Каква е вината на Фатмагюл? (Fatmagül'ün Suçu Ne ?) - Тема 117

  • 44 295
  • 747
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 34 221








 

ПРЕВЕДЕНИ ЕПИЗОДИ - ПЛЕЙЛИСТИ

(1 eп)  (2 еп)  (3 еп)  (4 еп)  (5 eп)  (6 еп)  (7 еп)  (8 еп)  (9 еп)  (10 еп)  (11 еп)  (12 еп)  (13 еп)(14 еп)  (15 еп)  (16 еп)  (17 еп)  (18 еп)  (19 еп)  (20 еп)  (21 еп)  (22 еп)  (23 eп)  (24 еп)  (25 еп)  (26 еп)  (27 еп)  (28 еп)  (29 eп)  (30 еп)  (31 еп)  (32 еп)  (33 еп) (34 еп)  (35 eп)  (36 еп)  (37 еп) (38 еп)  (39 еп)  (40 еп)  (41 еп)  (42 еп) (43 eп)  (44 еп)  (45 еп)  (46 еп)  (47 еп)  (48 еп)  (49 еп)  (50 еп)  (51 еп)  (52 еп)  (53 еп)  (54 еп)  (55 еп)  (56 еп)  (57 еп)  (58 )  (59 еп)  (60 еп)  (61еп)  (62 еп)  (63 еп)  (64 еп)  (65 еп)  (66 еп)  (67 еп)  (68 еп)  (69 еп)  (70 еп)  (71 еп)  (72 еп)  (73 еп)  (74 еп)



Клипове направени от фенове в темата

           





   



АКО БЯХ ОБЛАК с български субтитри





ВАЖНО: НА КОЙТО МУ Е ТРУДНО ДА СЕ ОРИЕНТИРА-ДА ПИШЕ НА ЛИЧНИ.




 






В ПОМОЩ - ДА ПРЕЖИВЕЕМ НАСИЛИЕТО!



ДОБРЕ ДОШЛИ В ТЕМАТА

# 1
# 2
  • Мнения: 326
Марианка,благодаря за новата тема!
Подписа ти много ме радва!!!!  Hug  Моля те,пускай го по-често в темата,че ми става едно топло и приятно на душичката...  Joy
Лека вечер от мен!

Последна редакция: нд, 13 май 2012, 09:41 от mal4eva1984

# 3
  • Мнения: 50
Моля Добромир - Мисля че така беше Мъжът, да ни каже за първият път и брачната нощ при мъжете.
Сега ви казвам Лека нощ, но ще се радвам ако имаме и това скъпо мъжко мнение по наболелия ни въпрос тази вечер.

# 4
  • Мнения: 0
Ох,колко ли ще бъде доволна Мука като разбере.Дано да я пратят някъде и да пропусне събитието!

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 12
Здравейте!
Можете ли да ми дадете линк на филма за да мога да изгледам 74 епизод?Предварително благодаря   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 6
  • Мнения: 5 723
Да започваме да плетем терлички-ясна е п.б.н...нали?

# 7
  • Разград
  • Мнения: 8 243
Fatmagul & Kerim çok seviyorum

# 8
  • В Града на Липите
  • Мнения: 5 073
Здравейте!
Можете ли да ми дадете линк на филма за да мога да изгледам 74 епизод?Предварително благодаря   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

Заповядаай:
http://www.youtube.com/watch?v=WbE5dKBnyho&feature=relmfu

Все още не е преведена серията. Тук е на турски.

Благодаря за темата   bouquet

# 9
# 10
  • Мнения: 0
Така като гледам,тука се е превърнало в искреннно и лично?!? newsm78  С мъж не съм бил слава богу и не знам как е!Първия път бях с какичка  и тя остави трайни следи не само в душата ми,но и по тялото.Беше си супер! Hug

Последна редакция: нд, 13 май 2012, 05:29 от Dobro_mir

# 11
  • Мнения: 0
По начина по който говорите за първа брачна нощ,то май само аз съм имала по правилата,че и меден месец имах..Спомням си,че много се притеснявах та взехме решение да се случат нещата когато му дойде времето..аз се успокоих и заспах..След това тази случка беше нещото на което най-много сме се смяли..Обаче и аз като Фатмагюл много бях смела,обаче на края дадох на заден ход..ужас

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 34 221



http://www.youtube.com/watch?v=dsohLdKkAmk&feature=share

Съвсем ново фенско клипче....

# 13
  • Мнения: 4 133
Тази посказка ми хареса. Значи ще видим все пак пропуснатото.  Simple Smile. Иначе това, че може да не им е харесало е нормлано. Толкова притеснени бяха, Фатма няма опит и тн. Хубавото, е че може  в останалите 6 серии да се развиват оношенията им в тази насока, може да имаме всяка вечер урок по секс, та докрая, когато ще изпитат истинско удоволствие.  Simple Smile Heart Eyes (6 вечери Фатма и Керим в леглото добре ще ми дойдат. Simple Smile
 Simple Smile Simple Smile
Малее представяте ли си, ако Муки разбере за перипетиите им. Такава лекция ще дръпне, няма да си затвори устата от неуместни коментари..

# 14
  • В Града на Липите
  • Мнения: 5 073
Ако ме бяха послушали да й прочете една поема за разчупване на напрежението, всичко щеше да е ок, ама кой ме слуша мен.

Ето, поне на вас да почете за лека нощ:

http://www.youtube.com/watch?v=LWVs91xZT7Q&feature=player_embedded

п.п. препоръчвам слушане със затворени очи

Общи условия

Активация на акаунт