Не кърмя вече

  • 1 001
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 629
От днес вече не кърмя  Grinning Отбиването стана по-бързо отколкото очаквах. Отне ми само 9 дни  Hug Та днес ще поливаме случая  Mr. GreenЧувствам се толкова свободна - мога да пия  каквото и колкото си поискам  Hug Изобщо чувствам се отделен човек. Кърменето ми даваше едно чувство на взаимозависимост, което сега го няма. От друга страна това малко ме натъжава. И все пак за мен плюсовете натежават над минусите

# 1
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Grinning Щом всички сте щастливи, чудесно!

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 383
Бамби, кажи моля те как отби бебчето, че след някой месец и аз ще трябва да го направя, а още не сме се захранили и не иска нищо биберон  Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 4 629
Бамби, кажи моля те как отби бебчето, че след някой месец и аз ще трябва да го направя, а още не сме се захранили и не иска нищо биберон  Rolling Eyes

Това за детенцето на 2 годинки ли или имаш и друго бебче? Нещо не разбрах, защото казваш, че не сте се захранили - та сигурно за бебче става въпрос?

Сина ми не е имал проблем с преминаването от гърдата към биберона. Аз всъщност сега му давам млякото и с биберон, но и с чаша (с накрайник). Ако детето ти не иска биберона може да опиташ с тези чаши (зависи, колко в голямо). Според мен причината е в това, че детето не се е научило все още как да суче от биберона. Не е разбрало все още, че като суче бибата и от там ще потича мляко както от гърдата. Та според мен може би трябва да опитваш по-често с шишето  докато - бебето засуче

# 4
  • Мнения: 1 629
 cheers Наздраве, Бамби!
Сигурно ще ти липсва кърменето, но покрай порастването има толкова нови емоции, радости предимно, че се надявам да ви остане само мил спомен.

Последна редакция: пн, 16 яну 2006, 20:49 от мюриел

# 5
  • Мнения: 980
Не мога да кажа наздраве, защото не пия  Close Поздравявам те за безпроблемното порастване на твоето кърмаче. Да ти е жив и здрав! Simple Smile
Ще се радвам да виждам сладкото ти дупе в този форум и занапред.  Grinning

# 6
  • Мнения: 1 771
Бамби, кажи моля те как отби бебчето, че след някой месец и аз ще трябва да го направя, а още не сме се захранили и не иска нищо биберон  Rolling Eyes
sve link, не е ли раничко за бебо да го отбиваш. Мое мнение е, че е хубаво още малко да изчакаш, но ти си знаеш. А и моя син не искаше биберон. Да не те плаша, различна храна все още не иска много да яде моя син. Основно е на кърма.   

# 7
  • Мнения: 3 550
Навестявай ни и занапред. И аз щях да кажа нещо за дупето, ама виждам, че са ме изпреварили.  Laughing Удари за мен 2 малки водки.

# 8
Браво щом е минало без проблемно Hug Wine Glass Drunk cheersназдраве

# 9
  • Мнения: 7 106
Честито и...наздраве
 Laughing

# 10
  • Мнения: 4 629
 Наздраве момичета cheers Няма да ви лишавам от присъствието си и за напред

# 11
  • Sofia
  • Мнения: 603
Браво Бамби, наздраве и от мен. Само да те питам сам ли почна да се отбива или ти взе нещата в твои ръце?

# 12
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Честито!
Цъкни и за мен една водка, но с бира - Starobrno, ако може Flutter

# 13
  • Мнения: 4 629
Наздраве момичета! Много пийване ми се насъбра, ама след 2 години лишения сега ще му разпусна края  Hug
Само да те питам сам ли почна да се отбива или ти взе нещата в твои ръце?

Аз го отбих, но той с нищо не показа да му липсва кърменето или да му е некомфортно. За това се считам за късметлийка  Grinning

# 14
  • София
  • Мнения: 172
Радвам се, че е отбиването минало така леко при вас. При нас номера с шишето не минава или най-много по венъж на нощ, ако имам късмет Laughing
Иначе мойто момченце вече почти всичко си хапва - месото го предпочита от чинийката на мама, но за кърменето през нощта, с което много е свикнал, си е традиционалист.  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт