Каква е вината на Фатмагюл? (Fatmagül'ün Suçu Ne ?) - Тема 115

  • 45 252
  • 751
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 34 181








 

ПРЕВЕДЕНИ ЕПИЗОДИ - ПЛЕЙЛИСТИ

(1 eп)  (2 еп)  (3 еп)  (4 еп)  (5 eп)  (6 еп)  (7 еп)  (8 еп)  (9 еп)  (10 еп)  (11 еп)  (12 еп)  (13 еп)(14 еп)  (15 еп)  (16 еп)  (17 еп)  (18 еп)  (19 еп)  (20 еп)  (21 еп)  (22 еп)  (23 eп)  (24 еп)  (25 еп)  (26 еп)  (27 еп)  (28 еп)  (29 eп)  (30 еп)  (31 еп)  (32 еп)  (33 еп) (34 еп)  (35 eп)  (36 еп)  (37 еп) (38 еп)  (39 еп)  (40 еп)  (41 еп)  (42 еп) (43 eп)  (44 еп)  (45 еп)  (46 еп)  (47 еп)  (48 еп)  (49 еп)  (50 еп)  (51 еп)  (52 еп)  (53 еп)  (54 еп)  (55 еп)  (56 еп)  (57 еп)  (58 )  (59 еп)  (60 еп)  (61еп)  (62 еп)  (63 еп)  (64 еп)  (65 еп)  (66 еп)  (67 еп)  (68 еп)  (69 еп)  (70 еп)  (71 еп)  (72 еп)  (73 еп)  (74 еп)



Клипове направени от фенове в темата

           





   



АКО БЯХ ОБЛАК с български субтитри





ВАЖНО: НА КОЙТО МУ Е ТРУДНО ДА СЕ ОРИЕНТИРА-ДА ПИШЕ НА ЛИЧНИ.


 







В ПОМОЩ - ДА ПРЕЖИВЕЕМ НАСИЛИЕТО!



ДОБРЕ ДОШЛИ В ТЕМАТА

# 1
  • Червено знаме 11:)
  • Мнения: 57
Охх,срещу вас да бягам,немога да ви стигна Laughing
Пу,да се запиша за Убавеца-бодигард,че аз по него си паднах,така и така опашката за Керим не й се вижда края...

