Преди и след „Каква е вината на Фатмагюл?” (Fatmagul'un Suçu Ne?) – Тема 142

  • 40 699
  • 740
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 13 301
Здравейте!  Hug

Тук пише за артистите в КВФ,но ми направи впечатление снощи че точно Сердар Гьокхан-Фахретин го няма.Дори и на втора страница.А той също може да се причисли към главните роли,макар да се е присъединил на по-късен етап.

Тани`, Сердар Гьокхан се включи на по-късен етап.  Peace Аз обаче уж много внимателно изгледах филма (че и с няколко повторения  ooooh! ), а не познах тези - Yılmaz Tuzun и Salih Zeki Yorulmaz.  newsm78 Дори и на снимка.  ooooh! Защото има още един, или една без снимка - Ata Yılmaz Onal.  Whistling

# 46
  • Мнения: 4 966
А сега по темата... тая психотерапевтка ме дразни! Simple Smile) Обърна внимание "ние" в споделеното то Фатмагюл само на хартия! Можеше да насочи вниманието и на двамата върху това "ние". Още повече, че Керим в началото на сеанса реагира много силно на думите на Фатмагюл: "Както Керим каза... те докоснаха още веднъж живота ми с мръсните си ръце. Нашия живот." (Погледът на Керим). То бива човек да изслушва, ама нали е там и за да помага? Уф.

# 47
  • Мнения: 13 301
Не съм запозната с работата на психоаналитика, но си мисля, че той/тя само ги насърчава да говорят за проблемите си. Мисля, че това е неговата помощ. Не знам дали му е работа да ги учи какво да правят.  Peace

# 48
  • Мнения: 560
Марица не си луда...Енгин е не само добър актьор.Той е човек със страхотна харизма.Има си умението да привлича всички жени към себе си  Crazy Гледам го по интервюта и клипчета от снимките на филма.Ами същия си е.Но Облака,не мога да го гледам...нещо с тези мустакери не мога да го възприема  Wink #Silly

Деляна Salih Zeki Yorulmaz е майстор Галип,ако не се лъжа.Но Yılmaz Tьzьn и аз не се сещам кой ще е .Но въпреки всичко трябваше да го добавят по-късно Фахретинчо.Ata Yılmaz Onal е Мурат-момченцето.

Относно психотерапевтката ,аз не видях нещо да им помага.Те си казваха каквото им е на душа,а тя само слушаше.И мен ме подразни.Аз мисля,че и тя трябва да говори,не само да ги изслушва.За едно насърчаване да говорят.... Thinking И Мерием можеше да го прави  Grinning

# 49
  • Пловдив
  • Мнения: 34 129



http://www.youtube.com/watch?v=JqyFuePIiUI&feature=player_embedded

Да се порадваме и на момичето ни - с новото фенско клипче - "Тя е удивителна"

# 50
  • Мнения: 4 966
Марица не си луда...Енгин е не само добър актьор.Той е човек със страхотна харизма.Има си умението да привлича всички жени към себе си  Crazy Гледам го по интервюта и клипчета от снимките на филма.Ами същия си е.Но Облака,не мога да го гледам...нещо с тези мустакери не мога да го възприема  Wink #Silly

Относно психотерапевтката ,аз не видях нещо да им помага.Те си казваха каквото им е на душа,а тя само слушаше.И мен ме подразни.Аз мисля,че и тя трябва да говори,не само да ги изслушва.За едно насърчаване да говорят.... Thinking И Мерием можеше да го прави  Grinning

Пак злобен токов удар Twisted Evil

Да не се кося, казваш? Simple Smile)

Анджък, де... Аз не казвам, че трябва да ги поучава, ама нали трябва да им заостря вниманието върху същественото... инак се получава, сякаш си приказват с радиото...
И аз не съм наясно много с психотерапията, но самата дума терапия означава лечение, т.е. - вид вмешателство.

