AVON обсъждане на продукти за клиенти - 8

  • 46 537
  • 755
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 1 640
За представителката , дето НЕ е доставила, ами,замислете се,ако вече е била пуснала поръчката си, следващата й поръчка не може да бъде само от един молив или  от две-три неща.
Нали трябва да съберем за 50 лв. стока,че да пуснем. Аз ако съм пуснала на 1.12.12г. и нямам нищо друго освен молив, как да пусна на 2.12.12г./примерно/.Случвало ми се е  да откажа да доставя,щом вече съм пуснала и получила поръчката си,но поне обяснявам защо не мога,клиентите знаят,че гоним ниво 50-левова поръчка.Гледам , обаче, в следващите кампании да доставя,уведомявам,питам дали все още искат продукта.

# 751
  • Мнения: 17 987
Най- после мога да дам отзиви за Sekret Star- божествен   bouquet
Благодаря ви, че ми го препоръчахте, точно за прекрасната ми именичка  Heart Eyes

# 752
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Най- после мога да дам отзиви за Sekret Star- божествен   bouquet
Благодаря ви, че ми го препоръчахте, точно за прекрасната ми именичка  Heart Eyes

Много се радвам,че ви хареса

# 753
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Нали обещах да пиша за перлите Денсфлор-Дива,днес си ги получих,първото ми впечатление беше,че са в супер красива кутийка,като размери самите перлички са колкото бронзиращите(като големина на топченцата имам предвид),нямат аромат,но са меки и лесно се взема с четчица от продукта,не оставят цвят,а само много лек блясък с много фини частички,съвсем леко матират,просто са си като бляскав завършек на грима,изобщо не съжелявам,че си ги поръчах,цял ден им се радвам

# 754
  • Мнения: 35 983
хайде, дами, време е за нова тема - някой да я пуска  Wink

# 755
  • Мнения: 265
Момичета позволих си да пусна нова тема - заповядайте  Hug -http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=692157.new#new.

Общи условия

Активация на акаунт