Фъч

  • 122 482
  • 160
  •   1
Отговори
# 105
  • София
  • Мнения: 3 789
Един запис, как съм пропуснала тази тема и това изкушение newsm78

# 106
  • Мнения: 57
Кари, тогава очаквам скоро да се включиш пак тук по моя въпрос  Grinning

# 107
  • Мнения: 1 915
Хайде и аз да се отчета с моя фъч,направих го по първата рецепта,когато поизстина,го нарязох в тавата и глазурата попи идеално.

# 108
  • гр.ВАРНА мммм... някъде на гребена на вълната
  • Мнения: 355
Набързо да питам,т.к. имам само половин пакетче масло ако допълня с маргарин дали ще се получи,някой пробвал ли е?

# 109
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Редовно заменям кравето масло с маргарин - ползвам Белла 80% масленост Peace.
Даже има по-хубав дъх, защото все не мога да улуча хубаво краве масло, като се разтопят всички вонят ужасно Sick...

# 110
  • София
  • Мнения: 10 858
Направих и аз фъча тази вечер, много вкусен  Peace

# 111
  • Мнения: 54
Мнооого вкусен! Благодаря за рецептата!   bouquet
Между другото нямах масло и го направих с маргарин.

# 112
  • София
  • Мнения: 10 858
И аз го направих с Бела 80%.

# 113
 Grinning Grinning  lele страхотно е аз го направих по 1вата рецепта и ж момента ям а от горе какво сложихте леле най-вкусния десерт

# 114
  • Мнения: 1 461
Genoveff правила съм фъч по първата рецепта  Peace

# 115
# 116
  • всеки тежи на мястото си, та и аз ...
  • Мнения: 726
Отдавна не бях правила фъч, от време на време дъщеря ми се сеща и аз се каня да си потърся рецептата. Тук намирам точно тази, която съм правила. Благодаря на който се е сетил за темата.   bouquet
 

# 117
  • Мнения: 1 461
nordina твоят фъч има много тъмен цват ,от какво се е получил ,по коя рецепта го правиш

# 118
  • Мнения: 769
Кари_ ,какаото което ползвам е много тъмно,дори леко червенее  Hug

# 119
  • Мнения: 759
Айде и аз сложих моя фъч във фурната, но малко се съмнявам да стане... Тъй като съм мн заблеяна, вместо да прибавя яйцата, брашното и бакпулвера към глазурата, си ги забърхак отделно и после прибавих глазурата... ooooh! Стана малко като на малки бучици, понеже брашното не се "разтвори" като хората само в 3 яйца...Както и да е, дано се получи.

Общи условия

Активация на акаунт