На море в Гърция - 8

  • 154 301
  • 733
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 3
За студио за 3ма (lazaros) без закуска, на първа линия във Вурвуру, за периода 30 Август - 8 Септември цената ни е 40 евро на ден. Миналата година цената беше 50 евро.

# 646
  • Мнения: 139
Току-що им писах за къщата Sofia. Дано ми отговорят бързо, че днес мъжът ми вече ми каза свободните си дни и трябва да действам с резервациите. Тотално съм объркана от разглеждането на сайтове  Rolling Eyes Досега все на хотел сме ходили и тази година реших да пробваме и ние като вас  Simple Smile

# 647
  • София
  • Мнения: 4 397
Таис , Благодаря. Ние оставихме почивката за след 10 септември и определено мисля да почиваме в Гърция,а иначе може тук да прескочим по балканите за 2-3 дена.

# 648
  • София
  • Мнения: 12 374
nedunka, за септември си е нормална цената от 40 евро, и ние от 1 септ до 8-ми сме за толкова пари, само че на няколко километра разстояние. Надявам се да нямаме оплаквания нито от първото ни място, нито от второто  Simple Smile

kattrin, къща София също изглежда супер, просто заради дребната исках да сме максимално близо до плажа - в случай, че ми се налага (а то ще ми се наложи) да прибягвам до стаята за да сменям препълнени памперси..

Иначе септември според мен ще е най-готино на гръцкото море - много ми се искаше поне тази година да сме от първи септ, но уви - налага се да хванем и седмица от август. Досега винаги сме ходили юли и август и жегата е била страшна, плюс по-високите цени, а не на последно място и тълпите  Peace

# 649
  • Мнения: 22
Здравейте, някой може ли да даде мнение за този хотел http://www.niesme.bg/team.php?id=WRMTA2OTI=  и за сайта, досега не съм пазарувала от такива сайтове и малко ме притеснява цената, струва ми се малко ниска и не ми се иска да пристигнем в Гърция и да се окажем без места и резервация с две малки деца Shocked

# 650
  • София
  • Мнения: 13 175
Здравейте, някой може ли да даде мнение за този хотел http://www.niesme.bg/team.php?id=WRMTA2OTI=  и за сайта, досега не съм пазарувала от такива сайтове и малко ме притеснява цената, струва ми се малко ниска и не ми се иска да пристигнем в Гърция и да се окажем без места и резервация с две малки деца Shocked

Само за сайта мога да ти кажа. Били сме с Промозона / Хито (подозренията ми, че Ниесме са част от същата група за пореден път се потвърждава  Grinning) на Охридското езеро. Чрез тях купихме само хотела. Бяхме със собствен транспорт и останахме много доволни. Мисля, че представяха хотела директно, а не чрез туристическа фирма. Коректни са и от тях няма какво да се притесняваш. Провери отзиви за туристическата фирма, която им е партньор и за отзиви за самия хотел. Непременно виж и как вървят цените за същия хотел през други сайтове и фирми, защото често отстъпките са нереални. В нашия случай с Охрид се оказа, че в момента хотела има промоция и от колективния сайт спечелихме само вечерята, т.е. цената беше на 50%, но само спрямо редовната цена, а не в момента действащата.  Wink

# 651
  • София
  • Мнения: 216
Здравейте, някой може ли да даде мнение за този хотел http://www.niesme.bg/team.php?id=WRMTA2OTI=  и за сайта, досега не съм пазарувала от такива сайтове и малко ме притеснява цената, струва ми се малко ниска и не ми се иска да пристигнем в Гърция и да се окажем без места и резервация с две малки деца Shocked

Била съм в този хотел през 2007 г. организирано с агенция, по някакви майски празници беше. Това е хотел Avra Bungalows в Скала Фурка, сега явно преименован на Беладжио. Лично за мен това беше най-скапания хотел, в който някога съм отсядала. Междувременно, за тези 5 години, може да е направена някаква реновация и нещата да са се променили, но щом го дават на такава цена All Inclusive, едва ли. Намира се над шосето, което обикаля Касандра, в единия край на Скала Фурка и е на около 350-400 м от плажа.
Ако има някой да ти даде по- пресни отзиви, няма да е зле...

Последна редакция: сб, 14 юли 2012, 13:41 от bibi_2

# 652
  • София
  • Мнения: 1 951
Здравейте, някой може ли да даде мнение за този хотел http://www.niesme.bg/team.php?id=WRMTA2OTI=  и за сайта, досега не съм пазарувала от такива сайтове и малко ме притеснява цената, струва ми се малко ниска и не ми се иска да пристигнем в Гърция и да се окажем без места и резервация с две малки деца Shocked
И на сайта на Оданс я има същата оферта http://www.odans-travel.com/pochivka/80/1/0/%D1%85%D0%B0%D0%BB%D … %D0%BB-Bellagio-3*-All-Inclusive.html. Цената явно наистина е намалена, защото например в Рейма хотелът се предлага на по-висока цена за този период http://www.reyma.bg/index.php?option=com_content&view=articl … 75&Itemid=924
Оданс е известна фирма, главно за автобусен транспорт, въпреки че не съм я ползвала.
Забележи, че става въпрос само за стаи на първия етаж и плажът е на 350м от хотела.

# 653
  • Мнения: 139
Аз не спрях да се оглеждам за хотел, въпреки че бяхме решили тази година да пробваме със студио  Simple Smile В крайна сметка-където намерим места!
http://www.hotel-sonia.gr/?loc=main&lang=en Има ли някой с наблюдения, впечатления от тук  Praynig
Имат хубава оферта за фамилни стаи през юли и август.

# 654
  • Мнения: 11 136
Не съм ходила лично, но тук в темата съм чела лоши отзиви за Соня.
Надявам се да се включи авторката Simple Smile

# 655
  • Мнения: 608
Момичета не мога да намеря свободни места за края на август началота на септември  Sad
И по-специално на Вурвуру. Навили сме се да ходим там тази година,сега търся подходящ място на плажа . Някакви предложения?

# 656
  • Europe
  • Мнения: 548
Здравейте, някой може ли да даде мнение за този хотел http://www.niesme.bg/team.php?id=WRMTA2OTI=  и за сайта, досега не съм пазарувала от такива сайтове и малко ме притеснява цената, струва ми се малко ниска и не ми се иска да пристигнем в Гърция и да се окажем без места и резервация с две малки деца Shocked

dvaseva "Твоят" хотел се казваше Авра, незнам защо го дават като Беладжио. Може да има нов собственик. Много е далече от плажа, над 500 м. и отдавна не е реновиран. Освен това е точно до шосето. Но пък за тези пари  newsm78  

Последно бяхме миналия месец във Фурка. Аз съм изключително доволна от почивката ни там. Ние бяхме на първа линия на плажа в хотел Роял. Закупих почивката от колективен сайт за 40 лв. на вечер със закуска и вечеря. Селцето е много кротко, има точно 3 рибни таверни на плажа със страхотни риби. Съсипахме се от фагрита, синегриди, мушмули (това е вид риба, не е плода, който ние знаем). Цените бяха поносими, поне през юни. За деца има 2-3 лунапарка за по половин или 1 евро децата подскачаха всяка вечер на разни кончета, вертолетчета и т.н.... Бирата беше по 2 - 2,5 - до 3 евро. В едната таварна - Таласа - (която е на понтон в морето и вълните те пръскат по гърба) имаше меню за двама за 30 евро - салата, вино, вода, 800 гр. риба по избор, предястие-патладжан със сирене - уникален, десерт-сладолед

Преди месец (5-15 Юни) бях на Скала Фурка. Този линк http://greece.bellatravel.eu/tour_338.html [/list] води до една информация за този курорт, кято е пълна лъжа по отношение на точка първата точка Местоположение - няма нищо вярно. Има 2 крайбрежни таверни - много добри и двете. Вътре в града има 6-7 таверни около площадчето и това е. Барве и дискотеки, не видях, камо ли водни съоръжения.

    Последна редакция: сб, 14 юли 2012, 18:09 от aleina

    # 657
    • Мнения: 0
    Извинявам се предварително, ако се повтарям...
     Значи ние със съпруга си търсим къща под наем в Гърция- някъде около Халкидики, да ни е по-близо Simple Smile Става въпрос за 3-4 нощувки /следващия уикенд/. Аз доста търсех информация в интернет, но всичко, което намерих не ми върши никаква работа.
    Търсим къщичка близо до плажа с капацитет около 4-5 човека, без деца сме Simple Smile
    Ако някой от вас има идея и предложения нека ми отговори, че явно сама няма да се справя, а всички чакат на моята организация xax
    Благодаря Ви предварително, мили дами!
     п.с. И цените да са г/д прилични... примерно около 100 евро на вечер за цялата къщичка /вила/.

