Преди и след „Каква е вината на Фатмагюл?” (Fatmagul'un Suçu Ne?) – Тема 144

  • 35 541
  • 739
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 34 181







 

ПРЕВЕДЕНИ ЕПИЗОДИ - ПЛЕЙЛИСТИ

(1 eп)  (2 еп)  (3 еп)  (4 еп)  (5 eп)  (6 еп)  (7 еп)  (8 еп)  (9 еп)  (10 еп)  (11 еп)  (12 еп)  (13 еп)(14 еп)  (15 еп)  (16 еп)  (17 еп)  (18 еп)  (19 еп)  (20 еп)  (21 еп)  (22 еп)  (23 eп)  (24 еп)  (25 еп)  (26 еп)  (27 еп)  (28 еп)  (29 eп)  (30 еп)  (31 еп)  (32 еп)  (33 еп) (34 еп)  (35 eп)  (36 еп)  (37 еп) (38 еп)  (39 еп)  (40 еп)  (41 еп)  (42 еп) (43 eп)  (44 еп)  (45 еп)  (46 еп)  (47 еп)  (48 еп)  (49 еп)  (50 еп)  (51 еп)  (52 еп)  (53 еп)  (54 еп)  (55 еп)  (56 еп)  (57 еп)  (58 )  (59 еп)  (60 еп)  (61еп)  (62 еп)  (63 еп)  (64 еп)  (65 еп)  (66 еп)  (67 еп)  (68 еп)  (69 еп)  (70 еп)  (71 еп)  (72 еп)  (73 еп)  (74 еп)  (75 еп)  (76 еп)  (77 еп)  (78 еп)  (79 еп)  (80 еп - Финал)
 



Клипове направени от фенове в темата

       






   



АКО БЯХ ОБЛАК с български субтитри


   





ВАЖНО: НА КОЙТО МУ Е ТРУДНО ДА СЕ ОРИЕНТИРА-ДА ПИШЕ НА ЛИЧНИ.








В ПОМОЩ - ДА ПРЕЖИВЕЕМ НАСИЛИЕТО!



Н О В И Н И  


ДОБРЕ ДОШЛИ В ТЕМАТА

Последна редакция: пн, 06 авг 2012, 19:07 от mariana51

# 1
  • Мнения: 4 966
Добре заварили! Simple Smile
Честита нова тема.  Hug

# 2
  • Мнения: 2 645
Марианче, newsm51 за новата тема.

И едно поздравче от мен.

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 34 181
Добро утро. Да си вземем душ с Керим.

Да прочетем пресата пак с Керим и дано днес имаме новини. Докато четем .... 
Скрит текст:

# 4
  • Мнения: 9
Добро утро на всички!
Сигурно има повече от месец от последното ми поглеждане тук. Доста темички сте изписали. За съжаление невъзможно ми е да прочета всичко, но преглеждам поне по диагонала. Видях, че сте почнали да гледате и Брак с чужденец. Бихте ли казали къде има сериите. Благодаря и весело лято.

# 5
  • Мнения: 169


Добро утро и от мен!
Наистина Брак с чужденец е доста забавен сериал,а там си партнираха Енгин с Мерием.

# 6
  • Мнения: 2 645
Добро утро и успешна нова седмица!



sasas
Скрит текст:
Сериите ги има във vbox и замундата

# 7
  • Мнения: 326
Добро утро!
Марианка,благодаря за новата тема!  bouquet
Елееее ooooh! и Брак с чужденец подхванахте! Браво! Къде ми е снимковият материал? Аз скоро няма да мога! Ще ви гоня след седмица сигурно! ooooh!

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 34 181


Ето линк за филма "Брак с чужденец" - иска регистрация и после е лесно:
http://pisalka.info/tag/%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%BA+%D1%81+%D1%87%D … D%D0%B5%D1%86?p=6

# 9
  • Мнения: 9
Dimony и mariana51, благодаря много за инфото. За съжеление няма да ме огрее  Sad . Замундата при мен не работи, а Vbox се отваря, но иска часове да зареди нещо, ако изобщо успее да стигне до края.
Забравих да кажа, че след края на КВФ го изгледах набързо целия отново. Удоволствието беше голямо.
Като коментар - май доста от героите се позакръглиха за двете години. На Керим и Мукадеската най им личи. И двамата ми харесват повече в първия сезон.

# 10
  • В Града на Липите
  • Мнения: 5 073
Привет в новата тема. Марияна, благодаря

Елееее ooooh! и Брак с чужденец подхванахте! Браво! Къде ми е снимковият материал? Аз скоро няма да мога! Ще ви гоня след седмица сигурно! ooooh!



Малчева, ето ти снимков материал. Този с жълтата риза и червените гащи, дето се почесва по главата, тъй като мозъкът му прелива е Рошен и е резервиран от Димони. Тоя кльощавия с черния потник е Кадир и е резервиран от мен  Grinning Другите са свободни, включително и Нико
Скрит текст:

Въприсния Нико

Хубав и спорен ден на всички, че е време да се потопя в пещта на вън и да се понеса към офиса  ooooh!

# 11
  • Мнения: 326
Хрисчул,тогава Нико го резервирам засега АЗ! Hug Hug Hug Хич не знаеш кой да си заплюеш,а? Joy Joy Joy Joy

# 12
  • София
  • Мнения: 335
Здравейте и от мен в новата темичка! Grinning

Започнали сте значи "Брак с чужденец". Иска ми се да участвам в гледането,защото и аз не съм го гледала,освен първа серия много отдавна,обаче сега нали съм на ВВ и ще ми е малко по-трудно. Ще се пробвам,да видим ще се получи ли или после ще ви гоня...
Доколкото схващам, сериалчето е много весело и колоритно.

Гледам,направили сте вече резервация на момчето с черния потник. А този Нико не ми харесва, доколкото си спомням май е главен герой.

Хубава седмица на всички и от мен! Grinning Hug

# 13
  • Мнения: 3 217
Момичета,хубава нова седмица.Днес е Преображение Господне и времето се пречупва,така че дано се отървем от непоносимите жеги.
Гледам,че започнахте БЧ,аз също ще си го гледам,спомням си че беше голям смях.На снимковия материял виждам,че наш Енгин със същите кецки както в първите серии на КВФ.

# 14
  • софия
  • Мнения: 1 050
Привет и от мен в новата тема!

стара снимка, слагам я само защото ми се струва, че тук също би могло да се получи красива екранна двойка.
Скрит текст:

Ей , всичко сте готови да изгледате, щом е с Енгин hahaha
психясали момичета Hug Hug Hug

поради липса на време аз ще  пропусна БЧ, но бих го гледала да ви призная само за да участвам с вас в коментарите - ей това по- ме психясва от самия филм.... hahaha

целувки на всички и хубава седмица Heart Eyes

Скрит текст:
ще почвам ВВ

Общи условия

Активация на акаунт