# 2
  • Мнения: 12 002
Моята съседка Мукадес



Скрит текст:
Мислихме,умувахме,пресмятахме и се решихме,купуваме си къщата за която брокера толкова много настоява /и той трябва хляб да яде/ в онзи град ,на улица „Надежда Щастлива”,номер 666.Къщата е красива ,с хубава голяма градина ,няколко кооперации на  по 3 етажа,някоя и друга къща, с изглед към красив залив.Малко ремонт,нови мебели и ето ни новодомци ,и интересно никакви съседи не се виждат наоколо.Първата вечер щастливи,не можем да се нарадваме на придобивката и спокойствието кеото цари в квартала.На следващата сутрин всеки по задачи,а аз като домакиня оставам да дооправя нещата из дома.Решавам да поседна в градината за да си изпия кафето и да се нарадвам на люляка,глициниите и цъфналите божури.И изведнъж откъм улицата се чува „Комшу,комшу-у-у,там ли сте?”.Поглеждам измежду цъфналите дръвчета и виждам най-колоритната дама която съм срещала.Малко по-висока от мен,с едри гърди /балсам за очите на милото/,голямо деколте,с малко голяма уста и въздълъг нос,но за сметка на това с най-очарователаната и широка усмивка на света,сякаш иска да и преброя мъдреците и да видя дали сливиците и са възпалени.Явно ме е видяла как се проградвам като лалугер от дупка и тръгва към мен със ситни крачки,като гърдите и рипат като малки прасенца в пазвата.Докато си отворя устата да смънкам едно „Добре сте дошла”,тя започва  „А добро утро и добре заварила,комшията няма ли го ,е жалко,щом е на работа ,ама хубавец е той и хубаво тяло има,спортува ли ,какво работи,децата ви и те красиви, на него мязат да знаеш.Аз съм съседката ей оттам Мукадес Кетенджи се казвам и ви нося курабии ,моя не ги обича ,ама енището мре за тях.Те със зълвата се изнесоха,но колко има да ти разказвам за тях...Запознахте ли се със другите?Още не? Е тогава аз ще ти ги представя.Там отгоре живеят сем.*****,не са лоши хора имат куче ,женско,като се разгони той и полива задницата с бензин и тя по цял ден се търка по пода. Ама един ден забравил и като се прибрал от работа синът му казал,че не е сипал  бензин на кучето и комшийското цяла сутрин я бутало отзад и не е могла да  я запали.Малко е странен ,така че си пазете кучето.А пък онези отляво мислех,че имат три дъщери,но оказа се само една ,а излиза с различни мъже....Онези отгоре в кооперацията ,на 2 ет,само си викат,но сега е тихо,сигурно са скарани и не си говорят.А там ,над тях  съседите май имат висок стандарт на живот,вече ги обраха за четвърти път,а нас нито един...А в онази бяла къща,със сините прозорци има младоженци.Казвам един ден на господина „Съседе, поздравявам Ви! Чух, че сте се оженили.А той ми казва –Комшийке, да не би чак у вас да се чува!”Тъпанар,прави се на отворен.А малко по-надолу живеят едни много завистливи ,купих си рокля и чувам мадам като казва на мъжа си”
- Скъпи, представяш ли си, съседката си е купила същата рокля като моята!.-и знаеш ли той какво и отговори :
- Е, сега какво да правим: ще си купиш нова рокля или ще се местим  на друга улица”.Много ме вкисна,да знаеш.А пък онези ,на 1 ет в онази коопреция,жената като излезе на терасата и започва да пее.Питам един ден комшията защо прави така да не е оперна певица ,а той моля ти се ми казва за да не мислят че я бия,тя вие като  бясно куче,той да я бие...А пък на комшията от онази жълтата къща с хубавите пердета,идва сина му у нас един ден и ми казва :
-Тати ме прати да Ви предам, че мама отиде напазар , а а з ще си играя на двора в пясъчника.”Ох,май се издадох комшийке,ама не съл лоша  жена да знаеш,всичко го правя за добро.Ох оставих малката да спи,а чорбата да ври на  котлона...И как се казваш?Няма значение,ама мъжа ти е много  хубав да знаеш,ти  по не хващаш око от него ...Айде ,остани си със здраве...Следващия път и на мен ще направиш кафе и ще си поприказваме кое,как е ....”И  г-жа Кетенджи,стана ,фръцна кръшна талия и се измъкна към пътеката.Аз така си и останах,с отворена уста и недопито кафе,оглеждайки се за новите съседи,които така добре познавам,макар и задочно благодарение на моята нова приятелка Мукадес..


Мариана Wink

Защо винаги 1 стр на новата тема ми зарежда толкова дълго,чакам по 1-2 мин  newsm78,само при мен ли е така Rolling Eyes

Последна редакция: чт, 10 май 2012, 14:11 от Slawena

# 3
  • Мнения: 619
Охх,срещу вас да бягам,немога да ви стигна Laughing

И аз съм така!
Единствено мога да съм благодарна за темите, преводите, клипчетата и всичко останало   bouquet

# 4
  • Мнения: 326
Ехооо,убавеца си е моя лична охрана! Не се блъскайте,моля!
Хриси,таз кръчма как се казва,че и аз да се присъединя към купона...



П.п. Марианка,благодаря за новата тема!

# 5
  • Мнения: 173
Охх,срещу вас да бягам,немога да ви стигна Laughing

И аз съм така!
Единствено мога да съм благодарна за темите, преводите, клипчетата и всичко останало   bouquet

     Аз също благодаря. Записвам се и в тази тема, че да ви чета от балкона   bouquet Hug

# 6
  • Разград
  • Мнения: 1
Хоп,троп,цоп и аз тукаааа!
През почивката,която си давам да пробвам това,което ми обяснихте.
Скрит текст:
В дните на безметежно безпокойство
изпълнени с неописуем страх
гледах в теб и твоето достойнство
и от тебе победен  аз бях.

Несигурен във всяко дело,дума,звук
поглеждах те и плачех тихо!
Защо така обичаш друг?
Защо ли ти простих?

Сълзите се редуваха със усмивка.

Научих се да те обичам тихо!
Гласът ти нежна музика извиква
и ме кара да притихна!