    # 658
    • София
    • Мнения: 4 578
    Извинявам се предварително, ако се повтарям...
     Значи ние със съпруга си търсим къща под наем в Гърция- някъде около Халкидики, да ни е по-близо Simple Smile Става въпрос за 3-4 нощувки /следващия уикенд/. Аз доста търсех информация в интернет, но всичко, което намерих не ми върши никаква работа.
    Търсим къщичка близо до плажа с капацитет около 4-5 човека, без деца сме Simple Smile
    Ако някой от вас има идея и предложения нека ми отговори, че явно сама няма да се справя, а всички чакат на моята организация xax
    Благодаря Ви предварително, мили дами!
     п.с. И цените да са г/д прилични... примерно около 100 евро на вечер за цялата къщичка /вила/.


    Тук хвалените белвю пускат това, което ви върши работа според мен, но е на керамоти. Т.е. не знам дали ти е удобно като място.
    Ето инфо: Здравейте г-не/г-жо,
     
    сега, когато въпросът е вече окончателно решен,
     
    мога да Ви съобщя новината. Става дума за нови мезонети,
     
    тип еднофамилни къщички, които ще предлагаме през последната

     

    седмица на юли, както и през август и септември, при това на


    промоционални цени.


    Те са разположени на три нива:
     
    първи етаж, висок партер и приземен етаж с обща площ
     
    от над 100 кв.м. Включват две спални с двойно легло,
     
    с баня/тоалетна и тераса на първия етаж, втора баня/тоалетна
     
    и всекидневна с напълно обзаведен кухненски кът и разтегателен


    Диван за двама в хола на партера и обширно помещение с единично


    Легло и разтегателен диван на приземния етаж. Едната спалня,
     
    всекидневната и помещението в приземния етаж са снабдени
     
    с 32" телевизори с плосък екран и сателитна телевизия
     
    "Булсатком".


    Трите помещения на партера и първия етаж са климатизирани, а


    в помещението на приземния етаж, което и без това е по-хладно, има


    вентилатор на тавана.


    В двете спални могат да спят по двама човека, в хола - още двама на


    разтегателен диван. При желание, в приземното помещение, което в
     
    летните жеги е истински рай, могат да спят още двама-трима, т.е.


    общо до 8-9 човека, които трябва да си поделят двете бани/тоалетни и

    трите телевизора.
    Мезонетите се намират на същата улица, на която са и сегашните апартаменти „Белвю”, само на стотина метра успоредно на плажа, на още по-тихо място. Разстоянието до пясъка е под 100 м, а до най-близката зона с шезлонги и чадъри „Амос бийч” - 150-160 м.
     


    Цена от 24.08 ми дадоха 110 евро.

    За други къщички, погледни последните 10 страници, обсъждахме, защото и аз търсех, но не намерих изгодно и до плаж. Харесах една http://www.bgrentals.com/bg/Rental-offer-244.html   Mr. Green , но засега е в сферата на мечтите  Joy

    # 659
    • София
    • Мнения: 1 251
    Извинявам се предварително, ако се повтарям...
     Значи ние със съпруга си търсим къща под наем в Гърция- някъде около Халкидики, да ни е по-близо Simple Smile Става въпрос за 3-4 нощувки /следващия уикенд/. Аз доста търсех информация в интернет, но всичко, което намерих не ми върши никаква работа.
    Търсим къщичка близо до плажа с капацитет около 4-5 човека, без деца сме Simple Smile
    Ако някой от вас има идея и предложения нека ми отговори, че явно сама няма да се справя, а всички чакат на моята организация xax
    Благодаря Ви предварително, мили дами!
     п.с. И цените да са г/д прилични... примерно около 100 евро на вечер за цялата къщичка /вила/.

    Тази оферта я гледах наскоро, може да ви се стори интересно:

    http://www.procent.bg/%D1%80%D0%B0%D0%B7%D0%B3%D0%BB%D0%B5%D0%B4 … ravel-center.html

    Общи условия

    Активация на акаунт