Каква е вината на Фатмагюл? (Fatmagül'ün Suçu Ne ?) - Тема 121

  • 49 957
  • 741
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 34 197








 

ПРЕВЕДЕНИ ЕПИЗОДИ - ПЛЕЙЛИСТИ

(1 eп)  (2 еп)  (3 еп)  (4 еп)  (5 eп)  (6 еп)  (7 еп)  (8 еп)  (9 еп)  (10 еп)  (11 еп)  (12 еп)  (13 еп)(14 еп)  (15 еп)  (16 еп)  (17 еп)  (18 еп)  (19 еп)  (20 еп)  (21 еп)  (22 еп)  (23 eп)  (24 еп)  (25 еп)  (26 еп)  (27 еп)  (28 еп)  (29 eп)  (30 еп)  (31 еп)  (32 еп)  (33 еп) (34 еп)  (35 eп)  (36 еп)  (37 еп) (38 еп)  (39 еп)  (40 еп)  (41 еп)  (42 еп) (43 eп)  (44 еп)  (45 еп)  (46 еп)  (47 еп)  (48 еп)  (49 еп)  (50 еп)  (51 еп)  (52 еп)  (53 еп)  (54 еп)  (55 еп)  (56 еп)  (57 еп)  (58 )  (59 еп)  (60 еп)  (61еп)  (62 еп)  (63 еп)  (64 еп)  (65 еп)  (66 еп)  (67 еп)  (68 еп)  (69 еп)  (70 еп)  (71 еп)  (72 еп)  (73 еп)  (74 еп)  (75 еп)



Клипове направени от фенове в темата

           





   



АКО БЯХ ОБЛАК с български субтитри





ВАЖНО: НА КОЙТО МУ Е ТРУДНО ДА СЕ ОРИЕНТИРА-ДА ПИШЕ НА ЛИЧНИ.










В ПОМОЩ - ДА ПРЕЖИВЕЕМ НАСИЛИЕТО!



ДОБРЕ ДОШЛИ В ТЕМАТА

# 1
  • Мнения: 0
Благодаря за прекрасната тема, дано от тук нататък сме само весели и щастливи с нашите любимци...   bouquet  bouquet

# 2
  • Мнения: 23 331
 Честита нова тема !
Мариянка - букет маргаритки от Фатмагюл
и незабравки от Керим


Нека в тази тема  освен хубави постове, клипове, колажи и снимки - прочетем и видим още хубави подсказки, прекрасни трейлъри / Хриси за първия / , стойностна нова серия / сигурно ще сме в друга тема, но важно е посланието /. Дай Боже ! Амин!

От мен пожеланието - да ги виждаме винаги така

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 76
Момичета сега разглеждах във фейс страницата на Е.А. снимки от 75 еп.и знаете ли какво  ми мина през ума?Вие забелязахте ли как се промени отношението на всички към Керим след сватбата.В смисъл някак си авторитета му порасна,визирам Мукадес,дори и Мерием.Сякаш го приеха като по-зрял ,като глава на семейство,никой не посмя да го спре и да му каже да не взема писмото,визирам случката в Кухнята на Розата.Може да се дължи и на ситуацията ,но ми направи впечатление още докато гледах епизода и сега като се загледах в снимките се сетих. Thinking

Благодаря за новата тема  bouquet

# 4
  • софия
  • Мнения: 1 052
Привет и в новата тема! Hug
Хрисе за трейлъра Hug

Черна котка - членския внос в Мукасинка специално е :
- отношение към Муки / позволява се всякакво, стига да остане цяла Joy/


п.п.
за думите на Мерием -  Peace

- плаща се само в конкурса за сън и по- специално на Круелита - не знам тарифата обаче, май е по- споразумяване :peace

п.п.п. Shatzi - ако си мислиш ,че си ми свила гаджето, да знаеш, че на сватбата той беше с мен!!!!! Joy Peace

Последна редакция: сб, 19 май 2012, 18:42 от freespirit

# 5
  • В Града на Липите
  • Мнения: 5 073
Добре заварили в новата тема.

_Tell me_, рецептата я знае само Фатмагюл. Ако взема да позная, води си записки  Joy

Поздрав с една моя любима песен.

http://www.youtube.com/watch?v=e9Xtl22x5Sg&ob=av2e

nitka, не знам дали някой би посмял да му измъкне от ръцете писмо точно от този подател независимо преди или след сватбата. Откъде толкова кураж  Joy
Спомни си Мука как се опитваше да му вземе предишното, ама накрая само събра парчетата.

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 76
Хриси така е ,щеше да се разрази война със  знаен победител JoyКато се разфучи тоя мити голям мъж ,щеше да я помете като куцо пиле домат hahaha


Хриси ,струва ми се имаш слабост към шаренки,плетени на крачета се обуват,нещо си хвърлила око на Фатмагюлкините  Joy

Последна редакция: сб, 19 май 2012, 18:52 от nitka

# 7
  • Мнения: 44
Здравейте в новата тема. Ако не е тайна, знете ли кога ще бъде преведен епизода? Че изтървахме доста от серията на турски и ми се иска да я гледаме направо с превод.

# 8
  • Мнения: 0
Добре заварила в новата тема!

Dilemi, нищо против нямам да започне така Мерием. Аз да си призная написах това от свое име, но после се замислих в чии уста от тези на героите ще паснат най-много и ми дойде Мерием като вариант.

Хриси, пропуснах да  те поздравя за трейлъра, много се смях с тези терлици и мекици  ooooh!

freespirit, съвсем скоро ще си платя!

# 9
  • Мнения: 23 331
Копирах това от предната тема, защото бяхме на последната страница - / дано не възразявате /
Цитат на: _Tell me_ в Съб., 19 Май 2012, 18:15
Цитат на: mama_an_ji в Съб., 19 Май 2012, 18:11

- Ако ти не беше му казала така, и той намаше да ти пише такива писма.

- Нищо не е така, както го знаеш како...

Според вас между кого е този разговор?

- Защо му каза такова нещо?

- Нямах Избор.

- Страхувах се да не ти направи нещо отново, Керим...

Но сега се ядосвам на себе си защо не го направих.

Благодаря много.. Сега вече наистина съм убедена, че точно тези думи ще са свързани с писмата, а може би и решаващите за по-нататъшното действие- че то май други тайни за разкриване не останаха...    

Прочетох в друг пост, че сме го били гледали - но аз все си мисля, че не сме - лично аз не си спомням да съм го гледала този разговор/ те са два - другия е с Керим. Мерием знае за едно писмо - защо ще я пита за писма?.
Това беше в подсказките за преден епизод. Много обсъждахме тогава тези реплики наистина.
Ако наистина е давано - моля дайте ми координатите - за да видя.

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 76
Не знам дали клуба на Беренгинките имат девиз но дрескода трябва да им е басмена рокля с терлички,за официални случаи HugКакво ще кажете момичета Wink

# 11
  • Мнения: 427
Цитат:
Скрит текст:
Първа сцена:
Фатмагюл току що е стигнала до извода, че Мукадес е скрила писмата под леглото й и вбесена излиза на двора и тича към входната врата. Керим тича след нея.
- Фатмагюл, моля те, върни се.
- Керим, не ме спирай, този път ще я удуша.
- Тамам, съгласен съм. Обаче недей да излизаш на улицата по халат и терлици, че и без това комшиите ни одумват. И защо си го помъкнала тоя тиган с мекици. У Кадир бей има достатъчно тигани.
- Ох, Керим, много съм бясна, много.
- Разбирам те, и аз съм бесен, но и малко облекчен, че не ти си скрила писмата под леглото си. Чакай да си взема една мекица, че в калабалъка останах гладен.
- Никаква мекица за теб – Фатмагюл я грабва от ръката му и я мята на Лодос, който я улавя във въздуха. – Вместо да дойдеш да ми кажеш, ти замина да се цупиш чак в Бодрум. Заради теб ми излязоха три афти от притеснение.
- Ама защо заради мен, любима? Забрави ли, кой е истинския виновник. Не се разсейвай сега, съсредоточи се. Айде да ти помогна да си обуеш обувките и отиваме право при Мукадес ханъм.
Втора сцена.
Къщата на Кадир бей. Фатмагюл слиза от колата в движение и се втурва към къщата където във фоайето се сблъсква с Мурат.
- Мурат, къде е майка ти? – пита го тя задъхано.
- Горе е лельо, инсцинира, че е болна от едра шарка.
- А ти откъде знаеш, че не е болна наистина?
- Ами видях я да си рисува пъпките.
- На леля умника – целува го тя по главата. – Тичай сега да си играеш на двора, а пък аз ще се кача да обясня на майка ти как се готви друсан кебап по Фатмагюлски.

  Хриси  Joy Joy Joy
Много готин трейлър   bouquet

# 12
  • Враца
  • Мнения: 6 672

Прочетох в друг пост, че сме го били гледали - но аз все си мисля, че не сме - лично аз не си спомням да съм го гледала този разговор/ те са два - другия е с Керим. Мерием знае за едно писмо - защо ще я пита за писма?.
Това беше в подсказките за преден епизод. Много обсъждахме тогава тези реплики наистина.
Ако наистина е давано - моля дайте ми координатите - за да видя.



Това беше в подсказките за 72 еп. и мисля,че досега не сме ги срещали  в епизодите.
Даже като че ли имаше и подсказка и за Керим, в смисъл че много ще е бесен и Муки да търси къде да се крие, но не го намирам

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 34 197


Не само разумен, търпелив но и работен Керим.

# 14
  • В Града на Липите
  • Мнения: 5 073
Не знам дали клуба на Беренгинките имат девиз но дрескода трябва да им е басмена рокля с терлички,за официални случаи HugКакво ще кажете момичета Wink

По-добре не, че Круела ще ме изхвърли с ритници от клуба за подигравка с Идолката заради тези терлици. Joy

Марта и аз съм почти сигурна, че тези думи не сме ги чували до сега.
Всичко, което помня от онзи разговор в 72-ри епизод беше, че Мука сто пъти повтори, че го била направила от добри намерения и по-добре било да си счупи ръката докато го пишела и, че те не оценявали добрите й намерения.
Може да чуем тези реплики при предстоящите разкрития.

Последна редакция: сб, 19 май 2012, 20:30 от hrissi_sz

Общи условия

Активация на акаунт