# 51
  • Мнения: 3 241
Добро утро и от мен!

Психоложката отначало я харесах - хубава жена, с меко приятно излъчване. Взе присърце лечението на Фатмагюл. Посети я в дома им, беше с нея на делото. Но, явно не си свърши работата. Проблемите си останаха неразрешени. Психотерапевтът говори малко, но с точни думи и насочва, подтиква. Тя почти нищо не каза през цялото време, дори оставяше една тема и се прехвърляше на друга. Очаквах много повече от нея, но в кабинета й не се случи нищо интересно.

# 52
  • Мнения: 4 966
Марица не си луда... Но Облака, не мога да го гледам...нещо с тези мустакери не мога да го възприема  Wink #Silly

Мустафа Облак ми беше противен заради мустака и на мен - твърде ориенталски вид, но в отрицателния смисъл... докато не се вгледах в тия очи... Simple Smile))
Сега остава да ми направите клипче и за очите... Wink))
Впрочем, относно вида на актьора във връзка с ролята... В АБО има типичен вид на турчин (или поне се покрива с представата ми за такъв), а в КВФ излъчването е като... ами по-скоро го усещам като принц от древна персийска приказка... Simple Smile))

# 53
  • Мнения: 4 966
Момичета, а някой има ли превод на съдържанието на песента от АБО? Онази, която започва с подсвиркване... Mecnunum май е заглавието. Търсих, но гугъл преводите са отврат, а на руски нищо не намерих, да не говорим за български...

# 54
  • Мнения: 326
Добър ден от мен!
Марианка,благодаря за новата тема! Нека цари само позитивно настроение в нея!
Димони,и аз те обичам!
Евелин,радвам се да видя че си наминала!
Дива,няма за какво да те разбирам погрешно! Смятам че всеки може да е фен на който си поиска! Ти си харесваш Йомер-няма лошо! Всеки си има вкус!
Мамата днес не ни е подкарала с клипчета,ами нека да я заместя...

Скрит текст:

И сега нова загадка!
Някой знае ли кой е писал това?
Скрит текст:
......"колко ми е хубаво,когато това създание е над мен....коя ли е тя.,да не би да е феята от приказките на бати....много често съм при нея.....как хубаво мирише косата й,на чистичко...нааааа...ъъъъ на у дома,на примесен аромат на мляко и лавандула и  ъъъъ роза....красива е и миличка,как хубаво ме гушка и целува,а това където го чувам да тупка какво ли е heartsмай му казват любов,ама при розата тупка спокойно и ме успокоява,а при мама тупка бързо бързо и все ме кара да плачкам......А гласът й е толкова сладък и как ми говори мило и нежно,ама тя много ме обича......и аз я обичам,но като порастна ще й го кажа,че сега аха да отворя устица и само се чува ааагуу ааагуу.И мама ми говори ама защо така вика,защо се разбуждам и не ми се заспива,хм я да ми преместят легълцето при ароматната коса....там ми е тооолокова спокойно ииии иии ще заспя............ах,ето влиза и този човек,който е много на високо и понякога като ме целуне ме боде с нещо,но и той има  хубава коса,а той кой е,често го виждам и него,защо целува по вратлето моята фея???Нищо той е добър,усещам го и я обича,а какви топли очи има,ааах,дали като порастна ще го виждам hearts  loveuuЕто,ето пак я целува по вратлето,оооо,толкова са хубави тези двамата,а тати защо не целува така мама,аа,сетих се,защото тя сигурно ще го удари с памперса ми.Еххх,тати,накарай мама да е по-спокойна,че и аз да спинкам сладко сладко.Но нищо хубаво ми е у дома,всички ме глезят,само бати да не ме плаши с онова пищящо зелено чудовище,аааа много ме е страх от него,но той скоро не  ми го е показвал,сигурно е избягало.Как искам обаче да кажа на всички,ей,аз имам бебешка количка,кога ще я използвате и ще ме изведете малко навън,искам да видя света ,искам да погукам на въздух.....ахххх,ето нани-на нани-на нани-на толкова ми се спи,а около мен ухае на лавандула и 
мляко ам ам ам цок цок цок“Как да се науча да спя, без да изпускам биберона? След като заспя, ми се изплъзва..”а ухае ухае ухае на у дома...."
Познахте ли кой е???Разбира се.......
Ако не знаете-отговора е в тема 95!  bouquet
Момичета,пожелавам ви лека тръстика!

