Веганство/вегетарианство-За и Против

  • 20 013
  • 228
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 14 654
anette1104,
аз затова наблегнах, че човек трябва да се научи да си слуша тялото, а не като му прималее за сладко в 4 следобяд, да тича за шоколад. Или като го заболи коляното, да реши да не се разхожда.
Ама хората най-често мислят, съответно и четат, изключително еднопластово.
Та, като тялото крещи "нахрани ме", някои се объркват и чуват "освини се" или "залъжи стомаха с пълнозърнест крекер, че да издържиш още 2 часа до салатата от кълнове".
Най-лошо е залъгването на стомаха.

# 226
  • Мнения: 3 367
anette1104,
аз затова наблегнах, че човек трябва да се научи да си слуша тялото, а не като му прималее за сладко в 4 следобяд, да тича за шоколад.
аааааа, хич и не тичам аз , седи ми в чекмеджето,на половин ръка разстояние Mr. Green
Говорим за едно и също. Темата,както и редица други, по които стават спорове е спектър от-до,няма бяло и черно,има нюанси на сиво. Умението да се чува и разбира сивото иска учене..

# 227
  • Мнения: X
То и аз си мислех, че си слушам тялото, нагъвайки по един голям млечен със стафиди в ПМС
 Joy
Ама тогава толкова ми е бил акълът
Както и този н околните, за съжаление


Иначе обичам зелената идея, но без да се прекалява както напр със слънчевите панели,ветрените ел.централи, спестовните крушки с олово, храните от другия край на земята

Което ми напомня, че трябважда се запасим с крушки
В ЕС ги спират сега в неделя
 #2gunfire

# 228
  • Мнения: 3 367

Иначе обичам зелената идея, но без да се прекалява както напр със слънчевите панели,ветрените ел.централи, спестовните крушки с олово, храните от другия край на земята
 #2gunfire
храните от др край на земята,за нас,са тотално наопаки на "зелената/вегс" идея; стремя се да пазарувам предимно локални продукти (около 60% възможно),да ядем в сезон и пр.АКо не се купуват храни в кутии и си имаш другарска ферма е постижимо донякъде,но изцяло не става,по причини парични и времеви за нашето домакинство..

Общи условия

Активация на акаунт