Анатомията на Грей - Тема 12

  • 41 839
  • 727
  •   1
Отговори
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 673



„Анатомията на Грей“ (на английски: Grey's Anatomy) е американски сериал, носител на наградите Еми и Златен глобус. За първи път се излъчва по телевизия ABC на 27 март 2005. Главен персонаж в сериала е Д-р Мередит Грей, отначало стажант по хирургия в болницата Сиатъл Грейс в Сиатъл.

Заглавието на сериала е препратка към името на един от най-известните английски учебници по медицина, чийто автор носи името на главната героиня - Грей.

Сериалът се излъчва всеки четвъртък, при нас, в България, всеки петък, рано сутринта.



Сезони:
Сезон 1
Сезон 2
Сезон 3
Сезон 4
Сезон 5
Сезон 6
Сезон 7


Официален сайт

Торент сайтове:

Замунда   Арена

Сайт за субтитри

Предишните теми:
Анатомията на Грей 1
Анатомията на Грей 2
Анатомията на Грей 3
Анатомията на Грей 4
Анатомията на Грей 5
Анатомията на Грей 6
Анатомията на Грей 7
Анатомията на Грей 8
Анатомията на Грей 9
Анатомията на Грей 10
Анатомията на Грей 11

# 1
  • Мнения: 1 129
Geia Благодаря за новата темичка

Пу първа със запис  Heart Eyes

# 2
  • Мнения: 775
Здравейте и от мен.
Никиква идея кой ще бъде.  Simple Smile

# 3
  • Мнения: 1 129
Гласувах за Кепнър и не, защото искам, а защото съм почти сигурна, че ще е тя.
Мер - след това с подмяната на документи, едва ли
Ейвъри - те си му казаха, че няма да е той, както и на Алекс
Кристина - всички знаем, че тя е вън от играта и остава Кепнър, която има препоръката и на Старк  Peace

# 4
# 5
  • Мнения: 44
poli-poli
В болниците не е пълно с такива лекари. Да, може да се е случвало да е безрасъдна, но тя знае, че може повече от колкото си мислят. Аз предпочитам да ме лекува някой като образа на Кристина, отколкото докторите с които е пълно в нашите болници -лениви, мързеливи, нахални, подкупни . Може да прави рискове, но поне е амбициозна, а не като тук - отиваш през ноща с болки и те едва ли не ти се карат, че си ги събудил и що точно сега е намерило да те боли па тебе

Наистина си е така.Майка ми е лекар и не го казвам ,защото ми е майка,но тя много добър доктор.Лекува хората на диализа.,,Лекарите'' във Видин дори не могат да се наречат такива.Тя винаги гледа да помогне на пациентите,които останаха малко заради другите ,,доктори'',дори когато вече си е свършила роботата,че даже и тази на т.нар. сестри.... Crazy Naughty

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 561
Запис  Simple Smile

# 7
  • Мнения: 1 674
Гласувах за Мередит.
Пристрастна съм , признавам си без бой. Peace
Сигурно съм облъчена от толкова сезони, но смятам, че тя винаги е носела нужните качества.

# 8
  • София
  • Мнения: 1 395
Глас за Ейвъри, не защото има плюсове, а защото само той няма минуси Peace

# 9
  • Мнения: 33
Глас за Мередит.
Въпреки непрофесионалната й постъпка.

# 10
  • София
  • Мнения: 1 481
Гласувах за Алекс. Любопитна съм да разбера кого ще изберат  Simple Smile

# 11
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Гол запис Mr. Green

# 12
  • Мнения: 5 478
Имам усещането, че може да е Кепнър, макар че според мен тя няма качества на лидер...  Thinking

# 13
  • Мнения: 1 602
Не ми е останало време да изгледам последните серии. Като гледам колко съм натоварена ще изчакам и финала, след което ще ги изгледам на веднъж.
Радвам се обаче на коментарите. Hug

# 14
  • Мнения: 626
  bouquet за темата. И аз още не съм намерила време да гледам последния епизод .

А само един ли остана ? Утре ли излиза ?

Общи условия

Активация на акаунт