Каква е вината на Фатмагюл? (Fatmagül'ün Suçu Ne ?) - Тема 107

  • 44 923
  • 751
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 34 198








 

ПРЕВЕДЕНИ ЕПИЗОДИ - ПЛЕЙЛИСТИ

(1 eп)  (2 еп)  (3 еп)  (4 еп)  (5 eп)  (6 еп)  (7 еп)  (8 еп)  (9 еп)  (10 еп)  (11 еп)  (12 еп)  (13 еп)(14 еп)  (15 еп)  (16 еп)  (17 еп)  (18 еп)  (19 еп)  (20 еп)  (21 еп)  (22 еп)  (23 eп)  (24 еп)  (25 еп)  (26 еп)  (27 еп)  (28 еп)  (29 eп)  (30 еп)  (31 еп)  (32 еп)  (33 еп) (34 еп)  (35 eп)  (36 еп)  (37 еп) (38 еп)  (39 еп)  (40 еп)  (41 еп)  (42 еп) (43 eп)  (44 еп)  (45 еп)  (46 еп)  (47 еп)  (48 еп)  (49 еп)  (50 еп)  (51 еп)  (52 еп)  (53 еп)  (54 еп)  (55 еп)  (56 еп)  (57 еп)  (58 )  (59 еп)  (60 еп)  (61еп)  (62 еп)  (63 еп)  (64 еп)  (65 еп)  (66 еп)  (67 еп)  (68 еп)  (69 еп)  (70 еп)  (71 еп)  (72 еп)



Клипове направени от фенове в темата

           





   



АКО БЯХ ОБЛАК с български субтитри





ВАЖНО: НА КОЙТО МУ Е ТРУДНО ДА СЕ ОРИЕНТИРА-ДА ПИШЕ НА ЛИЧНИ.


 







В ПОМОЩ - ДА ПРЕЖИВЕЕМ НАСИЛИЕТО!



ДОБРЕ ДОШЛИ В ТЕМАТА

# 1
  • Мнения: 0
пу първа съм

# 2
  • Разград
  • Мнения: 8 243
ƒαтмαgüℓ ιℓє кєяιm- ΚIᔓᔓ MΣ

# 3
  • Мнения: 427
  Ето ме и мен , пристигам в новата тема  Hug
  Благодаря на всички , които се грижат за нас   bouquet

# 4
  • Мнения: 4 133
       Здравейте момичета. Колко много сте изписали за един ден не е истина, досега ви дочитах. Видждам, че темата е първата брачна нощ на Фатма и Керим, много готини и въздействащи варианти виждам тък във форума, сценаристките имат от къде да черпят идеи и няма да сбъркат. Simple Smile
       Това, което аз искам да видя е една добре режисирана и изиграна сцена. Според мен тази сцена е много важна, защото, ще се затвори цикъла на излекуването от нощтта на изнасилването. Затова целия елип трябва мн да се постараят.
       Не знам дали Берен е сърдита на Енгин , не знам откъде ще и идва вдъхновението, но искам да видя как Фатмагюл изживява момента с любимия си, понесена на крилете на любовта. Убедена съм, че сцената ще е по-скоро загатната, но искам да видя емоциите, които връхлитат и двамата в тожи момент. Дано я направят красива и въздействаща сцената. Така че Берен и Енгин има над какво да поработят.  Simple Smile  Heart Eyes

# 5
  • София
  • Мнения: 26
Момичета, вече не успявам да ви догоня.Sad( Изписвате темата за 1 ден, явно имате много свободно време.

# 6
  • Мнения: 5 723
Благодаря за новата тема !Дано сме на сватба вече..после ще стане много топло...

Нямате спиране и настигане....то не бе сценарии ,коментари,стихчета ...наистина сте уникални!

# 7
  • Мнения: 2 229
Здравейте и от мен в новата тема Hug
Благодаря на всички,че я правят кътче за отмора,задушевните раздумки с вас са ми любимо занимание Laughing
daizy_g,аз и за миг не съм се съмнявала,че ще ни поднесат нещо горещо в първата брачна нощ Peace
Но си абсолютно права,че с това се затваря цикъла на нейното лечение-очаквам да ги видя нежно-романтични,то е ясно,че ще са не повече от 30-40 секунди,но всички сме наясно,че това не е Мустафа Булут Heart Eyes

# 8
  • Мнения: 5 723
Благодаря на екипа за превода!Благодаря!

# 9
# 10
  • Разград
  • Мнения: 8 243



Скрит текст:

Животът е ценност без стойност – той е безценен. Не се измерва с пари и богатство, а със смисъл. Животът е предизвикателство. Посрещаме го всеки ден, но не можем да го победим. Животът е подарък, но не винаги го оценяваме. Животът е игра – играем я, без да сме учили правилата. Осъзнаваме ги, когато губим. Животът е песен. Никой не е успял да напише текста, защото не владеем езика на емоциите. Умеем да ги изпитваме, без да ги контролираме. Животът е обещание – не можем да го спазим, защото все пак един ден си отиваме. Животът е цел – преследваме я и все не можем да я постигнем. Но нали това е смисълът – да се надяваме. Надеждата умира последна!!!


# 11
  • Мнения: 2 229
Ванче,колажа и това в спойлера много ми харесаха  bouquet  bouquet  bouquet

# 12
  • Мнения: 4 133
Здравейте и от мен в новата тема Hug
Благодаря на всички,че я правят кътче за отмора,задушевните раздумки с вас са ми любимо занимание Laughing
daizy_g,аз и за миг не съм се съмнявала,че ще ни поднесат нещо горещо в първата брачна нощ Peace
Но си абсолютно права,че с това се затваря цикъла на нейното лечение-очаквам да ги видя нежно-романтични,то е ясно,че ще са не повече от 30-40 секунди,но всички сме наясно,че това не е Мустафа Булут Heart Eyes

Да,няма да е много гореща сцената, но искам да е нежна и красива. Надявам се да не я ъагатнат просто и да ни покажат как се събуждат сутринта гушнати и да се подразбира, че са правили секс. Надявам  да има малко повече действие, да се наблегне на целувки по врата( ъа др части не мога и да си помисля в този сериал) , нежни докосвания, галене. И най вече да ни покажат силни емоции- вълнението на Фатма, желанието, тръпненето, насладата(която ще контрастира на ужаса, плачът  и риданията от сцената на изнасилването). Надявам се да включат такива моменти сценаристките.

# 13
  • Мнения: 169

Защо ли така са увесили нос?

# 14
  • Разград
  • Мнения: 8 243
Фрагманът за сбогуване със сериала....  Cry Cry Cry Не знам дали е официален, но е много мило. Сега усетих колко ще ми е тъжно като свърши!  Sad

http://www.facebook.com/photo.php?v=394775170553925

Това е клипче от преди седмица.
http://www.youtube.com/watch?v=KTd1-_bNPy0 - ♥♥ Fatmagül´ün Sucu Ne '' Veda Fragmani '' ♥♥

Общи условия

Активация на акаунт