Обичам те и ти го знаеш!
Да ли ще отговориш някой ден?
Защо ли с мене си играеш?
За мъка ли съм предопределен!

О,чудо на чудесата!
Бог чул ми бе молбата!

Да ме погледнеш,да ме видиш ти
и да се удавиш в моите очи!

Обичам те!
Обичаш ме и ти!




Дано да се получи!Вие сте ми първата публика на словоизлиянията Embarassed

# 7
  • Мнения: 326
Аз отивам да ви пиша следващия репортаж....Но не си мислете,че всеки ден ще е така....
 newsm03  newsm47
Крисмар,много е добро! Браво!

Последна редакция: чт, 10 май 2012, 14:51 от mal4eva1984

# 8
  • Разград
  • Мнения: 8 243
Мариана Wink
Защо винаги 1 стр на новата тема ми зарежда толкова дълго,чакам по 1-2 мин  newsm78,само при мен ли е така Rolling Eyes

Не е само тук така, и в други теми имат такива проблеми.

# 9
  • Мнения: 30 820
Цитат
Малчева,   горкият Йомер, Мустафа и неговия рахатлък ли развали
Дааааааа тя само бодигарда си пази Laughing   Благодаря за новата темичка  bouquetкак се минава на нов ред?

# 10
  • Мнения: 326
Специално за Фъратките в темата!!!
Репортаж номер 3(Сънят на Мустафа)
Скрит текст:
Тъмна нощ се спуска над затвора в Измир...
Един риж индивид спи на леглото в карцера, тиковете на лявата му ръка и десния крак са в синхрон с мощното хъркане... Явно сънува,а какво ли?
"Тиха нощ,стая с огромно легло,един мъж само по хавлия преметната лежерно на кръста,лежи и гледа тавана...
Извъднъж изпод леглото се подава ръка на жена,пресяга се ,прокарва пръсти по краката му,нагоре и нагоре,отмята кърпата, изпъва се над него....
Той я поглежда....
.......................

ООООО,Ужас! Мукадес!!!"
********************************
Мустафа се събужда цял облян в пот и си мисли:
"Какво толкова сгреших,че точно ТАЗи дойде в моя сън! Още утре излизам от затвора и ще я потърся....Такъв екстаз дори и наяве не съм имал...."

И той  внимателно става и се отправя към тоалетната,видимо опиянен от съня....
 bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

Последна редакция: чт, 10 май 2012, 15:08 от mal4eva1984

# 11
  • Мнения: 30 820
Специално за Фъратките в темата!!!
Репортаж номер 3(Сънят на Мустафа)
Скрит текст:
Тъмна нощ се спуска над затвора в Измир...
Един риж индивид спи на леглото в карцера, тиковете на лявата му ръка и десния крак са в синхрон с мощното хъркане... Явно сънува,а какво ли?
"Тиха нощ,стая с огромно легло,един мъж само по хавлия преметната лежерно на кръста,лежи и гледа тавана...
Извъднъж изпод леглото се подава ръка на жена,пресяга се ,прокарва пръсти по краката му,нагоре и нагоре,отмята кърпата, изпъва се над него,гола и тръпнеща,пръстите галят,устните целуват,телата се сливат в едно...
Стонове,хармонични движения на тяло в тяло.... И ето,потръпва в екстаз и поглежда към жената до себе си....
ООООО,Ужас! Мукадес!!!"
********************************
Мустафа се събужда цял облян в пот и си мисли:
"Какво толкова сгреших,че точно ТАЗи дойде в моя сън! Още утре излизам от затвора и ще я потърся....Такъв екстаз дори и наяве не съм имал...."

И той става внимателно става и се отправя към тоалетна,видимо опиянен от съня....
  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Joy Joy Joy Joy JoyЕ и аз го прочетох сори Hug

# 12
  • Разград
  • Мнения: 1
Скрит текст:






това кой ли е?  А те кои ли са?

правих опит,ако е неуспешен извинете.


