавали кисти след инсеминациите и за месец са се изчиствали. Дано и при мен стане така и най - накрая стигнем до инсеминация.
Успех на всички  Hug

# 36
  • Мнения: 382
Здравейте, момичета Hug
Включвам се с молба за съвет от тези от вас, които са пробвали инсеминация на ЕЦ. Аз както неведнъж съм казвала тук, хич не съм привърженик на този вариант, но този месец се наложи да се хвана като удавник за сламка за тази алтернатива, иначе щеше да е поредния ми месец на противозачатъчни. Не ми се влиза в подробности защо и как стигнахме до ЕЦ, но ситуацията с фоликулите ми е следната: на 6 ден един от дясно - 8мм. Днес на 9 ден този от дясно не е мръднал, но е тръгнал от ляво друг, който сега е 8мм. Моят МЦ обикновено е 26-27 дни и овулация съм засичала около 13,14 ден. А при инсеминация и стимулация с Клостилбегит на 16ден. Но с противозачатъчните и процедурите много ми се разбърка МЦ откъм дължина. Та искам да ви питам има ли изобщо някакъв шанс нещо да излезе от цялата тази работа? В смисъл да порастне фоликул на по-късен ден и да имам по-късна овулация?  Случавало ли се е на някоя от вас да е имала малък фоликул и после да порастне бързо? Аз вече съм отписала един вид този месец, ще отида на последен преглед в четвъртък, за да видим какво става, но честно казано не се надявам особено. И все пак newsm78 Док още не иска да се откажем,ама аз се чудя на какво да се надявам ooooh!

# 37
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Leisi_bb ,аз бях така,не се притеснявай - ще порасне.На 13 ден всичко си е ок.Не се притеснявай.Две от стимулациите ми са ЕЦ.Желая ти много късмет и спокойствие Hug Hug

# 38
  • Мнения: 382
armira, благодаря ти за отговора Hug Мога ли да те помоля тук или на лични да ми опишеш как е било при теб. Знам, че всеки организъм си е различен и все пак Peace

# 39
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Leisi_bb,то няма много за разказване.Имам три инсеминации,две от който на ЕЦ.Със стимулация или без аз все си правя по един единствен Ф.На 9 ден е или 8 мм или 9 мм.Инсеминация съм имала на 12 и 13 ден,и една извънредна на 9 ден от която бебе супер прибързана...

# 40
  • Мнения: 607
Здравейте,момичета, и Честита Баба Марта!Пожелавам на всички много здраве, щастие, успехи и сбъднати мечти!

# 41
  • Мнения: 382
Здравейте, момичета Hug
Леле темичката ни направо потъна в прах Mr. Green
Хайде да я побутна аз с едно въпросче. Вчера ми мина инсеминацията на ЕЦ. Както вече казах нямаше шанс този път да е със стимулация по здравословни причини, защото ми откриха едно нещо, за което не ми се коментира. Но за първи път док не ми изписа Утрогестан за след процедурата, защото била на ЕЦ и нямало нужда. Аз обаче много обичам да го взимам и смятам, че по някакъв начин увеличава не големите шансове за успех на една такава процедура. Та въпроса ми е има ли проблем аз да си слагам както досега 2х2 след процедурата до датата на теста newsm78 Може ли да повлияе по някакъв негативен начин.

# 42
  • СОФИЯ
  • Мнения: 10 724
Розичка миличка съжалявам  hug hug hug следващият път ще се получи да знаеш, говорила съм вече  Hug Hug Hug

# 43
  • гр. София
  • Мнения: 2 531
Лейси, на мен при последната инсеминация не ми беше изписан Утрогестан. Само Дуфастон. Моят съвет е да не си самопредписваш нищо. Лекарите най-добре знаят. Ако все пак имаш някакви съмнения, говори с лекаря си и обсъдете въпроса. Но не прави нищо самосиндикално.

Ох, Миеринче, дано  Cry Че вече здрави нерви не ми останаха  Cry
Да знаеш, че чакам да се отчетеш с успех след някоя и друга седмица  Hug

# 44
  • Мнения: 3 695
ето ме и мен, трета инсеминация - не успешна, започваме четвъртата  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт