Анатомията на Грей - Тема 12

  • 41 846
  • 727
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 603
И аз съм много благодарна за белите буквички. Че не намирам време да изгледам последните серии.
Аз си мисля, че може Кристина да остане при Мередит и да свикне с бебето.
Мечтая си за почивен ден през седмицата,когато ще изпратя детето на градина, мъжът на работа и аз ще си направя един маратон със Анатомията. Mr. Green

# 46
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 251
Извинете за тъпия въпрос, но съм потресена - Изи умря ли?
Заради постъпката й в първия сезон намразих сериала и чак сега започнах да го гледам.

# 47
  • Мнения: 0
Не, Изи не умира, но си тръгва от сериала. В 6 сезон се появява последно за няколко епизода. А какво е направила първия сезон? newsm78

# 48
  • Мнения: 1 603
МИсля че беше в края на втория сезон когато сряза жиците на Дени Дюке?

# 49
  • Мнения: 2 149
Аз съм разочарована от Кристина,очаквах повече от нея.

# 50
  • софия
  • Мнения: 4 988
интересно се развива сериала.Добре че е лято и ще сме насам натам , че да не му усещам много липсата. Някаква идея кога ще е първата серия от 8-ми сезон?

# 51
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 251
Когато беше изпаднала в клинична смърт тя май видя  колегата си, който искаше да отиде в армията newsm78. Мисля, че него го влачи автобуса и другите не го разпознаха.

МИсля че беше в края на втория сезон когато сряза жиците на Дени Дюке?

Мислите ли, че Дени е само игра на мозъчните импулси или съществува, но докторите го отричат.

# 52
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
......

Мислите ли, че Дени е само игра на мозъчните импулси или съществува, но докторите го отричат.

Не ти разбрах съвсем въпроса.
Питаш дали Дени се появява реално след смъртта си или като видение? Или?

# 53
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 251
Питаш дали Дени се появява реално след смъртта си или като видение? Или?

Съществуват ли реално виденията? Невролозите казват, че видения няма, били нервни импулси,  игра на мозъка.

# 54
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Ааааа, не знам  Crazy

# 55
  • София
  • Мнения: 18 679
Котьо, ти бъзикаш ли ни с тези въпроси? Crazy

Хора, този сезон сериозно ме изнерви. Една серия, месец 4акане, серийка, две седмици 4акане ooooh! Мисля догодина да го преско4а и лятото направо да го изгледам наведнъж. Но пусто любопитство...
Хубаво лято на вси4ки Hug

# 56
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 251
Не, не се бъзикам, напротив.
Разбъзиках се заради Изи; толкова ме беше яд, така я мразех, че сменях програмата, когато даваха сериалите.  А сега плача за нея и се моля да оздравее.

# 57
  • Мнения: 5 478
Котьо, когато Изи изпадна в клинична смърт и видя Джордж, другите вече бяха разбрали, че е той, защото той написа 007 на ръката на Мередит. И точно на края на епизода (и сезона) едните лекари се мъчеха да спасят Изи, а другите него. Когато тя се оправи в следващия сезон, той вече беше умрял. Това не знам дали трябваше да го пиша, защото вижда, че ти сега го гледаш, ама така или иначе е коментирано и от другите вече...  Laughing

# 58
  • Мнения: X
Не, не се бъзикам, напротив.
Разбъзиках се заради Изи; толкова ме беше яд, така я мразех, че сменях програмата, когато даваха сериалите.  А сега плача за нея и се моля да оздравее.
A сега де  newsm78?
 Не съм изгледала серията, няма букви. Да не говорим, че мислех, че предната серия е била последна и ще трябва да чакам следващия сезон за да разбера какво е станало и кого са избрали за главен специализант...а то имало още една.

