С какво ви дразнят свекървите- 17 тема

  • 70 452
  • 755
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 1 495
милинка, не ги взимайте нещата с вас. Нямате място, ще си купиш като искаш и толкоз. Егати.

# 751
  • София
  • Мнения: 17 292
То проблема не е толкова в нещата, ами че сега ще опука едни 3 бона за неща, които няма да вземат, а после ще трябва хем да й изпратят още 3 за лекари и изследвания и отделно да си купят нещата.
Проблем си е голям това, милинка, съчувствам ти, ама идея нямам как да постъпите  newsm78

# 752
  • София
  • Мнения: 7 992
Като цяло съм непретенциозен и търпелив човек. Нищо не съм купила, защото не знам какво е приготвила тя. Говореше, че имало няколко чифта обувки (буйки), което ми се стори безумно, защото докато го докараме до тоя етап, кой знае кой размер ще трябва...
Да купувам втори бебешки гардероб, само за да е моето, пак не е в моя стил. Излишни разходи и то за неща, които се употребяват в рамките на някакви месеци.
Да се обяснявам, че вкусовете ни се различават.... никакъв смисъл. Преди 1-2 години се купуваха книги за стотици левове от Рийдърс Дайджест с идеята, че щели да останат за внуците. Тогава не работеше вече, но и не спираше с безсмислените покупки.
Това поведение не е от вчера, просто насоките се трансформират. Въпросът е как да я накараме да спре да пазарува и да отиде и да се прегледа при лекар.

# 753
  • Северозапада
  • Мнения: 5 472
Милинка, ако не бях сигурна, че е невъзможно, щях да помисля, че имаме обща свекърва. За съжаление, не мога да ти дам съвет, защото, ако съдя по моята, просто каквото и да говориш, отговорът ще бъде "ама то нали е за детето".

# 754
  • Мнения: 5 621
Къде пише, че ТРЯБВА да се оставят децата на някоя баба?
Че те и за 5 минути да ги оставиш, може да направят поразия. Моята, докато отидех до едно място, като сме се виждали, успяваше да му набута я шоколадов бонбон /на 7-8 месечно бебе/, я лъжица мед. И й говорехме, и обяснявахме, че не е редно, че не го одобряваме и пак ни издебваше.
И досега ме е яд, защото после детето отключи страшни алергии и не мога да се освободя от мисълта доколко "лакомствата" са допринесли за това. От сегашната си позиция съжалявам, защото трябваше да й отрежа тотално достъп до детето, ама нали все с добрата да я караме.

Последна редакция: вт, 24 юли 2012, 18:59 от kati_v

# 755

Общи условия

Активация на акаунт