Преди и след „Каква е вината на Фатмагюл?” (Fatmagul'un Suçu Ne?) – Тема 142

  • 40 686
  • 740
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 34 068







 

ПРЕВЕДЕНИ ЕПИЗОДИ - ПЛЕЙЛИСТИ

(1 eп)  (2 еп)  (3 еп)  (4 еп)  (5 eп)  (6 еп)  (7 еп)  (8 еп)  (9 еп)  (10 еп)  (11 еп)  (12 еп)  (13 еп)(14 еп)  (15 еп)  (16 еп)  (17 еп)  (18 еп)  (19 еп)  (20 еп)  (21 еп)  (22 еп)  (23 eп)  (24 еп)  (25 еп)  (26 еп)  (27 еп)  (28 еп)  (29 eп)  (30 еп)  (31 еп)  (32 еп)  (33 еп) (34 еп)  (35 eп)  (36 еп)  (37 еп) (38 еп)  (39 еп)  (40 еп)  (41 еп)  (42 еп) (43 eп)  (44 еп)  (45 еп)  (46 еп)  (47 еп)  (48 еп)  (49 еп)  (50 еп)  (51 еп)  (52 еп)  (53 еп)  (54 еп)  (55 еп)  (56 еп)  (57 еп)  (58 )  (59 еп)  (60 еп)  (61еп)  (62 еп)  (63 еп)  (64 еп)  (65 еп)  (66 еп)  (67 еп)  (68 еп)  (69 еп)  (70 еп)  (71 еп)  (72 еп)  (73 еп)  (74 еп)  (75 еп)  (76 еп)  (77 еп)  (78 еп)  (79 еп)  (80 еп - Финал)
 

Торент за директно сваляне на "Каква е вината на Фатмагюл?"



Клипове направени от фенове в темата

       






   



АКО БЯХ ОБЛАК с български субтитри


   





ВАЖНО: НА КОЙТО МУ Е ТРУДНО ДА СЕ ОРИЕНТИРА-ДА ПИШЕ НА ЛИЧНИ.








В ПОМОЩ - ДА ПРЕЖИВЕЕМ НАСИЛИЕТО!



Н О В И Н И  


ДОБРЕ ДОШЛИ В ТЕМАТА

Последна редакция: чт, 26 юли 2012, 06:59 от mariana51

# 1
  • Мнения: 3 217
Гласувайте за Енгин-за най-добър актьор за 2012год.
http://9colour.com/2012/07/2012-en-iyi-erkek-oyuncu-adaylari/

# 2
  • Мнения: 4 966
Гласувайте за Енгин-за най-добър актьор за 2012год.
http://9colour.com/2012/07/2012-en-iyi-erkek-oyuncu-adaylari/


Аз пак да го направя очевадно, Велянче. Simple Smile Ако някой не го е забелязал, да побърза да го отбележи с вот. Simple Smile)

# 3
  • Мнения: 3 217
Благодаря ти-аз от бързане не обърнах внимание на оформлението.Важното е,че напредваме много добре.Вече сме на второ място,но и конкуренцията си я бива

# 4
  • Мнения: 4 966
Благодаря ти-аз от бързане не обърнах внимание на оформлението.Важното е,че напредваме много добре.Вече сме на второ място,но и конкуренцията си я бива

И аз се радвам, че напредваме. Вече си казах мнението за водещия към момента Halit Ergenç. Да ме прощават турските фенове, но настоящото състояние на класацията е повече плод на национален шовинизъм, май... Този сериал им е актуален, четка националното им самочувствие, забравят за отминалия вече КВФ.
Освен това, нямам представа доколко е била оценявана ролята на Енгин Акюрек и в Облака в подобни анкети... а двете роли определено заслужават да го изстрелят начело. Е, може да се каже, че малко изкривявам въпроса, но... тъй или инак, за мен Енгин е най-добрият актьор на 2012 г. не само за турското кино. Simple Smile)

# 5
  • В Града на Липите
  • Мнения: 5 073
Привет в новата тема

И тъй като наскоро стана дума за пеперуди, се сетих за това стихотворение, което ми се прииска да споделя с вас:



