Астмата, информация, странични ефекти от лекарствата - тема 18

  • 60 940
  • 741
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 169
да, да знам че имаме право на талон, то ние не мислехме да правим процедури, но татко и тук на място реши да отидем.добре , че спомена че не е хубаво повече от 2 пъти в годината да се правят, че това не го знаех. дали ако примерно както сега правим ще е прекалено скоро ако например октомври или ноември направим отново?

# 616
  • Мнения: 69
Здравейте момичета , днес ми дойде известието с датата за ТЕЛК , но се пада точно по средата на детският лагер на сина ми . Знаете ли дали може да се променя датата или ще трябва да отложа лагера .

# 617
  • Sofia
  • Мнения: 754
Здравейте момичета , днес ми дойде известието с датата за ТЕЛК , но се пада точно по средата на детският лагер на сина ми . Знаете ли дали може да се променя датата или ще трябва да отложа лагера .
Можеш да но т.к си се пада попринцип летен сезон може и да те пратят чак за септември но ако ви го дадат нищо не губиш.Обаждаш се и казваш попринцип за седмица го бяха сменили на моя приятелка само с разговор по телефона Peace

# 618
  • Мнения: 69
Здравейте момичета , днес ми дойде известието с датата за ТЕЛК , но се пада точно по средата на детският лагер на сина ми . Знаете ли дали може да се променя датата или ще трябва да отложа лагера .
Можеш да но т.к си се пада попринцип летен сезон може и да те пратят чак за септември но ако ви го дадат нищо не губиш.Обаждаш се и казваш попринцип за седмица го бяха сменили на моя приятелка само с разговор по телефона Peace
 

Много ти благодаря , още утре ще им се обадя  Hug

# 619
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 484
... дали ако примерно както сега правим ще е прекалено скоро ако например октомври или ноември направим отново?

Не, мисля, че няма проблем-поне 2 месеца е хубаво да се почива, а вие ще ги имате тези 2 месеца почивка между процедурите.

# 620
  • sf
  • Мнения: 10 143
Здравейте!
Приемете една виртуална почерпка за моя Вико- днес става на 5.
Няма да слагам картинки , използвайте въображение  Mr. Green

# 621
  • Sofia
  • Мнения: 754
Здравейте!
Приемете една виртуална почерпка за моя Вико- днес става на 5.
Няма да слагам картинки , използвайте въображение  Mr. Green
newsm59 Много здраве и щастливо детство.Да ви слушка и ядосва.
 smile3525 за теб  Hug

# 622
  • Мнения: 5 531
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН и от нас. newsm59 nbirthday
И да се отчета  - миан преди 2 дена и втората операция на Михаил. Добре е, без усложнения мина всичко.

# 623
  • Varna
  • Мнения: 417
Да е жив и здрав рожденика!!!

Аз да питам има ли тук деца на които са извадени и трите сливици?
Моето е с чести ангини и искат да му вадят и трите-аз съм против все пак е с астма,което означава че пневмониите няма да имат край.Та сега сме в чуденка..

# 624
  • Мнения: 185
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ВИКО, желая му щастливо детство, изпълнено с много здраве, усмивки и игри и много да го слушкате  bigdance2
 donsita, може да черпиш едно фишче (виртуално, де),пък после аз ще черпя докато съм жива Joy, извадена трета сливица наистина я асоциирам с постоянни пневмонии Naughty

# 625
  • Варна
  • Мнения: 395
Честит рожденник!Да е много здрав,другото само ще дойде.
И на Михаил желая, вече време  му е, много здраве.
Беки,пиши ми на лични за сливиците,и ние сме в момента на тази вълна,но да не спамим тук.Ако е само третата няма никакъв проблем, в повечето случаи спират да боледуват,но 3 наведнъж ми се струва страшно ненужно и нездравословно.Мисля,че само 3-тата е достатъчна,то тя е разковничето в повечето случаи

# 626
  • Мнения: 5 531
Аз ще отговоря в темата за сливиците. И на двете ми големи деца са махнати и трите сливици. За мария особено д-р Куфарджиева беше много предубедена. Притесняваше се, че може да се усложни астмата която при нас се водеше тежка. Но и при двамата ефекта беше обратен - спряха да боледуват. Ние ги махнахме поради постоянно стрептококово носителство, реактивен артрит , при баткото вече усложнен, много високи стойности на АСТ. Резултата при нас е много добър. Децата почти не боледуват, астмата е в ремисия, артрите при Мария излекуван, при баткото в много дълги периоди на ремисия също.

Последна редакция: чт, 28 юни 2012, 16:22 от marychery

# 627
  • Варна
  • Мнения: 395
Това отговорих и аз на лични с други думи,но и моят опит води до това,че като се махнат сливиците/кои и колко решават лекарите/ децата почти не боледуват,за мен те са основния и изначалния проблем и трябва да се лекуват адекватно и своевременно

# 628
  • Varna
  • Мнения: 417
Ами в не знам вече-водила съм го само при един УНГ.Мнението беше,че сливиците са бариера,нооо когато тази бариера е болна нещата стават по зле.До тук има 5 пневмонии..Личната каза категорично не за махане и на трите.Сега ще го наблюдаваме известно време,после ще се консултирам с още специалисти УНГ.
Идеята ми е да избера по-малкото зло.Ако го оставя с тези големи и болни сливици ще ми прави ангини,но ще запазя дробовете.Но ако ги махнем и почне да слиза на долу тогава вече не знам...
А е и малък още?Вие как разбрахте за артрита?

# 629
  • Мнения: 5 531
При нас тази болна бариера водеше до постоянни боледувания, съответно кашлици и спазми. След махането на сливиците децата драстично намалиха боледуването, съответно и пристъпите. При нас ефекта е много положителен, децата са здрави.
Артрита не остава незабелазан. Проявява се с болки и отоци по ставите, куцане.

Общи условия

Активация на акаунт