# 59
  • Мнения: 0
Субтитрите ще излязат днес вечерта или най-късно утре сутринта. Peace Следващия сезон най-вероятно ще започне към средата на септември. Принципно на почти всички сериали (поне в Америка) снимките започват отново през септември и някъде около 20-ти излиза първия епизод. Wink

Ето в бяло превод на интревюто с Шонда. Simple Smile На места превода е доста зле, но го преведох доста набързо, а някои неща и не ги разбрах много, така че се извинявам предварително. Embarassed

Феновете на големия романс на Анатомията на Грей – Мередит и Дерек, трябва да знаят, че с обезпокоителните събития, които започват във финала на сезона в четвъртък, създателката Шонда Раймс има за цел да оправдае средствата тъй като драмата в шоуто на АВС навлиза в това, което може да се окаже последния сезон на Елън Помпео (Мередит) и Патрик Демпси (Дерек), чиито договори изтичат след една година.

TVLine разговаря с Шонда Раймс сутринта след като бяха пуснати разнообрази емоционални бомби - новия официален брак на Мередит, бъдещето на Кристина и Оуен и последния (и провалил се) опит на Алекс да преодолее Изи.

TVLine – Мислите ли, че сте заздравили достатъчно позициите си, за да издържите на ответен удар от феновете на Мередит и Дерек? Или чувствате, че имате достатчно „капитал” за харчене след като им дадохте сватба?
Не знам дали мога да издържа ответен удар. Сигурна съм, че ще има такъв, но не съм съвсем сигурна, че дори съм мислила за това. Бях заета да мисля за следващия сезон, който може да бъде финален сезон (за оригиналните герои). Исках да прекарам следващия сезон правейки нищо повече освен разказвайки истории за главните герои и чувствах, че за да направя това трябваше да сложим всеки на място, където фокуса е върху Дерек и Мередит, Кристина, Алекс...

TVLine – Оценявате ли това, че отделението на АВС за промотата поне даде на хората подсказки за това, което следва?
Аз съм на позиция с промотата където аз все едно казвам „Направете това, което правите най-добре.” Спомням си, че се чувствах много паникьосана за начина по който искаха да промотират последния сезонен финал и те свършиха страхотна работа и накрая реших, че не мога да пазя всички спойлери от показване. Направете го както искате.

TVLine – Кажете ни за дискусията дали Мередит в действителност ще направи, това, което направи, намесвайки се в проучването на Дерек за алцхаймера.
Ето какво мисля, че е интересно относно това, защото чух много хора да казват „Не мисля, че Мередит ще направи това.” Мередит е момичето, което си слага ръката върху бомба в човешко тяло. Мередит е момичето, което опитва да помогне на сериен убиец да се самоубие, за да може да дари органите си. Мередит – и това е очевидно – има компас, който винаги я води до нюансите на сивото. Тя не вярва в бялото и черното, не вярва в правилното или грешното, тя прави, каквото мисли, че е правилно. Забавното е, че когато за пръв път представихме тази история на Елън (Мередит), първото нещо, което тя каза преди да стигне до края беше „Но давам на Адел лекарството, нали. Определено трябва да и дам лекарството (вместо плацебото).” Казахме да, защото това е човекът, който е Мередит. А Дерек винаги е бил човек, който вярва във вярното и грешното и това винаги е било фундаменталния спор на тяхната връзка. Също искам да кажа, че Мередит и Дерек не се развеждат, но техния брак е в беда.

TVLine – Но за финалното ревю на сезона на TVLine, брои ли се това за раздяла?
Не.

TVLine – Както оставихме Мередит в нейната къща със Зола, какъв процент от нея се чувства незаслужено изоставена и какъв процент приема, че има някаква отговорност за отблъскването на Дерек?
Не знам. Може би 50:50? Тя направи избори, но тя знаеше, че направи избор. Не беше лесен избори, но беше единствения за нея. Като жена, която ще каже на стрелец да я застреля (през финала на 6 сезон), това е тя. Тя се справя с последствията след това. Знам, че тя се чувства оправдана, но също така мисля, че тя знае, че сама си е сложила постелята.

TVLine – А какво минава през главата на Дерек докато прекарва ноща отвън в рамката на недовършената къща на мечтите?
Той просто има нужда от разстояние. Работата на живота му, която беше основно да се опита да излекува болест, от която евентуално Мередит ще заболее, е разрушена. Ако той знаеше за бебето (Зола), нещата може би щяха да са различни, но той не знае. В момента той е просто ядосан и има нужда от шанс да го преодолее.

TVLine – Преди казахте, че за Мередит и Дерек е отредено да са „заедно завинаги.” Чувствате ли, че това намалява драмата от този финал? Или този факт я увеличава, оставяйки ни да се чудим как за Бога те стигнаха до тук?
Имам чувството, че Мередит и Дерек са създадени да бъдат заедно завинаги и ние ще направим така, че те да свършат пак заедно както всички се надяват, освен ако един от тях не умре или нещо такова. Така че не, не мисля, че това намалява драмата. Мисля, че това, как стигнахме до тук е пътешествието.

TVLine – Исках да припомня думите на Елън (Мередит) от преди година, когато тя казва, че „вероятно няма” да поднови договора си след 8 сезон. Но звучи като че ли подготвяте следващия сезон да бъде „последното ура” за нея и Патрик (Дерек).
Може да бъде последно ура за много от тях, никога не знаеш. Наистина не знам и не се правя, че знам. Всички (включително Чандра Уилсън /Бейли/, Джъстин Чеймбърс /Алекс/ и Джеймс Т. Пикенс /Шефа/) имат да направят индивидуален избор и аз разбирам това. Бяха наистина невероятни години. Всеки има да направи избор. Всички оригинални герои са в играта.

TVLine – Справихте се отлично като направихте Кристина да си държи на мнението за бебето – мислите ли, че можете да задържите нещата така и наистина да имате водещ герой на мрежата на гордостта и радостта на Големите 4, която да прекрати бременността си? Или реалестично има и други фактори, които имат роля?
Никой никога не ми е казвал, че не мога, така че никога не ми е идвало на ум, че не мога. Това е поляризиращ проблем, а ние сме засегнали много такива проблеми. Адисон извършва аборти в „Частна практика” постоянно и тя самата е имала един, а Вайълет – два. Не мисля, че това е важното. Всяка жена има своето легално, дадено от Бог право да избира.

TVLine – Броим ли Кристина и Оуен за разделени?
(мисли за момент) Не знам. За тях, не знам. Все още не съм решила какво ще стане с Кристина и Оуен в главата ми. Всеки ден си променям мнението какво ще стане с тях.

TVLine – Да се върнем на Алекс: Боли ли да слагате момчето през такива романтични премеждия всеки сезон?
Толкова много искам да е щастлив! Наистина искам. Толкова е трудно, защото той е като сритано куче през повечето време и неговия герой е много труден за това. Но вие наистина го съжелявате. Имам чувството, че той не е бил щастлив от Изи до сега.

TVLine – В свят където Рейчъл Тайлър няма задължения към „Ангелите на Чарли”, мислите ли, че Алекс и Люси щяха да завършат този сезон със здрава връзка?
Обичам Люси и мислех, че Рейчъл беше страхотна, имаше такава искра за нея. Ако действието не се беше развило така нещата щяха да са доста различни.

TVLine – Говорейки за гостуващите звезди с развиващи се сюжетни линии – имате ли психическото ....... (думата тук не успях да я преведа), че шоуто на Скот Фоули (Хенри) в СВS няма да е успешно?
Не и нека ви кажа, ние задържаме дъха си. Желая всичко най-добро за Скот, но ние държим дъха си. Ние напълно планирахме да преминем напред с историята на Хенри и Теди по малко по-различен начин ако той беше в друго телевизионно шоу, но знаехеме, че ще я приключим без значение какво.

TVLine – Значи Фоули (Хенри) определено се връща следващия сезон?
Да, силно се надявам, че ще го видим пак.

TVLine – Имах чувството, че Марк говореше от ваше име, казвайки че е време да се отдръпне от дразненията с връзката на Марк и Лекси.
Наистина харесвам Марк и Лекси заедно и преправих тази сцена все едно 50,000 пъти. Махах я, слагах я пак... Писателите и аз спорехме за това дни и дни и чувствахме, че трябва да дадем на Марк някакво място, където да отиде. Той беше с бебето целия този сезон и трябва да отстъпи от връзката на Кали и Аризона и да стои сам за себе си. Това е, което се опитваме да направим.

И тук има още два абзаца, които вече не са свързани с Анатомията, така че няма смисъл да ги превеждам.

Общи условия

Активация на акаунт