Анатомията на Грей - Тема №15

  • 36 568
  • 723
  •   1
Отговори
  • Мнения: 68

## ЕДНО ДОБРЕ ДОШЛИ НА ВСИЧКИ, КОИТО КОМЕНТИРАХА В ПРЕДИШНАТА ТЕМА с видеото по-долу:
http://youtu.be/olYUvpBeCOQ

УЧАСТВАТ->



## По идея на : Шонда Раймс

## В ролите :
Елън Помпео (Д-р М. Грей), Санда Оу (Д-р К. Янг), Джъстин Чеймбърс (Д-р А. Карев), Чандра Уилсън (Д-р М. Бейли), Джеймс Пикънс (Д-р Р. Уебър), Патрик Демпси (Д-р Д. Шепърд), Сара Рамирез (Д-р К. Торес), Ерик Дейн (Д-р М. Слоун), Кайлър Лий (Д-р Л. Грей), Кевин МакКид (Д-р О. Хънт), Ким Рейвър (Д-р Т. Олтман), Сара Дрю (Д-р Е. Кепнър) и Джес Уилямс (Д-р Д. Ейвъри).


В България, новите серии от 8-ми сезон излизат почти всяка петъчна сутрин в http://DMCA-removal-from-Google/browse.php. Ето и линк за всеки от сезоните:


Последна редакция: пн, 02 апр 2012, 21:33 от Ḡἅλέηὰ'S ßìǥǵȅṠṯ…

# 1
  • София
  • Мнения: 746
Аз ли съм първа??? newsm44
И, по темата,харесва ми и със субтитри и без,само да не спират да го дават.

# 2
  • Мнения: 0
Аз за анкетата мисля, че Кристина и Оуен ще се сдобрят и Марк и Лекси ще се съберат, ама на, не мога да отбележа два отговора. Laughing

# 3
  • Мнения: 1 129
Гласувах за събирането на Лекси и Марк, макар че не съм много сигурна, че Шонда е на същото мнение.  Laughing
Това с инцидента го изключвам тотално, защото вече го минахме. Аз съм от тези, които харесват Кристина, така че се надявам да не се разделят с Оуен. Мисля си, че ако Мер забременее съвсем ще се разводни работата. Но няма да се разделят. Не давам  Mr. Green И нямам против да върнат Адисън или Изи, но не им виждам мястото в развоя на нещата. Та така. А иначе предпочитам да го гледам със субтитри, въпреки че това е един от малкото филми на които съм свикнала и с дублажа.

# 4
  • София
  • Мнения: 1 453
Шонда не веднъж е казвала, че няма повече да разделя Мередит и Дерек, а от някои нейни постове в Туитър оставам с впечатление, че и Кристина и Оуен няма да се разделят... Да видим:)

# 5
  • София
  • Мнения: 18 679
Аз така сериозно започнах да следя трети сезон по Дива, че тотално забравих какво се случва в сегашния, с тия огромни паузи...
Та, в момента съм на вълна Кристина се жени за Бърк, Оуен ми е още гостенка от бъдещето Laughing
Много хубаво оформена тема, поздравления  bouquet

# 6
# 7
  • Мнения: 0
Записссссссс   chef

# 8
  • Мнения: 21
Засякох и аз онзи ден една серия по Дива и се замислих да си го изгледам от началото, но за съжаление нямам толкова свободно време...

Колкото до дублаж/субтитри, винаги предпочитам да гледам на оригиналния език филмите, дублажът никога не ми е достатъчно автентичен. Но с бебе оценявам вече преимуществата на дублираните филми, не изискват чак такова внимание, може да ги следиш и с едно оче Simple Smile

За анкетата още разсъждавам Simple Smile

# 9
  • София
  • Мнения: 5 605
И аз мисля, че Марк и Лекси ще се съберат, но пък за Кристина и Оуен хич не съм сигурна.  newsm78 Ама знае ли човек какво е замислила Шонда. Серията излиза на 5-ти, нали?

# 10
  • Разград-София
  • Мнения: 273
 Hug  bouquet

# 11
  • Мнения: 0
Новия епизод излиза тази седмица, да - на 5ти в Америка, на 6ти е при нас. Peace

Ето и едно интервю на Шонда, нищо съществено общо взето, но все пак:
http://www.tvfanatic.com/2012/04/greys-anatomy-scoop-shonda-on-d … raduation-and-mo/

# 12
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 067
Добър вечер Simple Smile Мерси за темичката.

# 13
  • Мнения: 1 454
И аз да следя  Hug

# 14
  • Мнения: 9 144
Засега Шонда е намекнала, че ще оправи отношенията на Кристина и Оуен,
а за Марк и Лекси, нищо не обелва, според мен и тя не е решила какво ще ги прави и ще го разтягат още.

Общи условия

Активация на акаунт