Ийит Озшенер в "КРАЙ" * Yiğit Özşener / SON - тема 109

  • 25 008
  • 731
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 064
Отпразнували са края на дизито. По-ужасни снимки не съм виждала.  Tired

# 31
  • По света и в нас.
  • Мнения: 3 568
Вече има нова тема,записвам се да не ви изпусна.Все пак идва понеделник и ще видим края на Края.

# 32
# 33
  • Мнения: 40
ЛАКУН, Я ВИЖ В КРИСТАЛНАТА ТОПКА,  НЕ СЕ ЛИ ВИЖДА АЛЕВ ДА СКАЧА  САМА   Rolling Eyes







Последна редакция: пт, 22 юни 2012, 23:38 от vivivi2

# 34
  • Мнения: 233
Отпразнували са края на дизито. По-ужасни снимки не съм виждала.  Tired
Пускай да видим Hug

# 35
  • Мнения: 0
Патрона тук не се е къпал поне една седмица да докара тоя вид  Mr. Green



Ники , има линк към снимките под статията  Peace

Иначе патрона пак го няма на купона  Laughing

# 36
  • Мнения: 3 547
мда, а Халил завел и гаджето - да не го ревнува от Алев и Ленчето Laughing

а нашия човек - сигурно пак в дупката са го върнали Joy

# 37
  • Мнения: 233
Даж, Hug тия ги видях, но като патка,сметнах ,че има други, нали го няма патрона Joy, уморен милия, 25 серии все в кадър Mr. Green

# 38
  • Мнения: 3 547
аз пък си мисля дали както така лежерно сме се отпуснали и си мислим, че в другата серия само ще ни доразказват пъзела и  Селим  и Халю само ще си делят Ленчето, Байрактаров няма да ни изтрещи някой шамар на изпроводяк от който да ни писнат ушите  ?

 Joy Joy

# 39
  • Мнения: 0
Ники  Joy Joy Joy Joy
Той сигурно пак се готви за нещо ново , при него няма празно . Като се има в предвид , че във втори сезон на Езел присъстваше нон сто и успя да снима и в два играни филма , се чудя тук зашо бездейства можеше да снима едновременно в поне още един сериал   Peace

# 40
  • Мнения: 233
Е как, нали в интервюто каза, че бил изморен.Набарал е пак някоя "хубавица" , за никакви снимки не прочетох.

# 41
  • Мнения: 3 547
Ники  Joy Joy Joy Joy
Той сигурно пак се готви за нещо ново , при него няма празно . Като се има в предвид , че във втори сезон на Езел присъстваше нон сто и успя да снима и в два играни филма , се чудя тук зашо бездейства можеше да снима едновременно в поне още един сериал   Peace

хахахха, ами да, той Сон-а го изкара задочно, да не е снимал тайно някоя изненада ?

 Laughing Laughing Laughing

Даж, относно "Фатмагюл" и посетителите в темата да погледнем така :

Фатмагюл       - 1000

Кузей-Гюней  - 100-120

SON                 - 25-30

Не съм против масовата култура / айде бе, не съм Laughing /, но да кажем, че ние тук явно имаме предпочитания към по-елитарни неща и сме по-претенциозни )))

newsm03 smile3503

Последна редакция: сб, 23 юни 2012, 00:59 от lor

# 42
  • Мнения: 233
Добро утро!
Сетих се най-после, с какво исках да ви поздравя вчера и бързам,че пак да не забравя
http://vbox7.com/play:cdc8851f

Хубави почивни дни, с пожелания да разчупим жълтото, защото, макар и жълти го можем! Hug Сигурно за това са ни пропуснали в клипа Peace

Последна редакция: сб, 23 юни 2012, 08:23 от nikita1

# 43
  • СТАНДАРТНО.
  • Мнения: 30
 Добро утро!  Hug

# 44
  • СТАНДАРТНО.
  • Мнения: 30
Патрона тук не се е къпал поне една седмица да докара тоя вид  Mr. Green



 Абе не знам дали не се е къпал, ама малко коремни преси да беше правил в това мазе, не само набирания към "изхода". Къв тоя корем? Да не са го поили с бира, вместо с вода?  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт