Дочакахме Джансел Елчин с новият проект "Лош път" - (Kötü Yol) - тема 7

  • 36 256
  • 747
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 095
"Лош път" - (Kötü Yol)








в главните роли:




Джансел Елчин (Кенан)




Шюкран Овалъ (Нуран)




Илкер Аксум (Решат) 







Годината е 1965, мястото е Адана. Нуран - по-голямата дъщеря на перачката Айше - е възхвалявана от околните й с красотата си и с потенциала си на актриса. Един ден брат й Ихсан я продава срещу солидна сума пари на Бекир ага. Единствената надежда за спасението си Нуран вижда в шофьора Решат, в когото е лудо влюбена. Но когато научава, че човекът, за когото мисли да се омъжи, й изневерява със съпругата на шефа си, тя решава да избяга в Истанбул, където да стане това, за което всички смятат че е родена, това, за което и тя самата понякога мечтае - да стане филмова актриса. Режисьорът Кенан Йълмазер, който е с корени от Адана, е човекът, който ще даде шанс на Нуран и ще й помогне да се изкачи по стълбата на звездите. Но Решат и брат й Ихсан ще бъдат по петите й.
Сериалът е създаден по едноименното произведение на Орхан Кемал.

Продуцент: Gold Film Faruk Turgut

Режисьор: Нисан Акман

Сценарий: Зюлкюф Йуджел

Участват още: Езги Мола (Леман), Айшенил Шамлъоглу (Гюллю), Нергис Чоракчъ (Айше), Нурсел Кьосе (Бедиа), Тунджер Салман (Фикрет), Ферит Кая (Ихсан), Супхи Баба (Али Ерказан), Нилюфер Ачъкалън (Айтен), Гьокче Аййълдъз (Джанан)






Има един път към рая. И на земята, този път се нарича любoв.





ОЧАКВАЙТЕ СКОРО ПО КАНАЛ Д




  ТЕМА 6




# 1
  • София
  • Мнения: 7 893
Добро утро  Hug


Кали  bouquet  bouquet  bouquet

# 2
  • Мнения: 15
Добро утро!  Hug

Кали   bouquet

Шаци   bouquet

В новата тема най вероятно ще посрещнем първа серия.

Вчера журналистката от Haberturk пусна много туити. Тя пътува специално до Адана да се се срещне с Джансел и екипа и направи репортаж, споменава за излъчване на програмата през август, не  разбрах дали се отнася за старта на сериала или за излъчане на репортажа. 

Хубав ден.  Hug Hug

# 3
  • София
  • Мнения: 7 893
Римини   Hug каквото и да е е август.А ти до 31 август ли мислиш , че ще пишем в тази тема  newsm78  hahaha hahaha hahaha
Като нищо наистина  Joy Joy Joy лято е  Wink

# 4
  • София
  • Мнения: 7 893
Фрагмана с превод е редно да го има и тук  Hug Съжалявам само ,че трябваше отново аз да го постна  Laughing И както писах по горе лято е  Wink

Последна редакция: сб, 07 юли 2012, 16:05 от Shatzi

# 5
  • София
  • Мнения: 30 209
здравейте и от мен  Peace

# 6
# 7
  • Мнения: 15
Езги Молла като Леман, може би турската ММ.


http://www.televizyondizisi.com/index.php/iste-kotu-yoldaki-ezgi … gR5IGK3Ls.twitter

# 8
  • Мнения: 1 095
Здравейте!

Искам да напиша нещо.

Скрит текст:
Нещо много приятно. Приемам го много лично. В службата ще си имаме бебе. Колежката зачена инвинтро. Много съм щастлива. Да са живи и здрави. Дано всичко мине добре  от началото до края.

Сега да напиша и друго нещо.

Скрит текст:
Ми то какво да кажа. На мен вече ми се отщява от всичко. Вместо да се обсъждат сериали, проекти... (стари - нови), то се продължава с подюрганското клюкарене.

С риск дори да се "откажа" от един от любимите си актьори, но ще взема да спра, защото иначе волю или неволю се въвличам в една непонятна за мен кампания на "всенародната любов" към този актьор, имал нещастието да партнира на Туба Буюкюстюн.
Че и от нея вече ми се отщява (става ми нарицателно име).
(Но се сещате, че не е виновна Туба, нали? Тя хал, хабер си няма.)

Я филми много, сериали много, не само турски (като чуя за нещо  турско - също почвам да се изприщвам). Обърнало се е на "зависимост", на наркомания...
Бря, освен турските сериали и турските актори (хеле пък една актриса), нищо друго няма на този свят.
Аз пък мога и без турските сериали, без турските актьори, без Босфора, без Истанбул, без къна-геджеси..., абе дойде ми в повече.
Аз ги мога тези неща. Щом "тютюна отказах"  hahaha hahaha hahaha

Голяма жега е на вън. Трябва ми климатик и нещо за развлечение някоя книга или някой филм, може и сериал, ама не турски.

