Каква е вината на Фатмагюл? (Fatmagül'ün Suçu Ne ?) - Тема 108

  • 40 172
  • 727
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 34 197








 

ПРЕВЕДЕНИ ЕПИЗОДИ - ПЛЕЙЛИСТИ

(1 eп)  (2 еп)  (3 еп)  (4 еп)  (5 eп)  (6 еп)  (7 еп)  (8 еп)  (9 еп)  (10 еп)  (11 еп)  (12 еп)  (13 еп)(14 еп)  (15 еп)  (16 еп)  (17 еп)  (18 еп)  (19 еп)  (20 еп)  (21 еп)  (22 еп)  (23 eп)  (24 еп)  (25 еп)  (26 еп)  (27 еп)  (28 еп)  (29 eп)  (30 еп)  (31 еп)  (32 еп)  (33 еп) (34 еп)  (35 eп)  (36 еп)  (37 еп) (38 еп)  (39 еп)  (40 еп)  (41 еп)  (42 еп) (43 eп)  (44 еп)  (45 еп)  (46 еп)  (47 еп)  (48 еп)  (49 еп)  (50 еп)  (51 еп)  (52 еп)  (53 еп)  (54 еп)  (55 еп)  (56 еп)  (57 еп)  (58 )  (59 еп)  (60 еп)  (61еп)  (62 еп)  (63 еп)  (64 еп)  (65 еп)  (66 еп)  (67 еп)  (68 еп)  (69 еп)  (70 еп)  (71 еп)  (72 еп)



Клипове направени от фенове в темата

           





   



АКО БЯХ ОБЛАК с български субтитри





ВАЖНО: НА КОЙТО МУ Е ТРУДНО ДА СЕ ОРИЕНТИРА-ДА ПИШЕ НА ЛИЧНИ.








В ПОМОЩ - ДА ПРЕЖИВЕЕМ НАСИЛИЕТО!



ДОБРЕ ДОШЛИ В ТЕМАТА

# 1
  • Мнения: 6 562
  nbirthday ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, ХРИСИ!  newsm59

БЪДИ ЗДРАВА, ЩАСТЛИВА, ВСЕ ТАКА ПОЗИТИВНА, УСМИХНАТА И МНОГО ОБИЧАНА!

# 2
  • Мнения: 5

Поздрави за всички от новата тема и от която можем да продължим да гласуваме:

http://www.siyasetdergisi.com.tr/Anket/Yilin-Tv-Erkek-Oyuncusu/126 - за Енгин Акюрек
http://www.siyasetdergisi.com.tr/Anket/Yilin-Tv-Kadin-Oyuncusu/125 - за Берен Саат
http://www.siyasetdergisi.com.tr/Anket/Yilin-Dizisi/121  - за Каква е вината на Фатмагюл

 Peace  Peace  Peace

Последна редакция: вт, 24 апр 2012, 22:02 от •ahoy•

# 3
  • Мнения: 427
  Хоп - троп - цоп  newsm44 и аз тук , да си пазя ред на балкона   bouquet
  Благодаря на всички , които допринасят хубавото и добро настроение в темата  newsm51
  Няма да изброявам поименно , вие си знаете  кои сте  Laughing
  Кораба - майка , ще продължи да кръжи , но да не му отдаваме голямо значение . И без това почти никой не вярва че съществуват извънземни  Mr. Green

# 4
  • между морето и небето
  • Мнения: 885
 Hug,

Хриси, Честит Рожден Ден!

Скрит текст:

Разбрах, че "яли, били и се веселили", продължава, затова се чуствам все още поканена на купона.

Привет на всички и благодаря за новата тема   bouquet !

# 5
  • Разград
  • Мнения: 8 243
ENGİN AKYÜREK WHAT A FEELİNG IRENE CARA

# 6
  • В Града на Липите
  • Мнения: 5 073
Добре съм ви заварила.



# 7
  • София
  • Мнения: 208
Добре съм ви заварила.




Joy Joy Joy
Ама всички са заели стойка делва Joy Joy Joy
Момичета,каквото и да си говорим,без Мукадес нито във филма,нито в темата ни щеше да е същото.Аз се радвам,че тя е на екрана... newsm44

# 8
  • Мнения: 0
          Здравейте и от мен в новата тема !                                                                                                                                                           
     
Хриси,сърдечни поздрави за рождения ден!Бъди здрава,усмихната и винаги в кондиция репортерка! nbirthday Да си жива и здрава и продължавай все така с трейлър-мрейлърите,репортажи и чалъми.Страшно ме кефиш!

Mal4eva пост 666 е дяволски smile3525 страхотееен!И половината от това да се случи в 72-ра серия ще полетя от щастие.

Благодаря на всички останали момичета за снимките и подсказките!

# 9
  • Мнения: 169


Двама романтично луди......  и такива имало

# 10
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735
Добре съм ви заварила.





Мукадес май няма да има нужда от скрита камера при този голям прозорец на вратата!!!

# 11
  • В Града на Липите
  • Мнения: 5 073
Цитат
Мукадес май няма да има нужда от скрита камера при този голям прозорец на вратата!!!
Те ще му турят едно синьо-златно перденце  Joy А Муки обича да се застрахова.

# 12
  • Мнения: 169
Мукадес май няма да има нужда от скрита камера при този голям прозорец на вратата!!!
[/quote]
Тя нали няма да живее там?
ама доста ходене я чака,напред назад инспекции да прави и как ще го преживее, незнам!

# 13
  • Мнения: 23 331
Честита нова тема!
Благодарности на Мариянка за това, че винаги има готовност да подготви и да ни покани във виртуалното ни кътче за среща с любимия сериал - без оглед на часовете в денонощието !
Освен това - винаги има по някоя изненада на първа страница !
Моят среднощен поздрав  - днес съм на вълна "подслушани" мисли

# 14
  • Разград
  • Мнения: 8 243

Скрит текст:

СТРАСТНА НЕЖНОСТ

Целуваш ме. Дъхът ми спира.
Не вярвах, че това се случва.
В душата ми Любов извира...
Амур в сърцето ме улучва.

Нежен си. И галиш жадно...
Докосваш ме, в дъга извивам
тялото ми...Толкоз хладно...
Стопли ме! В мен се впиваш...

Прегръщам те и искам още.
Не спирай, с устни ме изпивай.
Сънища с реалност нощем
заедно в Любов се сливат...

Целувам те! Не искай още...
Ще свикнеш, а след туй ме няма.
Не искам във съня ти нощем
да бъда твоята измама...


ПП. Който иска да знае кой му е автора - да си го потърси, на мен не ми се занимава с това.

Общи условия

Активация на акаунт