Фъч

  • 122 480
  • 160
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 759
Фъджът ми стана бижу!  Mr. Green

# 121
  • Мнения: 7 474
Това ми е един от любимите сладкиши Crazy

# 122
  • София
  • Мнения: 10 858
Наистина е страхотен! Аз винаги правя двойна доза, даже тройна заливка, защото обичам да е мноооого. Даже парче по парче топя в заливката ... Crazy Crazy

# 123
  • Мнения: 1 032
Ееее, кой изкара пак тази  тема и се опитва да ми опропасти отслабването  smile3516

Наистина е страхотен! Аз винаги правя двойна доза, даже тройна заливка, защото обичам да е мноооого. Даже парче по парче топя в заливката ... Crazy Crazy

И аз така правя. Повечко заливка и топя ли, топя

# 124
  • всеки тежи на мястото си, та и аз ...
  • Мнения: 726
Ееее, кой изкара пак тази  тема и се опитва да ми опропасти отслабването  smile3516

Наистина е страхотен! Аз винаги правя двойна доза, даже тройна заливка, защото обичам да е мноооого. Даже парче по парче топя в заливката ... Crazy Crazy

И аз така правя. Повечко заливка и топя ли, топя
Ей, страхотни сте, да знаете. Пробвала съм да оставя повечко лъжици от сместа за заливка и по-малко във сместта, а то могло просто да направя повече! Как не ми е хрумнало досега?  Banghead

# 125
  • в моя свят
  • Мнения: 849
Днес го направих,ето снимки на сладкиша:
http://biga4i.snimka.bg/other/kuhniata-mi.417464.14588126

От години правя Фъч,повечето рецепти си приличат,а разликата май е само,че някой използват прясно мляко,а други кисело.На мен лично с кисело мляко не ми харесва.

Днес го правих по рецептата от какаото на д-р Йоткер,която е почти като тази на 1-ва страница на темата,а разликата е в количеството на някой продукти и това,че в блата се слагат орехи.Аз също го обичам с повече глазура и по рецептата на опаковката маслото е 200гр.,а аз сложих даже 2 пакетчета т.е. 250гр. масло.
Не съм прочела цялата тема и ако не сте пускали рецептата на д-р Йоткер мога да я напиша ако някой иска.

# 126
  • Варна
  • Мнения: 522
Страшно вкусен ти изглежда сладкиша.  #Crazy
Пускай рецептата.

# 127
  • в моя свят
  • Мнения: 849
Шоколадов сладкиш Фъч (на д-р Йоткер)

200гр. масло
200гр. захар
40гр. какао д-р Йоткер
200мл. прясно мляко
3 яйца
160гр. брашно
1 бакпулвер д-р Йоткер
70гр. смлени орехови ядки

Приготвянето е по същия начин като рецептата от 1-ва стр.Тук единствено съветват за блата белтъците и жълтъците да се разбиват отделно,но аз не си играх чак толкова.От глазурата отделям половината за заливане и прибавям 1 ванилия,която не я пише в рецептата.С орехи в блата е много вкусно.Моите не бяха смлени,а счукани и се усещат още повече.Отгоре поръсвам с кокосови стърготини.Това е  Peace

# 128
  • София
  • Мнения: 10 858
уф, не мога повече, отивам да го правя ...  Laughing

# 129
  • Мнения: 1 914
Хайде и аз да почерпя с току що приготвения ми фъч

# 130
  • Мнения: 104
Бениии, просто е прекрасен .. Потекоха ми лигите направо..

# 131
  • Варна
  • Мнения: 101
Аз ли нещо не го правя както трябва, ама в сместта ми стои като пресечена.Какаото ми "стои" отгоре, на парцали.Разтопих първо маслото, прибавих захарта, млякото, ванилията и накрая прибавих и какаото.Къде сбърках?А така приятно ухае в кухнята..............какво да го правя това "нещо", да го изхвърлям ли или така трябва да е?Помагайте, майсторки!

# 132
  • Мнения: 2 803
Направих го вчера по първата рецепта. наистина много сполучлив стана. Hug

Последна редакция: пт, 11 дек 2009, 14:48 от ♥ Doro ♥

# 133
  • зад кестените
  • Мнения: 798
Eдно време това беше любимия сладкиш на брат ми,  а и на мен  Hugкоето ме подсеща че трябва  пак да взема да го правя .

# 134
  • София
  • Мнения: 461
Ето го и моя по рецепта на Доктора Peace
Сложих и мааааалко кокос за разкош Heart Eyes Това е един от любимите ми десерти....

Общи условия

Активация на акаунт