Подсъзнанието може всичко! 51

  • 103 919
  • 745
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 28
Трябва да пишем желания ли?

# 226
  • Мнения: 1 669
Дано да има будни... Confused Кога да започваме да пишем  bouquet

# 227
  • Universe
  • Мнения: 1 556
И аз късно го видях и пусках - сега, защото на сутринта се гори, разкъсва)))


Цитат
Ако нямате друга възможност отделете поне един час или пет минути, за да медитирате върху китовете и делфините и ще започнете да получавате цялата необходима информация за прехода и нови потенциали на космическия звук и светлина. Във вашето писмо сложете и изречение за пълно прекратяване на изтреблението на китовете и делфините на планетата Земя и да бъдат напълно освободени всички природни Царе, поробени от технологичната цивилизация.

 Йероглифните картини за медитация с делфини на Валери Добрев

Последна редакция: ср, 25 юли 2012, 00:11 от Lenny_Pld ॐ (With love)

# 228
  • Мнения: 4
Благодоря Ви ! Simple Smile

# 229
  • Мнения: 1 669
Благодаря, Лени!  bouquet Започвам да пиша. Аз ставам към 6. Дали е късно за разкъсване Laughing

# 230
  • Мнения: 28
А по колко желания можем да пишем?

# 231
  • Universe
  • Мнения: 1 556
Колкото искате пишете  Heart Eyes Не съм чела много, просто бързах да го пусна. Hug

Ако стана по-късно - това е моето утро - денят започва (няма да ставам в 5,00 часа)  bouquet

Важна е енергията  Grinning  Peace



ПРИКАЗКА ЗА ЛЕКА НОЩ
Представи си, че съчиняваш имейл до Вселената, в който описваш свое желание. Когато останеш доволен от написаното, кликваш „Изпрати” и знаеш, че твоето искане е изпратено в ефира. Знай, че сървърът на Вселената е автоматична система и не поставя под въпрос съдържанието на имейлите. Работата му е просто да изпълнява съдържанието на всеки имейл. Съдържанието се отнася лично за теб, за друг не може.
Ако започнеш да се тревожиш и измъчваш, че не си получил това, което желаеш, ти току що си изпратил друг имейл към Вселената, да спре твоите предишни нареждания. И после се чудиш защо не си получил желаното.
Знай, че сървърът на Вселената е автоматична безотказна система, която никога не се поврежда и очаква да получи твоите желания, за да ги изпълни.
МИСЪЛТА Е ВЕЛИКА СИЛА  (Маргарита Русева)




Обичам ви, обичайте се и вие!


# 232
  • Мнения: 560
Лени, благодаря!  Много навреме за мен!
Любов и светлина!

# 233
  • Deutschland
  • Мнения: 5 416
Написах писмото сега, изгорих го. Дано не е прекалено късно.

# 234
  • София
  • Мнения: 3 611
Наистина, и за мен е много навреме този момент. Снощи ми се случи нещо странно - късно вечерта изведнъж започна да свири щурче много силно. Живея в блок на петия етаж и реших, че се чува отдолу някъде, но не - беше в саксиите с цветя. Когато светнах лампата на балкона, то избяга. Сега си мисля дали и то не е дошло да даде знак?  yes
Хубав ден и прекрасно настроение на всички!  smile3525

Последна редакция: ср, 25 юли 2012, 15:24 от july1993

# 235
  • Под кленовите дървета
  • Мнения: 953
Прекрасен ден е днешният!
Черпя ви с парче от сватбената ни торта, днес имаме годишнина от сватбата Simple Smile


Обичайте, момичета, обичайте от цялото си сърце, всеки ден намирайте нова причина да обичате. И най-вече обичайте себе си, вие сте незаменими Simple Smile

# 236
  • Мнения: 79
Честита годишнина,jasmin_veni
много любов и светлина ти пожелавам. И всеки ден да бъде за теб толкова красив и сладък Two Hearts,колкото изглежда тортата.Сигурна съм,че и всичко останало е било невероятно красиво на сватбата ви,а най-вече ти. Hug  bouquet

# 237
  • Мнения: 3 416
Честита годишнина jasmin_veni! Пожелавам ви огънчето на любовта да не изгасва с годините,много разбирателство и хармония също! Hug

Аз чела-недочела снощи,че бях грохнала,оформих желанията си като писмо до Ръководството на Светлината Crazy,не включих делфините,нито пък китовете никъде Sad,но пък пожелах други неща,не само за мен,а глобално. Пък това е моя начин. А,и не изгорих писмото,а току-що го скъсах.
А пък после чакам да се разбудят всички вкъщи и преди работа надявам червените,секси бикини,пускам Whitsnake ще потанцувам и ги мятам на лампата в спалнята. Отивам после на работа,пък домашните да ги гледат и да им се радват. Heart Eyes Mr. Green

# 238
  • Бургас
  • Мнения: 255
Честита годишнина,jasmin_veni !

# 239
  • Пловдив
  • Мнения: 199
jasmin_veni, Честит празник!  bouquet
Много щастие и любов!
 

Общи условия

Активация на акаунт