# 13
  • Мнения: 9
Моята съседка Мукадес
Скрит текст:

Мислихме,у мувахме,пресмятахме и се решихме,купуваме си къщата за която брокера толкова много настоява /и той трябва хляб да яде/ в онзи град ,на улица „Надежда Щастлива”,номер 666.Къщата е красива ,с хубава голяма градина ,няколко кооперации на  по 3 етажа,някоя и друга къща, с изглед към красив залив.Малко ремонт,нови мебели и ето ни новодомци ,и интересно никакви съседи не се виждат наоколо.Първата вечер щастливи,не можем да се нарадваме на придобивката и спокойствието кеото цари в квартала.На следващата сутрин всеки по задачи,а аз като домакиня оставам да дооправя нещата из дома.Решавам да поседна в градината за да си изпия кафето и да се нарадвам на люляка,глициниите и цъфналите божури.И изведнъж откъм улицата се чува „Комшу,комшу-у-у,там ли сте?”.Поглеждам измежду цъфналите дръвчета и виждам най-колоритната дама която съм срещала.Малко по-висока от мен,с едри гърди /балсам за очите на милото/,голямо деколте,с малко голяма уста и въздълъг нос,но за сметка на това с най-очарователаната и широка усмивка на света,сякаш иска да и преброя мъдреците и да видя дали сливиците и са възпалени.Явно ме е видяла как се проградвам като лалугер от дупка и тръгва към мен със ситни крачки,като гърдите и рипат като малки прасенца в пазвата.Докато си отворя устата да смънкам едно „Добре сте дошла”,тя започва  „А добро утро и добре заварила,комшията няма ли го ,е жалко,щом е на работа ,ама хубавец е той и хубаво тяло има,спортува ли ,какво работи,децата ви и те красиви, на него мязат да знаеш.Аз съм съседката ей оттам Мукадес Кетенджи се казвам и ви нося курабии ,моя не ги обича ,ама енището мре за тях.Те със зълвата се изнесоха,но колко има да ти разказвам за тях...Запознахте ли се със другите?Още не? Е тогава аз ще ти ги представя.Там отгоре живеят сем.*****,не са лоши хора имат куче ,женско,като се разгони той и полива задницата с бензин и тя по цял ден се търка по пода. Ама един ден забравил и като се прибрал от работа синът му казал,че не е сипал  бензин на кучето и комшийското цяла сутрин я бутало отзад и не е могла да  я запали.Малко е странен ,така че си пазете кучето.А пък онези отляво мислех,че имат три дъщери,но оказа се само една ,а излиза с различни мъже....Онези отгоре в кооперацията ,на 2 ет,само си викат,но сега е тихо,сигурно са скарани и не си говорят.А там ,над тях  съседите май имат висок стандарт на живот,вече ги обраха за четвърти път,а нас нито един...А в онази бяла къща,със сините прозорци има младоженци.Казвам един ден на господина „Съседе, поздравявам Ви! Чух, че сте се оженили.А той ми казва –Комшийке, да не би чак у вас да се чува!”Тъпанар,прави се на отворен.А малко по-надолу живеят едни много завистливи ,купих си рокля и чувам мадам като казва на мъжа си”
- Скъпи, представяш ли си, съседката си е купила същата рокля като моята!.-и знаеш ли той какво и отговори :
- Е, сега какво да правим: ще си купиш нова рокля или ще се местим  на друга улица”.Много ме вкисна,да знаеш.А пък онези ,на 1 ет в онази коопреция,жената като излезе на терасата и започва да пее.Питам един ден комшията защо прави така да не е оперна певица ,а той моля ти се ми казва за да не мислят че я бия,тя вие като  бясно куче,той да я бие...А пък на комшията от онази жълтата къща с хубавите пердета,идва сина му у нас един ден и ми казва :
-Тати ме прати да Ви предам, че мама отиде напазар , а а з ще си играя на двора в пясъчника.”Ох,май се издадох комшийке,ама не съл лоша  жена да знаеш,всичко го правя за добро.Ох оставих малката да спи,а чорбата да ври на  котлона...И как се казваш?Няма значение,ама мъжа ти е много  хубав да знаеш,ти  по не хващаш око от него ...Айде ,остани си със здраве...Следващия път и на мен ще направиш кафе и ще си поприказваме кое,как е ....”И  г-жа Кетенджи,стана ,фръцна кръшна талия и се измъкна към пътеката.Аз така си и останах,с отворена уста и недопито кафе,оглеждайки се за новите съседи,които така добре познавам,макар и задочно благодарение на моята нова приятелка Мукадес...

