Подсъзнанието може всичко! 51

  • 103 920
  • 745
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 265
Момичета, знаете ли за ритуал, който да ме насочи да взема подходящото решение за мен в професионален план. Или да тренирам по-някакъв начин интуицията си?

# 496
  • Мнения: 21
  bouquet
Здравейте, нямам много време да пиша сега, само да докладвам, че има-няма 2 седмици, откакто окичих червените гащи на полилея, внезапно се оказах обект на много повишен мъжки интерес.
А за капак си имам и приятел  Joy Joy Joy Сложих ги ужким да засилвам любовта между нас, ала-бала + 1 брой още за парички. И какво мислите стана?
Подгони ме всичко мъжко в радиус няколко километра познати и непознати, даже домоуравителят ни снощи ми занесе до последния етаж пълните чанти с покупките, при положение, че не сме много близки, да не кажа, че понякога се гледаме на кръв  Joy Joy Joy Joy
Така, че дерзайте, момичета! Аз още не зная какво да правя с цялото това внимание към мен, но гащите си от полилея не свалям  Crossing Arms
Това с моркова мисля да го пробвам, ако не друго, поне са много забавни симоронските ритуали.

 Hug Hug

# 497
  • Мнения: 1 351
To4e, така ме зареди и ме разсмя , че отидох да се порадвам на моите гащи , висящи на полилея. Даже и още нещо ми дойде наум , което още повече ме развесели - представяте ли си някой психиатър да чете ритуалите ни #Crazy , особено с тези гащи  Joy - ще откачи човечецът hahaha
 Ще метна още едни гащи , даже ще си намажа личната карта и ще се оближа....../ пак си представих физиономията на евентуалният психиатър ,четейки постовете ни  Joy Joy Joy /.

# 498
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 694
По притеснително е не психиатъра , а ММ. Joy hahaha Моят, го прие нормално ритуала с гащите.  Laughing Даже не трепна  Laughing Браво момичета   bouquet Много изпълнени мечти ви пожелавам.  Wink

# 499
  • Мнения: 6 274
Здравейте, момичета.
Отдавна се каня да се запиша тук, е явно сега му е дошло времето.
Връщам се да чета. Wink

# 500
  • Мнения: 685
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=499916.msg15381990#msg15381990
Ритуалите за намиране на работа може ли да ги направим вместо някого другиго, но в негова полза  Rolling Eyes
Просто казано - мъжО тр да търси нова работа, ама нещо не ми се ще да му обяснявам на дълго и широко и може ли вместо него да отида и да извадя един пеликан или да му спретна едно малиново сладко (без това купих днес малко малини, макар че не мисля да им е голям фен).

 Joy Hug Точе, мн готини гащи ще да си сложила щом така ти се лепят, ей, внимавай!

# 501
  • София близо до Витоша
  • Мнения: 469
В неделя ще направя ритуала с моркова и свещите , и ще взема да си купя и аз червени гащи ! Wink  Но незнам мъжо как ще го приеме,.....

# 502
  • София
  • Мнения: 3 611
Момичета, време ми е и аз да се похваля.  Simple Smile Писах желания по новолуние, пък сега е и най-мощният ми период и всеки ден редя по 3-4 всяка сутрин... като най-съкровеното ми е свързано със здравето, т.к. се оказах със сериозни проблеми. Та, за целта и Святой Шарбель молих, та и до манастира "Свети Мина" ходих, до Руската църква - при отец Серафим... а бе... напечено положение. Но междувременно през цялото време си налагах да мисля, че всичко става по най-добрия за мен начин и при всички положения нещата са хубави, светът е чудесен, а Вселената помага. Та, в края на краищата днес отидох да ми направят изследвания (със свито сърце) и се оказа, че резултатите  ми са много, много добри. За 2 седмици съм постигнала голям напредък. Много съм щастлива и благо-даря от сърце  на всички! newsm17  Надявам се и другите ми желания да тръгнат едно по едно. Пожелавам и на вас много вяра, успехи и сбъднати мечти!  Hug

# 503
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 694
july1993   bouquet Браво . Продължавай само така и всичко ще се оправи.  Peace

# 504
  • София
  • Мнения: 84
Момичета, знаете ли за ритуал, който да ме насочи да взема подходящото решение за мен в професионален план. Или да тренирам по-някакъв начин интуицията си?

Здравей, ето малко  от любимия ми напоследък Чопра:

"Вселената притежава много интересен механи¬зъм, с който ви помага спонтанно да правите пра¬вилен избор. Той е свързан с усещанията във вашето тяло. Вашето тяло изпитва два вида усеща¬ния: чувство за комфорт и чувство за дискомфорт. В момента, в който съзнателно правите своя из¬бор, обърнете внимание на тялото си и го попи¬тайте: „Какво ще стане, ако направя този избор?" Ако тялото ви изпрати сигнали за комфорт, това е правилният избор. Ако изпрати сигнали за дис¬комфорт, изборът не е сполучлив.
При някои хора сигналите за комфорт и дис¬комфорт се получават в областта на слънчевия сплит, но при повечето те се усещат в сърдечната област. Съзнателно насочете вниманието си към сърцето и го попитайте как да постъпите. После почакайте отговора - физически отговор във фор¬мата на усещане. То може да е едва доловимо, ала е там, във вашето тяло.
Само сърцето знае верния отговор. Повечето хора мислят, че то е меко и сантиментално. Но не са прави. Сърцето е интуитивно; то е холистично (неделима част от Вселената), то е контекстуал¬но, то е релационно. То няма ориентация победа-загуба. То прониква в космическия компютър, в полето на чистата потенциалност, чистото знание и безкрайната организираща сила и държи смет¬ка за всичко. Дори понякога да ни се струва ирационално, то има способността да изчислява да¬леч по-вярно и точно от всичко, затворено в гра¬ниците на рационалното мислене"


Пробвай, попитай сърцето си и се опитай да го чуеш.   bouquet

# 505
  • Мнения: 265
Zdraveto, от сърце ти благодаря! hug
 Имаш отлична интуиция. Обожавам Чопра. Сега чета една негова книга, която си купих преди време - "Книгата на тайните". Много често в трудни моменти, когато не мога да взема решение се допитвам именно до усещанията си и по - конкретно до сърцето си. За съжаление последния път, когато трябваше да взимам решение отново го послушах " НЕГО " и сгреших /е , явно е трябвало да науча поредния си урок по по-трудния начин  Crazy /. Затова сега съм малко разколебана.

Ако ви е интересен Чопра, във фейсбук - профила на Опра Уинфри можете да намерите интересни видеа с него и с Екхарт Толе / той ми е другия любимец /, както и други духовни учители. Ето тук :http://www.facebook.com/OprahsLifeclass/app_355002391204984. На английски език са.
 
Лека нощ на всички и розови сънища! smile3524

# 506
  • Пловдив
  • Мнения: 199
Мили феи, днес в 21.25 нашето семейство се увеличи с още едно канарче! Малкия Адриан има перфектни данни 3700, 50 см. за една бъдеща звезда на Ботев! Да ние жив и здрав! В момента съм една щастлива леля на две слънца!

# 507
  • София
  • Мнения: 3 611
Честито слънчице! Да ви пълни душите с много радост и гордост!   bouquet

# 508
  • Мнения: 685
 kyllmg
 Hug Честито, Ваничка! Да е жив и здрав малкият и много да ви радва цялата фамилия!

Хубави новини чета на тези страници, нека за всички ни да има такива и да успеем да се похвалим.
 fingerscrossed

# 509
  • Пловдив
  • Мнения: 199
Благодаря ви!
Сега се изпълни едно от моите желания, което беше много важно за мен!

Общи условия

Активация на акаунт