Фъч

  • 122 451
  • 160
  •   1
Отговори
# 150
  • Щастлива мама на 3 слънца
  • Мнения: 2 169
Хайде и аз сложих моя ФИЧ в тавата,да видим.
Ще се включа с коментар утре Simple Smile)

# 151
  • Щастлива мама на 3 слънца
  • Мнения: 2 169
Хайде и аз сложих моя ФИЧ в тавата,да видим.
Ще се включа с коментар утре Simple Smile)

Ухаааааааааа стана суперр
май мн ми се вижда соса ,уж по равно разделих ама може утре да поеме Simple Smile
мерси много на авторката
велика сииии

# 152
  • Мнения: 2 653
И аз днес се изкуших и го направих,стана страхотен,много вкусен,но наистина малко клисав.Имате ли идея от какво може да е?Добре се изпече,сведвах съветите и го разрязах още горещ и залях със сместа,дали това не е причината?
Мноооого закъснял отговор  Embarassed , но да си кажа - аз напоследък правя Фъч от рецепта от опаковка на какао.И винаги го заливам след като е напълно изстинал с гореща заливка.Предварително го надупчвам на много места с клечка за зъби.

# 153
  • София
  • Мнения: 149
Да ви питам, никой ли не слага орехови ядки отгоре?Леля ми го правеше преди 15-20 години и тогава съм го яла за последно, но още помня невероятния вкус и ореховите ядки.. Heart Eyes

# 154
  • Пловдив
  • Мнения: 392
аз задължително поръсвам обилно с орехови ядки - наистина вкусъ е невероятен Simple Smile

# 155
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 694
Здравейте. И аз го направих, но при мене пое повече брашно , а заливката не ми стигна . За да го напоя ,сложих сметанов крем. Явно съм объркала пропорциите. Важното е ,че се харесва.

Последна редакция: вт, 18 яну 2011, 15:55 от syn

# 156
  • Мнения: 1
Леле мамиии, много сте лоши! Как може да предлагате такива вкусотии? И как може аз да попадам на тях по това време на нощта, когато много ме мързи да го правя този сладкиш... А пък и за утре сутринта съм запланувала мекички за закуска и вече замесих тестото... Но утре по някое време ще го спретна и ще докладвам, а дотогава ще го сънувам  Embarassed

# 157
  • Мнения: 63
Моя не се получи.Така ми се искаше да е хубав,като го разрязах отгоре и отдолу добре ,но вътре неизпечен/40 мин на 180гр,загрята фурна/.Къде сгреших?

# 158
  • Бургас
  • Мнения: 644
Става страхотен, но знаете ли, че всъщност се пече на най-долната решетка на фурната и да! - на 180 градуса, максимум 200!

# 159
  • Мнения: 6 390
    Фъч
    • 1 ч. ч. прясно мляко
    • 1 пакетче масло (125гр.)
    • 1ч. ч. захар
    • 5 с. л. какао
    • 1 ванилиева захар
    • 3 яйца
    • 1 1/2 ч. ч. брашно
    • 1 бакпулвер
    • орехови ядки или кокосово брашно за поръсване

    Прясното мляко, маслото, захарта, ванилията и какаото се разбъркват и варят на слаб огън докато се получи еднородна смес. 1/2 от сместа се отделя.
    Като поистине се прибавят добре разбитите яйца, пресятото брашно и бакпулвера. Всичко се разбърква добре. Пече се в умерена фурна. Без да се вади от формата/тавичката се нарязва на парчета и се залива с останалата шоколадова смес. Поръсва се с орехови ядки или кокосово брашно.
     Laughing  Laughing  Laughing [/list:u]
    мляс  Mr. Green
    Страхотен десерт, мерси за рецептата   bouquet[/list]

    # 160
    • Мнения: 2 641
    В каква тава го печете? Имам в предвид размерите и.

    Общи условия

    Активация на акаунт