Обичам пеперудите в стомаха ми...
Със тях сме си познайници отдавна...
Те сякаш със душата ми се сляха
и цялата любов делим по равно...
Тъй свикнах с пърхащите им криле -
във тях се отразяват небесата...
Две стъпки над земята... Точно две...
Така невероятно се оказа...
И няма да ги пусна... Никак даже.
Те нека си летят... А с тях – и аз.
Невидими били... Е, много важно...
Нали отеквам в синия им глас...
Обичам тез стомашни пеперуди!
Гравитацията? – Нека да мълчи.
За цялата им необятна лудост
един е отговорен... Точно ти!
Не се оглеждай... Няма да се сърдя...
Животът има много неизвестни...
Но винаги при теб ще се завръщам.
Пеперудена. И твоя. До небесност.

irini

# 6
  • Мнения: 4 966
Привет в новата тема


Чудесно изразена емоция! Благодаря за споделеното!   bouquet

# 7
  • Мнения: 3 234
Хайде пак в нова тема! Мариана, благодарим! Да ни е все така уютно и да посрещнем хубави новини за нашите любимци!

Dimony, радвам се, че успя!  Hug
Разбира се, Керим не е слаб, нали затова му се възхищаваме толкова?! На него, и на Мерием, дето го е отгледала.

Керим и Фатмагюл черпят сила от любовта си, от това, че са заедно. Нито тя щеше да води делото без него, нито той щеше да се справи сам с травмата от детството и последващите беди.

# 8
  • Мнения: 4 966
Я пак на епизод 57...
Отново началото - деструктивното мъжко поведение и конструктивното женско, като реакция при стрес... Приемате ли такова обобщение на реакциите на Керим и Фатмагюл на повторното поругание?

# 9
  • Мнения: 3 234
Хриси, хубаво стихотворение. Спомних си Нарин, тя наистина вярваше, че може да накара пеперудите да отлетят и да живее без любов. Ама не може!
Керим и Фатмагюл ни показаха каква сила е любовта. Може би затова толкова ги обичаме!

# 10
  • Мнения: 4 966

Разбира се, Керим не е слаб, нали затова му се възхищаваме толкова?! На него, и на Мерием, дето го е отгледала.


Не е слаб, но е раним и много неуверен след грешката от "онази нощ"... Впрочем, той сам за себе си казва при сеанса: "Ти си толкова силна, Фатмагюл, че успя и мен да задържиш изправен." Типичното Овне, дето първо действа, после мисли... ако не са му откъснали главата преди това, де Simple Smile, той си дава сметка, че Фатмагюл е тази, която направлява в правилна посока неговите действия.

# 11
  • В Града на Липите
  • Мнения: 5 073
Марица, като каза овне и се сетих за един виц, който си имам архивиран, и заради който почти унищожих една клавиатура с кафе:

Скрит текст:
Молба от чужденец

Драга редактор,
Ас учи България. Дошъл научи образование – получи диплом. Учи топре. Има пари, има момиче. Момиче убаф. Българска. Момиче чете весник. Весник пише хороскоп. На хороскоп зодии. Момиче зодии офца – ас офца. Пише зодии офца: секс два. Прави секс два. Топре! На друга ден пише секс: три. Прави три. Топре! На трета ден пише пет. Прави пет. Почна пише всяка ден шес, шес… Не топре! Не спи. Не учи. Крака трепери. Всяка ден дванадесе не може ! Моли драга редактор, Драга редактор, нареди пише на хороскоп секс до три. Повече цифра – НЕ !

с офашение – АС

# 12
  • Мнения: 1 726
Я пак на епизод 57...
Отново началото - деструктивното мъжко поведение и конструктивното женско, като реакция при стрес... Приемате ли такова обобщение на реакциите на Керим и Фатмагюл на повторното поругание?

Е, чак пък "деструктивно" - Симбиозата м/у Фг и К е отлична. Те просто са едно цяло - както онзи азитаски символ за ин и ян.

# 13
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 14
  • Мнения: 4 966
Марица, като каза овне и се сетих за един виц, който си имам архивиран, и заради който почти унищожих една клавиатура с кафе


 Joy е, добре, че вече си бях изпила кафето! Simple Smile))))

Общи условия

Активация на акаунт