Борбата с рака - духовното оцеляване и физическото преодоляване - 27

  • 76 992
  • 723
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 4 864
Мен много ме болеше! Всеки ми казваше, е ако е рак, той не боли, но мен МНОГО ме болеше! По цял ден на работа имах чувството,че нещо ми смачква сърцето, бях като парцал и само чаках да се прибера да се стоваря на леглото и да си правя компреси, които за жалост не помагаха много. Освен всичко друго и вдигах температура. А болката и температурата не са симптоми, доколкото ми казваха. Ако не болеше толкова и ако не бяха порастнали толкова топчетата, едва ли щях да отида на лекар. Сега до някъде се радвам,че се стекоха така нещата, че иначе кой знае кога и как щях да го открия. А това, че не са те оперирали още..не знам как издържаш с тази мисъл. мен щяха да ме върнат за 10 дни у дома, а аз нямаше да мога да издържа и затова измолих да ме оперират възможно най-скоро. Така или иначе трябва да се направи така че не ми се отлагаше.

# 721
  • Мнения: 15
Амазонка, пробвах да се церя с хомеопатия - пих тонзилотренд и инфлуцид , но нещо не видях резултат  newsm78 и подкарах Парацетамол и много вит.С. Сега - три дни по късно мога да кажа , че съм в почти перфектна форма .Да се надяваме , че и  левкоцитите и тромбоцитите ще са наред  Praynig и ще си проведа химията .
milmich , добре дошла  Hug, ще вляза да разгледам снимките .
Да кажа и аз за диетата - не съм кусвала свинско, Мед, пържено  и салами откакто ме оперираха /вече 5 месеца /.
Хапвам риба и пиле , сурови ядки ,  плодове ,зеленчуци ,пълнозърнести храни , нискомаслени млека / в началото даже прясно мляко бях спряла да пия , защото четох , че съдържа и хормон на растежа/.Накупих си суровопресовани масла - зехтин , ленено, гроздово , сусамово . И аз като Миленка  започнах да готвя само със зехтин . И червено вино Embarassed
Но като ходих в Германия и в София си хапнах и МакДоналдс  Mr. Green

# 722
  • Мнения: 15
По принцип рак не боли , но всяко нещо си има и изключение- ако е уцелил нерв или пък се е получило възпаление , както при Карола .
И мен ме боли сега , особенно като се натоваря -цялата дясна гръдна половина - все едно всичките ми ребра са счупени или натъртени. Rolling Eyes

# 723
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
Заповядайте в новата тема  Hug

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=650629.new#new

Общи условия

Активация на акаунт