Каква е вината на Фатмагюл? (Fatmagül'ün Suçu Ne ?) - Тема 112

  • 63 672
  • 754
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 34 197








 

ПРЕВЕДЕНИ ЕПИЗОДИ - ПЛЕЙЛИСТИ

(1 eп)  (2 еп)  (3 еп)  (4 еп)  (5 eп)  (6 еп)  (7 еп)  (8 еп)  (9 еп)  (10 еп)  (11 еп)  (12 еп)  (13 еп)(14 еп)  (15 еп)  (16 еп)  (17 еп)  (18 еп)  (19 еп)  (20 еп)  (21 еп)  (22 еп)  (23 eп)  (24 еп)  (25 еп)  (26 еп)  (27 еп)  (28 еп)  (29 eп)  (30 еп)  (31 еп)  (32 еп)  (33 еп) (34 еп)  (35 eп)  (36 еп)  (37 еп) (38 еп)  (39 еп)  (40 еп)  (41 еп)  (42 еп) (43 eп)  (44 еп)  (45 еп)  (46 еп)  (47 еп)  (48 еп)  (49 еп)  (50 еп)  (51 еп)  (52 еп)  (53 еп)  (54 еп)  (55 еп)  (56 еп)  (57 еп)  (58 )  (59 еп)  (60 еп)  (61еп)  (62 еп)  (63 еп)  (64 еп)  (65 еп)  (66 еп)  (67 еп)  (68 еп)  (69 еп)  (70 еп)  (71 еп)  (72 еп)  (73 еп)  (74 еп)



Клипове направени от фенове в темата

           





   



АКО БЯХ ОБЛАК с български субтитри





ВАЖНО: НА КОЙТО МУ Е ТРУДНО ДА СЕ ОРИЕНТИРА-ДА ПИШЕ НА ЛИЧНИ.









В ПОМОЩ - ДА ПРЕЖИВЕЕМ НАСИЛИЕТО!



ДОБРЕ ДОШЛИ В ТЕМАТА

Последна редакция: пт, 04 май 2012, 21:49 от mariana51

# 1
  • Мнения: 1 012
mariana51   bouquet  bouquet
Благодаря за бързата реакция, изписването на темата беше светкавично!  Grinning

# 2
  • Мнения: 1
Мариянка благодарим за новата тема   bouquet

Хриси е ето го този с Т - то поздрав за теб за Зори и за всички който го харесват



п.п.Айде вече ставам че милото се кани от другата стая... Joy Joy Joy
Скрит текст:
искал първа брачна нощ Embarassed

# 3
  • София
  • Мнения: 1 541
Благодарности и на Ването_Е
без нея за къде  Flutter


Дани ,бързо съблече роклята , а'иде и аз отивам  "да остана по парфюм"

# 4
# 5
  • София
  • Мнения: 335
 wavey  bouquet
Булченската рокля този път ми хареса от кръста надолу,основно заради ефирния начин, по който се повява.Но продължавам да мисля,че прави Фг по-грубовата .

mamaris,бързо останах и аз по парфюм,ама моя Керим нещо не мисли за сватба, а за брадва вече,като ме гледа пред компа  Joy Joy Joy.

Лека нощ и от мен  Hug! smile3524

# 6
  • Разград
  • Мнения: 8 243
Новата мелодия.



# 7
  • Мнения: 37
Мариана - Мерси за темата.

# 8
  • Мнения: 474
къде е качена сериата вече?

# 9
  • Мнения: 371
страхотна серия

обичам ги сценаристките

невероятно красиви К и Ф

не знам защо Мукито толкова завижда. Тя също беше красива на сватбата. Тя си има свой собствен чар и красота и е време вече да ги осъзнае и да спре да завижда на Ф.

Дано младите да живеят сами

Денис и Емре- Либов Либов- С всички пръсти съм за.

Мустьо да се гътне- Ми с последната си постъпка май и да му се случи най- лошото ще е напълно заслужено

Браво на Сами. Така грижовен е, че много от нас искрено, но Благородно можем да завиждаме на Хаджер за страхотната закуска. Хайде дано се съберат и обичат и те. Лично аз много харесвам Сами и неговите страхотни и чисти очи. Въздейства ми на някои чаркове, а за вас не зная, но е много готин. Мой тип е. Хаджер май ше роди в другата серия. Твърде възможно е да съпоставят Мустьовата гибел с раждането на бебо.

ЛЕКА НОЩ И ПРИЯТЕН ДА Е УТРЕШНИЯТ ВИ ДЕН.

# 10
  • Мнения: 110
Мариана,   bouquet  за темата....

Момичета, благодаря на всички за репортажи, преводи, снимки и клипове  bouquet  bouquet  bouquet

Хриси, на няколко пъти зацвилих на глас от твоите сказки, та мъж ми чак се зачете на кво се хиля  hahaha   Браво, мац !!!

Страхотна серия, поне това, което успях да видя с моите трима мъже вкъщи. Утре на поправителен. Поревах си и аз, нищо че не одевам ич езика, то тези артисти само по израженията и погледите ги разбираш. Просто нямам думи...

А младоженците....прекрасен Керим, въпреки, че би бил мнооого по-по-най ако му бяха запазили Bad Boy визията от 1 сезон. Фатмето - красива, естествена, нежна...обаче...малко на гимнастичка на Нешка Робева ми мязаше с това кокче  newsm78

Айде, роклАта в шкафа, да чака по-добри времена.....

# 11
  • Разград
  • Мнения: 8 243
къде е качена сериата вече?

Първа част.
http://www.youtube.com/watch?v=_5ZR9rnlQr8

Втора част.
http://www.youtube.com/watch?v=xwb0luCZk1A

А тук на части - целия.
http://www.dizifrm.org/izle/fatmagulun-sucu-ne-73bolum-izle
http://www.dizihd.com/fatmagulun-sucu-ne-73-bolum-izle

Последна редакция: пт, 04 май 2012, 12:20 от vania_e

# 12
  • Мнения: 0
Fatmagülün Suçu Ne 73 Son Sahne bg subs

# 13
  • Разград
  • Мнения: 8 243


Когато екипът на FSN е в почивка и когато всеки получава почивка, Берен, нашата красива актриса винаги е с телефон за изпращане на съобщения Simple Smile, когато тя е с телефона си, тя изглежда толкова щастлив Simple Smile


Последна редакция: пт, 04 май 2012, 00:45 от vania_e

# 14
  • Мнения: 5 591
Mariana51,благодаря за новата тема!  bouquet

Серията беше много хубава! Simple Smile  Благодаря за репортажите,снимките и преводите.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт