Водорасли

  • 18 576
  • 66
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 166
Лукчо, ще ти споделя на мен какъв проблем ми реши ЗЕ - поради преумора нощем лесно се будя и будувам с часове - когато си взема ЗЕ-та, буденията отпадат, или поне ако малкият ме събуди, после лесно заспивам:) Също ми регулира цикъла и болките, които го придружаваха /вече почти не го усещам/
А по отношение на инфото - твоят спонсор е длъжен да те въведе във фирмата, да ти покаже как стават поръчките, да те покани на обучения, които в по-голямата си част са безплатни. А при самата регистрация ти дават една чанта с инфо по продукте, а можеш и да си купуваш книжки от там:) Успехи!

# 31
  • Мнения: 4 458
Явно на мен водораслите не ми действат  Rolling Eyes

Мога само да ти кажа, че не е въпроса в това дали действат а КОГА действат. Понякога може да видиш резултатите в самото начало но друг път трябва да мине доста време. И тогава идва отчаянието и много хора решават, че не си заслужава и са пари хвърлени на вятъра.
Явно при тебе е било необходимо по продължително "лечение"


А когато ставаш дистрибутор дават ли ти подробна информация или само най-обща?

Когато ставаш дистрибутор, спонсора ти т.е. човека който те регистрира и в чиято група ще си, е този който трябва да ти даде необходимата информация и да ти помага в избора на правилно "лечение" и продукт. Има разбира се и книги които се продават, но пак казвам важно е кой ще ти е спонсор. Трябва да си избереш по възможност де, човек който ти допада и с който може да споделяш и най-вече някой който да се интересува от здравето повече от самата печалба. Има много дистрибутори които препоръчват всичко за всяка болежка само и само да спечелят някой лев а определено не това е начина. И не е задължително спонсора ти да е лекар, много хора се лъжат по титлите  Wink

# 32
  • Мнения: 4 458
 Както казва Mamma :"Аз като Тома-Неверни, който не вярва на подобни "чудеса"....."

И аз минах през този период и децата изкараха шарка Simple Smile

Иначе след цяла зима учителките и познати ме питаха какво съм им направила на децата, че един ден нямат отсъствие. Аз отговарях само :"ами много просто - водорасли"

Сега съм решила вече да не спирам по възможност приемите.
А и самите деца си знят вече кое за какво е и сами се обслужват.

# 33
  • София
  • Мнения: 1 397
Така като чета се сетих, че имаме и български продукт, който на мен поне, а аз не съм специалист Simple Smile ми звучи аналогичен на продуктите на Аква Сорс. Та става дума за "Рупи", произвеждани в Сандански. Доколкото знам са пак на базата на  микроводорасли, които ги имало само в този регион. Има ги като таблетки и за вана. Не знам колко точно струват, но може да са по-евтини от Аква сорс.

# 34
  • София
  • Мнения: 1 098
Някой ползвал ли е продуктите на Аква Сорс и какво е неговото мнение за тях?

Естествено! От кога съм си признала, че съм луд фен.
А теб какво по-точно те интересува? Някакъв продукт и действието му; човек с който да се свържеш или просто така - само инфо?
 newsm78

Тане, страхотна ти е информацията  bouquet.
Ако имаш по-подробна - дай насам. Особено ме интересува за рака. Също ме интересува кои продукти най-ефективно повишават апетита на малки деца? И има ли продукт, подобряващ съня? В смисъл многократни събуждания нощем на малко дете и безсъние при голям човек?
А когато ставаш дистрибутор дават ли ти подробна информация или само най-обща?


 :peace:1. Ако те задоволява скромния ми опит от две години свързан с "блокирането" на раково заболяване ще споделя. Сега мога да кажа само това - когато няма признаци и неприятности, значи няма и проблем. Но непрекъснато, поддържащо човека е на САО и инстантния вариант на Коензима.  newsm78 Само да не си помислите, че става въпрос за мен. Не, не съм аз. Човека с тази диагноза ми е изключително близък. Първите три опаковси САО му ги взех аз, по промоция, а след това вече и той се включи в закупуването. Пие се по схема.
 :peace:2. За тези, които не знаят - водораслите са хранителни продукти. Като помислим малко и следваме логиката, те не би трябвало да увеличават апетита, а обратното - да го намаляват. Въпреки това "Зелената енергия" (водят я поливитаминозен комплекс) увеличава апетита.
 :peace:3. Съня при малките деца - течната АФА. Те не спят, защото са неспокойни. Преживяват това, което е било през деня. АФА е ментално водорасло.
 :peace:4. Когато станеш дистрибутор информацията ти я дава твоя "спонсор" или твоя "Директор". Фирмата ти дава само клиентски (дистрибуторски) договор и привилегията да купуваш с намаление. От тази гледна точка можеш да избереш - такъв, който да те направи продавач (набляга на комерсиалната страна) или такъв, който да те направи консултант(набляга на информацията и знанията) .   bouquet Аз предпочитам втория тип. Не си падам по разнасянето на кутийки. Предпочитам приказките и чата.


За тези, които си мислят, че може да се мине без лекар - ДА! МОЖЕ! Но на каква цена?

Занимавам се с водораслите вече пета година. Изчела съм невероятно много литература, посетила съм не знам колко семинара, запознала съм се с методиката и принципите на действие - защо и как,  методите на сушене, събиране, преработка, приложения и т.н. и т.н. Комбинации с други продукти. Прилагала съм ги на децата си, на семейството си на себе си, за приятелите си.
  Tired За пет години хората завършват висше образование. И въпреки това има ситуации и случай в които не се наемам да давам съвети.  newsm78 Разбирате ли? Има странични маркери. Ако за един нещо е добро, за друг човек друго е по-добро, а третото е най-добро.

 Thinking Ако става въпрос за профилактика, за грип, за нещо ежедневно - ДА! Един обикновен дистрибутор, достатъчно навлязъл в материята е добър и желан съветник. Но достатъчно навлязъл и некомерсиализиран.
Но когато става въпрос за тежко заболяване, за комбинация от различни болежки, честно казано не се наемам сама да давам съвети. Както и не бих приела такива от не медицинско лице.

 Naughty Ако съм казвала нещо (за тежки ситуации, за които нямам личен опит), то е след като съм се допитала до лекар - един или повече от един и ако човека не желае да го посети, чак тогава препредавам съветите.  Naughty И това след почти пет годишен стаж! Лично аз не одобрявам самонадеяността на част от т.н. "колеги-дистрибутори", компетинтни по всички въпроси, представящи продуктите на Аквасорс за "панацея". Те са превъзходни като хранителни вещества, като добавки, за профилактика. Приемайки ги, можем да решим маса проблеми причинени от неправилното хранене, но за съжаление има ситуации в които не може само с тях.

Заради това има ситуации като тази:

Цитат
Явно на мен водораслите не ми действат Rolling Eyes
Цитат

Рени, д-р Михайлова е изключителен човек. Не е трябвало да прекъсваш след препоръките й и да правиш прибързано заключение . Това, което ти е дала, просто не е било достатъчно. Трябвало е да продължиш. Аз също съм с мигрена. Тя не изчезна съвсем, но пристъпите се разредиха. А "Лесно начало" пия 2 пъти в годината. Благодарение на него и на ЕМК  половинката затвори 20 годишна язва с два кръвоизлива, дължаща се на бактерията. Но за това бяха необходими три пакета последователно.
Между другото - в пакет "Лесно начало" почти няма водорасли. Те за добавки - пробиотици, ензими и само една кутийка  АФА. Приема му се равнява на едно гладуване по системата на Л.Ковачева. Тези, които са запознати с нея, добре знаят, че от един път не става на 100%. Обикновенно се прави цикъл.

Е стига толкова. Олях се.

Последна редакция: ср, 15 фев 2006, 23:30 от Dino

# 35
  • София
  • Мнения: 1 098
Така като чета се сетих, че имаме и български продукт, който на мен поне, а аз не съм специалист Simple Smile ми звучи аналогичен на продуктите на Аква Сорс. Та става дума за "Рупи", произвеждани в Сандански. Доколкото знам са пак на базата на  микроводорасли, които ги имало само в този регион. Има ги като таблетки и за вана. Не знам колко точно струват, но може да са по-евтини от Аква сорс.

Е, ако можеше така Бг щеше да е изплатила дълговете си и да е една от най-богатите страни.   #Crazy
За съжаление, тези водоресли от Рупите не вършат същата работа като АФА-та. Тяхната обвивка не се разгражда от човешкия организъм. Препоръчват се само при определени ситуации. Предназначени са предимно за животни с цел угояване.
Поне с тази цел за направени водоемите.

А защо някой твърдят, че са аналози - нямам си представа.  Naughty Не се засягай! Не си първият от който чувам твърдението!

# 36
  • София
  • Мнения: 1 397
Така като чета се сетих, че имаме и български продукт, който на мен поне, а аз не съм специалист Simple Smile ми звучи аналогичен на продуктите на Аква Сорс. Та става дума за "Рупи", произвеждани в Сандански. Доколкото знам са пак на базата на  микроводорасли, които ги имало само в този регион. Има ги като таблетки и за вана. Не знам колко точно струват, но може да са по-евтини от Аква сорс.


Е, ако можеше така Бг щеше да е изплатила дълговете си и да е една от най-богатите страни. #Crazy
За съжаление, тези водоресли от Рупите не вършат същата работа като АФА-та. Тяхната обвивка не се разгражда от човешкия организъм. Препоръчват се само при определени ситуации. Предназначени са предимно за животни с цел угояване.
Поне с тази цел за направени водоемите.

А защо някой твърдят, че са аналози - нямам си представа. Naughty Не се засягай! Не си първият от който чувам твърдението!


е аз не съм казала , че са съшите, а после понеже се поинтересувах прочетох какво пише на сайта на фирмата производител и там пише само хубави неща. Ако искате и вие прочетете. Склонна съма да си мисля, че част от причината да не са популярни е, че няма реклама на продукта и повечето хора даже не са чували за него. Нямам нищо общо със който и да е от Сандански или фирмата, т.е. не съм рекламен агент във форума, но ето това намерих
http://www.medica.bg/bg/home.html

тук пише: Съдържащите се в "Рупи" зелени микроводорасли са култивирани в местността "" - екологично чист район богат на слънчева енергия и чиста термална вода. Тези микроводорасли имат свойството да превръщат слънчевата енергия в ценни вещества 10 пъти по-ефективно отколкото останалите растения.Това прави продукта "Рупи" ценен източник за естествена и балансирана храна, както и стимулатор на растежа и други основни функции на организма. и т.н... Нищо не пише за животни, пък не знам Simple Smile

# 37
Заинтригувахте ме с тези водорасли, ако наистина имат такъв вълшебен ефект, си заслужава да се опита. От кога е подходящо да се започнат и как мога да се сдобия с тях (пиша от чужбина)
Благодаря

# 38
  • София
  • Мнения: 1 098
тук пише: Съдържащите се в "Рупи" зелени микроводорасли са култивирани в местността "" - екологично чист район богат на слънчева енергия и чиста термална вода. Тези микроводорасли имат свойството да превръщат слънчевата енергия в ценни вещества 10 пъти по-ефективно отколкото останалите растения.Това прави продукта "Рупи" ценен източник за естествена и балансирана храна, както и стимулатор на растежа и други основни функции на организма. и т.н... Нищо не пише за животни, пък не знам Simple Smile

  ooooh! Ами съгласна съм. В сайта няма да го пише. Все пак той е с търговска цел.

 Peace Това го пише в книгата "Микроводораслите - моята съдба" на проф.Христо Дилов - д-р на биологическите науки, физиология, биохимия, култивиране и приложение на микроводораслите. Той е създал развъдника. Имам я и е интересна книга. Жалко, че са го съсипали и са приватизирали водоемите. А човека си е дал живота за тях. И пише за страхотни перспективи и интерес от чужди страни.

 Twisted Evil да не се намесваме с мнения за парични потоци!!!!  Twisted Evil

# 39
  • Мнения: 5 500
За съжаление, тези водоресли от Рупите не вършат същата работа като АФА-та. Тяхната обвивка не се разгражда от човешкия организъм. Препоръчват се само при определени ситуации. Предназначени са предимно за животни с цел угояване.
Ха, снаха ми за това ли като ги пи стана сто кила Sick
По въпроса за водораслите и за да кажа, че съм дистрибутор или консултант Wink пием ги цялото семейство, а Цецо от раждането си по половин капкомер течна АФА, защото провеждахме фототерапия заради жълтеницата. АФА-та чисти организма от това лечение после.
Аз в момента пия всеки ден по 4 коластри, 10 капки ЕМК, 1 САО и 2-3 зелени енергии. В тия количества няма нужда и да ям bowuu. Всъщност трите ако успея да ги изпия, щото ми се гади, но коластрата всеки ден в сок. Първоначално бях по две коластри и 2 зелени, но зъболекаря ми откри парадонтоза и съмнения за топене на коста на челюста и с лекарката ми увеличихме дозите. Защото то бебето, така или иначе си взема неговото за моя сметка  Grinning На мен са ми доста гаднички и едвам ги пия, защото по принцип не мога да пия големи хапове. Обаче Цецо #Crazy направо му изсипвам в устата капсулите коластра и зелена енергия, пернишка печка  Mr. Green
Мъжа ми и той пие чиста АФА, когато не забрави де, все го подсещам.
Някой по-горе пита как да се дават на децата, Дино преди време беше писала, че могат да се сложат в лъжица сладко от смокини, нито цвета нито вкуса ще се усетят  Flutter
За лечението да кажа, в началото на декември бях със силна хрема и як гърлобол, толкова як, че все едно малки таралежчета се бяха насадили в гърлото ми. В продължение на седмица вземах на ден поне по 10-15 коластри и 10-15 зелени енергии. Не можех да вземам хомеопатични, защото правех друго лечение. Е, ми оправих се за 1 седмица. Не прерастна в нещо по-сериозно.
Ако Цецо се разболее, 4-5 коластри и толкова зелени, и течна АФА. Няма проблем, той всъщност не се е разболявал чак толкова. Всичко се свежда до хрема и това е.
Не можах да пропусна да не се разпиша по тая тема bowuu

# 40
  • София
  • Мнения: 1 397
тук пише: Съдържащите се в "Рупи" зелени микроводорасли са култивирани в местността "" - екологично чист район богат на слънчева енергия и чиста термална вода. Тези микроводорасли имат свойството да превръщат слънчевата енергия в ценни вещества 10 пъти по-ефективно отколкото останалите растения.Това прави продукта "Рупи" ценен източник за естествена и балансирана храна, както и стимулатор на растежа и други основни функции на организма. и т.н... Нищо не пише за животни, пък не знам Simple Smile

 ooooh! Ами съгласна съм. В сайта няма да го пише. Все пак той е с търговска цел.

 Peace Това го пише в книгата "Микроводораслите - моята съдба" на проф.Христо Дилов - д-р на биологическите науки, физиология, биохимия, култивиране и приложение на микроводораслите. Той е създал развъдника. Имам я и е интересна книга. Жалко, че са го съсипали и са приватизирали водоемите. А човека си е дал живота за тях. И пише за страхотни перспективи и интерес от чужди страни.

 Twisted Evil да не се намесваме с мнения за парични потоци!!!! Twisted Evil


Бре, как вкарват хората в заблуди! Щом "Рупи" не са това което пише производителя, надявам се поне не вредят.

# 41
  • София
  • Мнения: 1 098

Бре, как вкарват хората в заблуди! Щом "Рупи" не са това което пише производителя, надявам се поне не вредят.

Не, не са вредни. Но се препоръчват за друго. Просто са друг клас водорасли.
А АФА-та - най-вече за нервните и мозъчни клетки, Зелената енргия (АФА +спирулина) за изграждане на собствен имунитет на база рационално хранене, коластрата  също за повишаване на имунитета на база готови антитела и заради растежните фактори (важни за децата, важни и за възрастните при регенерацията на клетките)

 Joy Момичета, просто трябва да се знае маааалко повече. И не винаги да се разчита на добросъвестността на рекламите и производителите.  Joy Нали точно това ви разправям, че правя вече толкова години.

# 42
  • София
  • Мнения: 1 397
след публикациите на Dino говорих с човека, който ми е говорил за водораслите от Рупите и той не знае подробности, но каза, че не са пригодни само за животни, защото ги изнасяли и за Япония, където си имали някакви подобни, но нашите били по-добри от техните. Каза, че доколкото знае увеличавали растежа на всички видове клетки в организма, което на мен ми звучи като правдоподобно в контекста на угояване на животни, но каза, че при всички случаи не са вредни за човека. Такива водорасли се намирали само край някогашни вулкани и той знаеше, че такива има у нас, в езерото Кламат и в Япония. Изглежда всички са със свои специфични качества, но във всички случаи това да се намират в България е голямо богатство.

# 43
  • София
  • Мнения: 130
Досега не бях и чувала за тези водорасли.
И веднага ще запитам:
Имам прележан тромбофлебит, операция и сега пак съм там откъдето тръгнах - разширени вени и нужда от операция на повърхностни вени.
Пишете в тази тема, че  за разширени вени се препоръчва Муун Сайиз и антиоксидант , обаче на страницата на "АкваСорс" не се споменава такова предназначение за тези продукти.
В смисъл, специално антоксиданта, влияе на сърдечно-съдовите заболявания и спомага за предотратяването им...но как точно това заболяване се повлиява от приема на определени водарасли и има ли система за прием ?
Поствам тук въпроса, защотот dino обеща да даде пълна информация за продуктите.  Grinning
И останах с впечатление, че водораслите са много добри за нас и нашите деца , но спирането на приема им води до лесно разболяване .
В смисъл, не ставаме ли зависими от тях? Приема им колко време продължава?
 Организма ни не трябва ли сам да може да се "научи" да се справя с болестите ?
И бих попитала веднага, за да не останете с грешно впечатлени, че критикувам  - има ли организирани лекции и срещи , където да се даде пълна информация . Бих посетила с удоволствие такава среща.

# 44
  • Мнения: 1 858
Здравейте и от мен! Аз също няма да пропусна да се разпиша! Малко повече от месец давам на сина си по 1 коластра и една Зе. Когато Дино дойде у дома и ми ги донесе сина ми беше с много тежка хрема от 3 дни. Още първата вечер след приема той спа спкойно. В рамките на две седмици преборихме хремата до край и спасихме един АБ. Преди две седмици започна да губи глас взех ЕМК , дадох сложих да спи и като се събуди бе значително по-добре(спасихме още един АБ). Много се радвам, че Дино ме запозна с водораслите и коластрата и ЕМК и всичко. За мен парите, които давам за тях са най-добре похарчените пари през живота ми! При моя син благотворното въздействие много бързо се усеща, но има хора при, които трябва повече време. Когато реших да се регистрирам като дистрибутор, за да мога да позвам намалението за семейството си, си мислех, че ще трябва да минат поне 3/4 месеца за да се видят резултати. Както вече казах бях много доволна от бързото действие, което имаха върху детето ми. За напред не смятам да лишавам детето си от тях с цената на всичко!

Общи условия

Активация на акаунт