Нещо за релакс.  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Последна редакция: сб, 07 юли 2012, 15:08 от kali_georgieva

# 9
  • София
  • Мнения: 7 893
Аз не мога да мълча и няма да го поствам в скрити .Кали Peace
И на мен ми писнаха тия безсмислени 'войни", а "Туба "ми стана нарицателно за простотия. Stop Mr. Green с оглед родата от бг мама. Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked
Актрисата не е виновна , аз бих я гледала отново,ако ми хареса филма  HugСлава Бога има и нормални хора Hug, дето превеждат, постват достоверно инфо и т.н. Все пак този форум не е последна инстанция.
И аз съм на прага да оставя всички турски сериали и дори и Джансел.Защото всичките писаници вече преминаха всякаква граница.Аз с идиоти не мога се боря  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 10
  • София
  • Мнения: 7 893
Точно си мислех каква  е тази снимка Joy Joy Joy Видях я , не е за сериала.Хайде стига с Джанселовото семейство  Laughing Laughing Laughing Дайте Нуран , Решат и най вече Кенан Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

# 11
  • Мнения: 1 095
Аз не мога да мълча и няма да го поствам в скрити .Кали Peace
И на мен ми писнаха тия безсмислени 'войни", а "Туба "ми стана нарицателно за простотия. Stop Mr. Green с оглед родата от бг мама. Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked
Актрисата не е виновна , аз бих я гледала отново,ако ми хареса филма  HugСлава Бога има и нормални хора Hug, дето превеждат, постват достоверно инфо и т.н. Все пак този форум не е последна инстанция.
И аз съм на прага да оставя всички турски сериали и дори и Джансел.Защото всичките писаници вече преминаха всякаква граница.Аз с идиоти не мога се боря  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Скрит текст:
Шатси, аз наистина не утрайвам вече.
Понякога се чудя, това аз ли съм. Понякога се чуда, каква е тази "война" . Понякога се чудя, поради защо е тази "война" (няма да пиша друга дума). Няма в нито една друга тема такива писаници.
Абе, не дай си боже се случи най-лошото, пак ще кажат - "Ей тоя си направи ПР-а".
Но хората си имат такова мислене (нещо подобно се случи преди време, кой кога пуснал преведената серия, за да умаловажи на някого си рождения ден..... newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 Боже, ами то какво да очакваш, то във всяка минута и секунда, хората са си с негативното мислене)
Сигурно няма да е болка за умиране. (без нищо лошо, сега да не ме упрекнат нещо, но ето как направи Маргита. Просто напусна и край. Убедена съм, че продължава да си харесва ПС и актьорите и героите).
Трябва да се излезе от този "ужас".  
Чак се чудя как им идат такива комбинации на събитията, така да навързват по принцип - различни и нямащи нищо общо събития.
Послей, да се чудиш,  кой живеел още в сериала...

Само мога да кажа едно - тежко и горко на следващия партньор. Ще бъде сдъвкан, сдъвкан и изплют...
Но пък плюсът е, че онези в близкото минало, евентуално могат да бъдат оставени на мира.

Абе няма ли някой друг раздел, дето да се пише за сериали... newsm78 newsm78 newsm78

# 12
  • Мнения: 0
Veliki pozdrav iz Hrvatske! Nažalost svugdje su fanovi Tube malo čudni. Jako volim Tubu i Cansela, ali ne pada mi na pamet da ikoga vrijeđam samo zato što drugačije mislimo, ali izgleda da neki ne mogu bez vrijeđanja.
Cansel je sve sa svojim vjenčanjem napravio savršeno, s velikom mjerom, za razliku od Tube koja je iz svog vjenčanja napravila cirkus.
Volim vas čitati i zato ostanite mi tu i pustite samo neka pišu.

GT prijevod : Поздрави от хърватски!За съжаление на тръби фенове навсякъде са малко странно.Аз обичам тръби и Cansela, но дори не преминава съзнанието ми, за да обидя някого, само защото те мислят по различен начин, но изглежда, че някои не могат да направят без обиди.
Cansel всичко се прави с вашата сватба, перфектна, с голямо количество, за разлика от тръбата, която е направена от вашата сватба цирк.
Обичам те да четат и да остана тук и да ми само да напишете някои.

# 13
  • София
  • Мнения: 7 893
mrvica 1234  Hug aма доколкото съм разбрала  newsm78 е нещо , което мислим аз и Кали  HugЗле ми е хърватския   Joy Joy Joy
Ако не е така моля те да кажеш  Praynig Praynig Praynig
btw Кали няма никой да оставят на мира.И ден днешен се дъвче МЙ , който според мълвата е с повече 'прегрешения' Joy Joy Joy от Джансел.Там няма слабо , единствен е пощаден Бюлент Инал  по разбираеми причини .

Последна редакция: сб, 07 юли 2012, 19:07 от Shatzi

# 14
  • Мнения: 510
Явно Тубоманията си е повсеместно заболяване с интернационален характер. hahaha Joy Joy Joy Joy Joy
Мацки я по- спокойно.
Горките М.Й и Бурчин що отнесоха.Е сега е ред на семейство Елчин и най вече на Джансел. hahaha Joy Joy Joy Joy Joy
Не ми е ясно защо е все противопоставян и сравняван с Туба .Той не и е конкуренция,а партньор в един филм.
Конкуренция може да и бъде само друга актриса,
Да му мисли следващия партньор на Туба . hahaha Joy Joy
Но понеже тя е вече омъжена дама с деца, може и да е пощаден ,защото няма да е оглеждан като кандидат зет. hahaha Joy Joy Joy
Ако може следващия проект на Туба да е моноспектакъл ,защото тя е достатъчна на феновете си и гаранция за успех на проекта. hahaha Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт