Фъч

  • 122 429
  • 160
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 5 001
Aбе една снимчица дали ще ви затрудни да пуснете.....Аз само съм чувала за този сладкиш...Искам да го видя как изглежда....

Ааааа извинете.....пропуснала съм.Видях я.... Embarassed  Embarassed  Embarassed

# 61
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
Скоро ядох такъв в едно кафе..... ммммммм много вкусен беше, ако го направя същия ще е чудесно

# 62
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Благодаря за рецептата  bouquet Много вкусен сладкиш. Преди малко го направих. И на мен глазурата ми стана малко рядка, може би трябваше да е оставя да поври малко повече. Но и така е много вкусен, с щерката на бързо изядохме по две парчета.
Ето и снимки:
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=5448961
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=5448960

# 63
  • Мнения: 3 314
задължително 6те пробвам  Peace 

# 64
  • Мнения: 185
Еййй момичета, "заразихте" и мен  Laughing и аз правих фъч! Но да ви питам, стори ми се, че стана малко сухичък. Глазурата не напоява целия сладкиш, а си мисля, че ако е повечко, ще стане по - вкусен. Спазих всичко по рецептата, залях го веднага, още горещ и нарязан.. Може би трябва да по дребни парченца ли, не знам...  newsm78 Иначе се хареса много от фемилито  Wink
  chef

# 65
  • София
  • Мнения: 2 855
Страхотен стана, едва успях да го дочакам да стане, малко беше топличък, ама го опитах. А и толкова бързо става.

# 66
Пробвах този прослувут сладкиш. Стана като публикуваната снимка, но да си призная нищо особинно не е на вкус. Правила съм и съм яла къде-къде по вкусни сладкиши. Не си заслужава всичките хвалби които му хвърляте във форума. Нищо лично, просто въпрос на вкус.

# 67
  • Мнения: 22 867
Пробвах този прослувут сладкиш. Стана като публикуваната снимка, но да си призная нищо особинно не е на вкус. Правила съм и съм яла къде-къде по вкусни сладкиши. Не си заслужава всичките хвалби които му хвърляте във форума. Нищо лично, просто въпрос на вкус.

merti, права си единствено за това, че е въпрос на вкус. Не допускаш ли, че на доста хора се е харесал сладкишът, щом го хвалят. И това, дето даваш мнение анонимно...............не е много добър вкус. Ами, хайде, напиши от твоите по-вкусни рецепти за сладкиши, ще ти бъда благодарна.

# 68
  • Мнения: 9 093
И аз снощи го пробвах - супер е, много прилича на Crazy chocolate cake, за който тук имаше луда тема от много страници. Crazy
На вкус са пчоти еднакви, но този фъч е малко твърд. Аз направих двойно количество заливка, тъй като ми се стори малко.
Аз така и не разбрах - рецептата от първа страница за оригинален фъч ли е?

# 69
Къде мога да намеря рецептата за Crazy chocolate cake?

# 70
  • Мнения: 22 867
Къде мога да намеря рецептата за Crazy chocolate cake?

Заповядай!  bouquet

# 71
  • Мнения: 18
От малка не бях си играла с тоя Фъч Simple Smile Преди малко го направих и стана много вкусен. Сложих му и малко стафиди, понеже много обичам Simple Smile

# 72
  • Ах, морето
  • Мнения: 374
Ето и от мен една снимка. Правила съм го по рецепта от Гответе с мен.

http://images19.snimka.bg/003965646.jpg

# 73
  • София
  • Мнения: 3 679
Отдавна го издирвам - помня го от детските си години и може скоро да се  порбвам да го направя Hug

# 74
  • Мнения: 165
абе и аз го направих, но стана сух, а пък глазурата не попи а се стече отстрани  newsm78
Колко време ври сместа ? Гъсто ли трябва да стане?
Тъй де, че чакам гости....

Общи условия

Активация на акаунт