Ийит Озшенер в "КРАЙ" * Yiğit Özşener / SON - тема 109

  • 24 999
  • 731
  •   1
Отговори
# 1
  • СТАНДАРТНО.
  • Мнения: 30
 Според мен думите на Айлин, от втория фрагман, са към мъртвия Мехди!  Sad Толкова зле преживя факта, че трябваше да го зарежат сам насред нищото. Според мен накрая Селим ще остане с Йомер и Ферхад.... Cry А Халю ще отиде при Алев, която ще му врънка на главата цяла вечност, Айлин при Мехди и те така.... Crazy

# 2
  • Мнения: 1 064
Жестока си!  Sad Sad Sad Sad

Не мога да намеря фрагмента в ютуб, а на вашия линк не мога да го гледам в офиса. Ще изчакам.

# 3
  • Мнения: 0
Късметче,  Hug Hug Hug за темата!
Според мен думите на Айлин, от втория фрагман, са към мъртвия Мехди!  Sad Толкова зле преживя факта, че трябваше да го зарежат сам насред нищото. Според мен накрая Селим ще остане с Йомер и Ферхад.... Cry А Халю ще отиде при Алев, която ще му врънка на главата цяла вечност, Айлин при Мехди и те така.... Crazy
Да, да си се разхождат на кея без сянка да хвърлят. Mr. Green

Освен парфюма, се появи бира, заради жегата...


# 4
  • Мнения: 40
Жап, върхът си! Laughing

# 5
  • Мнения: 3 098
Жап  Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning
Супер си!   bouquet
Бирата изглежда яко и парфЮма е върхът! Тоалетна вода Па - Па...  Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Дайте да не се надъхваме от тия фрагмани кой ще умре и кой не.   Така или инаЧе ще е някакъв луд финал.
Май няма да разберем кой ще търси Маджид.





http://www.facebook.com/media/set/?set=a.102458473162055.4764.10 … ype=3&theater

Последна редакция: пт, 22 юни 2012, 15:22 от Марица

# 6
  • Мнения: 0
 Hug Hug
Сега изчетох сон-а на предишната тема - фрагман 1- Халю така като стреля така затваряйки си очите, хич не ми се вярва да уцели някого Mr. Green И гласът му накрая е все едно той ще умира... newsm78

Даж, честито на детенце!   bouquet

# 7
  • СТАНДАРТНО.
  • Мнения: 30
 И да го мислим и да не го мислим, докато не видим финалния епизод, няма да го измислим! Тъй че стига сме мислили, ами да вземем да се разхладим...петъчно  Laughing Mr. Green

# 8
  • Мнения: 1 064





Айлин: Никога няма да те оставя сам. Не се тревожи... винаги ще бъда до теб.
Хайде... спри да плачеш вече.

# 9
  • Мнения: 1 064
Даж, поздравления, много хубав резултат.   bouquet

Гледайки фрагмента имам усещането, че всички са в отвъдното.  Sad

Я, я, я, каква новина: Ще се снима турски филм в България, с български артисти и може би и с български оператор. Simple Smile

http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=921876

Последна редакция: пт, 22 юни 2012, 16:52 от B l a n k a

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 51
Даж, поздравления, много хубав резултат.   bouquet

Гледайки фрагмента имам усещането, че всички са в отвъдното.  Sad

Е ти пък  newsm78 И тук ли ще  натоварят целият екип на влака  Joy Joy Халю машинист  Mr. Green

Лелеее, представяте ли си Патрона да участва в този сериал  Laughing- колко патета ще захвърчът наоколо  Joy Joy Joy

# 11
  • Мнения: 0
Късметче  Hug Благодаря за гьолчето  Grinning

Марица , Лакуна , Жап  , Бланка  на всички  çok teşekkürler . Много съм доволна защото го оставих тоя път съвсем сам да се подготви . И можело  , пубера му с пубер  Mr. Green

Не ми се вярва да избият децата  Rolling Eyes Халю , че е луд , луд е но децата да повлече в тая лудост / не че Айлин не го направи /  На езерцето са Ферат , Омер и Селим , според мен  newsm78 За другите ще видим има няма след 72  часа  Laughing

# 12
  • Мнения: 233
Късметче,    bouquet ,както винаги супер!
Аз викам да не се надъхваме много, че снощи по едно време все Фатмето беше на първа линия и излюбопитствувах да видя какво става.Що да видя 1000 човека във форума, тръшнати от неадекватния финал, така и не разбрах какъв е. Joy
Та мисля си ,че както и да свърши- все ще ни хареса, само патронът  да е он, а не офф  Joy .Ако Оя и Байрактаров не се подведат ,би трябвало Лена да е при ангелите, Халю да не я остави на Жеко, но вътрешният глас от много време ми нашепва, че ще е хеписон, напук на това, че очакваме трупове.
Жап, наистина си върхът!    bouquet
Дажо, Hug браво на детенце, то няма как при такава мама да не е успешно.
Ей на,  забравих с какво исках да ви поздравя, патешка му работа Embarassed
Иначе...най-накратко-

На интелекта наш,
трудно ще се угоди,
Така ,че квото дойде,
веселбата да върви!




  

# 13
  • Мнения: 3 098

Ха ха ха... Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Лелеее, представяте ли си Патрона да участва в този сериал  Laughing- колко патета ще захвърчът наоколо  Joy Joy Joy

Патета Езда4ки.  Laughing

# 14
  • Мнения: 3 098
Не ми се вярва да избият децата  Rolling Eyes Халю , че е луд , луд е но децата да повлече в тая лудост / не че Айлин не го направи /  На езерцето са Ферат , Омер и Селим , според мен  newsm78 За другите ще видим има няма след 72  часа  Laughing

Надявам се да си права. Ще ми дойде в пове4е, ако убие и останалите деца, както и не можах да приема по какъв на4ин отсраниха Мехди.
Ако по сценарий убият оЩе деца, то би било непоносимо.

За сега мисля, 4е Айлин е убитата. Хальо стреля много напосоки, може и да я е свитнал погреШка, а заЩо не и наро4но?
Тримата стояха и всеки погледна нагоре, към небето, може и да има някаква символика.

Но ще видим, де. Може пък да са Мехди + другите.

Общи условия

Активация на акаунт