# 55
  • Мнения: 4 966
Добро утро и от мен!

Психоложката отначало я харесах - хубава жена, с меко приятно излъчване. Взе присърце лечението на Фатмагюл. Посети я в дома им, беше с нея на делото. Но, явно не си свърши работата. Проблемите си останаха неразрешени. Психотерапевтът говори малко, но с точни думи и насочва, подтиква. Тя почти нищо не каза през цялото време, дори оставяше една тема и се прехвърляше на друга. Очаквах много повече от нея, но в кабинета й не се случи нищо интересно.

Присъединявам се към твоето мнение. Смятам, че ако сценаристките искаха да покажат истинския смисъл на подобна помощ, трябваше да разработят по-добре ролята... но може би пък тогава сериите щяха да се съкратят като брой? Знам ли какво е наложило това им решение... newsm78

# 56
  • В Града на Липите
  • Мнения: 5 073
Добро утро и хубав ден на всички

Евелин, Габи липсвахте ми.  Hug Hug Съжалявам, че снощи ви изпуснах.

Дива, явно на този етап Йомер бей остана само за теб  Grinning


Цитат
Аз ли съм луда, или тоз Енгинчо е гениален актьор?
Е, определено не си луда. В противен случай ще сме цяла тълпа лудите.

Дейзи, приятно прекарване на морето. Ако видиш Фантазия, да й предадеш поздрави.


Димана, много ми беше интересно за прочета наблюденията ти за турските мъже.
Скрит текст:
И аз имам такива, и долу горе се припокриват с твоите. Наистина са много отдадени на семействата си. Може някои да изневеряват и да понабиват жените си от време на време, но определено те са на първо място за тях. Но то това къде го няма. Има едно определение „ориенталско чувство за собственост” та си мисля, че разбрах добре какво означава. Имам наблюдения и за смесените бракове. Една моя приятелка от две години има връзка с турчин, който макар да е с две висши образования, да печели колкото целия й род накуп, и да я носи на ръце, все още опитва да се интегрира и е приет от нямай къде. Един мой бивш колега също е женен за българка. За 5 години веднъж не го чух да повиши тон на жена си или да каже нещо лошо за нея. Само дето не беше съгласен да работи и тя си гледаше децата в къщи. Но както и да е. По-различни са от нашите мъже, ние сме свикнали на по-голяма свобода и ако ни я отнемат няма да сме доволни.

Марица, за принца от персийската приказка  newsm10

п.п. И да попитам - излезе ли трейлъра за 58-ми епизод или съм го пропуснала от разсеяност?  Grinning

# 57
  • Мнения: 4 966
Добър да е и твоят ден, mal4eva1984!
 Heart Eyes

# 58
  • Мнения: 326
Хриси,вероятно е аз да предам поздрави на Фантазия! А ако Дейзи намине покрай нас,ще си спретнем луд купон! Hug Hug Hug
Марица,благодаря!
Хриси,сети ли се кой го е писал? newsm78

# 59
  • София
  • Мнения: 2 628
 wavey Здравейте, момичета!


Марица,

Aytekin Ataş Mecnunum Leylamı Gördüm





Видях моите Меджнун и Лейля (като видение)
Само веднъж, и отмина
Нито попитах, нито пък каза
Присви вежди, и отмина

Не можах да попитам и с две думи
Луна ли беше, ден ли беше лицето
Помислих си че е Венера
Запали ме светлина, и отмина.

На огъня не устоях
Аз тайната не разгадах
Зазоряването не видях
Като звезден дъжд изтече, и отмина.

Не знам какъв е този зодиак
Въросът в нас отворя рани
които след това броим
В сърцето ми остави бездна и отмина

Прослава, колко умно
Докато спях, видях аз сън
косите във юзда превърна
на шията ми я надяна, и отмина.

Преводът е от dani_ka

Общи условия

Активация на акаунт