Ох, днес чок работа, чок. Направо нямам време да си дигна главата.

Ето нещо за разведряване със следобедното кафе:

Отново кръчма, отново край Босфора:

Скрит текст:
Отново в същата кръчма край Босфора. Едже и Мелек са се разхвърлили по без ръкаф и са вече на третата бира:
Едже: Мелек, ти мене уважаваш ли ме, или не ме уважаваш. Стана на твоята, Къванч няма да го пускаме ни за една ни за пет серии. Точно се бях настроила, и даже нахвърлях сценария, и Хилал каза - НЕ! Още не мога да разбера, защо се запъна тая жена, толкоз не можа да прежали три пейки, пет стола, два дивана и един сервиз за хранене.
Мелек: Много та уважавам Едже, знаеш, че си ми най-добрата приятелка, ама съм доволна, че стана така. Стига с тия мускули, дай да се концентрираме върху каузата, и да си спомним за какво сме се събрали. Забрави ли, че имаме кауза.
Еджек: Е добре де, ама той Къванч какво щеше да попречи на каузата. Даже щеше да я подчертае. Ако Фатмагюл установеше, че на света има и други мъже освен Керим, ето ти първия признак, че се е оправила. Коя нормална жена ми кажи, не се заглежда по чужди мъже. То така излиза, че сме я направили ненормална. Хлъц. Извини ме.
Мелек: Едже, спри се бе жена. Нали снимаме сега с Къванч, ще се вихриш в другия сериал. Даже няма да ти се меся много. Прави го каквото искаш Кузей, ама вземи се в ръце и да довършим тоя, че направо не знам какви ще ги нищим още 6 серии. Дали да не вземем да върнем онази Кристен. Какво ще кажеш, само за две серии. Виж тук съм нахвърляла няколко сцени.
Едже взема и чете.
Едже: Ами леко съм разколебана, сякаш. То сега Керим хубаво има вече бизнес, може тя да му възложи някоя поръчка, ама не знам актрисата дали ще се съгласи, че тази сцена със скубането е доста болезнена, цял кичур пишеш оскубан. И с вряла вода си я заляла. Кой знае какъв хонорар ще иска, и Хилал пак ще мрънка. Знаеш как я притискат продуцентите.
Мелек: Е, добре тогава остава варианта с Мукадес. Значи онази сцена в която тя ще упои Керим и ще се намърда с него в леглото и Фатмагюл ще ги хване, остава. И онази другата дето Мукадес разпространи по вестниците, че Фатмагюл и Керим ще се развеждат също. И другата дето излъга Мерием абла, че Кадир бей си има любовница също. Тази с Рахми дето я изритва от къщи, ако искаш да я оставим за последната серия.
Едже: Ох, добре. Дай сега да убием Мустафа, че поне за един да не мислим.
Мелек: Едже, спирай се с тая бира, че направо почваш да ме плашиш. Ми ти забрави ли, че категорично решихме Мустафа да им се присънва и привижда из къщата поне до 68-ма серия.
Едже: Ох, забравих, Мелек, забравих. А онази сцена дето Мукадес отвлича Кузей остава ли?
Мелек: Еджеее, пак обърка сериалите, джанъм. Давай да си лягаме, че да не се изложим хептен.


hrissi_sz , извинявай ще продължа малко.  Hug Peace
Скрит текст:
Пристига Хилял Сарал и застава на буквата Ф.
Хилял: Ейвахлар олсун! Намерих ви най-сетне! Къде ми е сценария за 75 епизод? Не мога де се разправям вечно с вас. Феновете мрънкат. Това не съвпадало, онова не съвпадало. Несъответствия бол. Останаха има, няма 6 епизода, а косата ми побеля. Керем (Чатай - продуцента) едва ме удържа. Още малко и да му мислят в К/Г как ще работят с вас.

 newsm10 smile3525 newsm51 smile3521 smile3508 smile3501

Това е!!!!! Екип за милиони! Ама то на интелигентното му личи каквото и да прави!

# 14
  • Мнения: 30 820
Скрит текст:
И аз съм готова за довечера.

Общи условия

Активация на акаунт