Преди и след „Каква е вината на Фатмагюл?” (Fatmagul'un Suçu Ne?) – Тема 148

  • 37 244
  • 735
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 34 181







 

ПРЕВЕДЕНИ ЕПИЗОДИ - ПЛЕЙЛИСТИ

(1 eп)  (2 еп)  (3 еп)  (4 еп)  (5 eп)  (6 еп)  (7 еп)  (8 еп)  (9 еп)  (10 еп)  (11 еп)  (12 еп)  (13 еп)(14 еп)  (15 еп)  (16 еп)  (17 еп)  (18 еп)  (19 еп)  (20 еп)  (21 еп)  (22 еп)  (23 eп)  (24 еп)  (25 еп)  (26 еп)  (27 еп)  (28 еп)  (29 eп)  (30 еп)  (31 еп)  (32 еп)  (33 еп) (34 еп)  (35 eп)  (36 еп)  (37 еп) (38 еп)  (39 еп)  (40 еп)  (41 еп)  (42 еп) (43 eп)  (44 еп)  (45 еп)  (46 еп)  (47 еп)  (48 еп)  (49 еп)  (50 еп)  (51 еп)  (52 еп)  (53 еп)  (54 еп)  (55 еп)  (56 еп)  (57 еп)  (58 )  (59 еп)  (60 еп)  (61еп)  (62 еп)  (63 еп)  (64 еп)  (65 еп)  (66 еп)  (67 еп)  (68 еп)  (69 еп)  (70 еп)  (71 еп)  (72 еп)  (73 еп)  (74 еп)  (75 еп)  (76 еп)  (77 еп)  (78 еп)  (79 еп)  (80 еп - Финал)
 



Клипове направени от фенове в темата

       






   



АКО БЯХ ОБЛАК с български субтитри


   







ВАЖНО: НА КОЙТО МУ Е ТРУДНО ДА СЕ ОРИЕНТИРА-ДА ПИШЕ НА ЛИЧНИ.








В ПОМОЩ - ДА ПРЕЖИВЕЕМ НАСИЛИЕТО!



Н О В И Н И  


ДОБРЕ ДОШЛИ В ТЕМАТА

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 34 181

# 2
  • Мнения: 23 316


Честита нова тема !

Направена с любов за нас - нека и ние с любов към екранните ни любимци да я изпишем !

Нека това да бъде виртуалното ни кътче за приятелска среща и споделяне на всичко което ни вълнува !

Благодаря за темата !

И нека тези "пеперуди" още дълго да кръжат около нас, заедно с нашите любимци !

# 3
  • Мнения: 4 966
С разкървавени от бързата бродерия пръсти и подбити пети, Марица побива байряка и в новата тема с призива "Напред, след Енгин!" Simple Smile))



И тръгва...

2004
2006
2007
2009
2010-2012

Това - по повод анкетката. Simple Smile Поствам пак цитата от Дейзи, защото тук е баш на място! Simple Smile

Част от статия във вестник "Сабах" за Енгин Акюрек с автор Юксел Айтуу:

"Не може да го видите по баровете. Не може да го срещнете по заглавията на вестниците, не се показва всеки месец с различни любими. Не е гост всяка седмица в някое тв шоу. Не се публикуват негови интервюта. Не участва в реклами. Няма негови снимки по кориците на списанията. Не е бил на славна церемония по награждаване, не е държал в ръцете си малка статуетка.

Притежава външен вид и харизма, с които взема ума на жените. Каквато и роля да играе, характерът на героя му става негова втора кожа. Кара всички ни да повярваме, че Енгин е този образ, който играе (в случая Керим). Медиите отдават успеха на "Каква е вината на Фатмагюл 'на Берен Саат, но най-важният фактор да се гледа този сериал е Енгин Акюрек."

Последна редакция: нд, 26 авг 2012, 23:57 от marytza

# 4
  • Мнения: 4 966
Марианка, благодаря за темичката! Simple Smile   bouquet

Мартичка, добре заварила! Simple Smile)

# 5
  • В Града на Липите
  • Мнения: 5 073
Привет и в новата тема  Hug



п.п. Марица, преди малко изгледах "Романтик, романтик" и много ми хареса. Интересен подбор на моменти.
Направи ми впечатление, че си включила така критикуваните целувки в Ава, но не и гъделичкането. Зачудих се, дали тези в Ава са ти въздействали повече.
Благодаря ти за прекрасните моменти, надлежно съм ги архивирала.  Hug

# 6
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 7
  • Мнения: 3 242
Да ни е честита байрактарката, момичета!

Марица, дръж знамето високо, ние сме с теб!

Марияна, благодарим, с настроение да си изпишем и новата тема!

Ето, и патронът ни чака да се съберем на сладка приказка



# 8
  • София
  • Мнения: 2 639
Марианка,  smile3525 за новата тема!

Маричке, малко ме смущава знамето ти, моля направи си друг байрак! Hug

По въпроса за целувките, почти нито една целувка не ми харесва! С изключение може би на тази от Св.Валентин



По-скоро не ми харесва играта на Берен, към Евгин почти нямам бележки! При нея  няма почти никаква емоция, и тези разтегливи като гума устни!  Даже понякога е противно!Не знаям дали така са искали от нея, или пък тя не е искала, но факта си е факт. Даже мисля, че след години тя самата няма да хареса начина, по който е изиграла тези сцени! Пък и какво видяхме, ту тъмно, ту перчема му пада и нищо не се вижда, ту носа му закрива картинката!
Joy Joy Joy

Последна редакция: нд, 26 авг 2012, 23:00 от Dilemi

# 9
  • Разград
  • Мнения: 8 243


# 10
  • Мнения: 4 966
Привет и в новата тема  Hug

п.п. Марица, преди малко изгледах "Романтик, романтик" и много ми хареса. Интересен подбор на моменти.
Направи ми впечатление, че си включила така критикуваните целувки в Ава, но не и гъделичкането. Зачудих се, дали тези в Ава са ти въздействали повече.
Благодаря ти за прекрасните моменти, надлежно съм ги архивирала.  Hug


Първо - много е готин Енгинчо в този гиф! Simple Smile

Второ -  имах съвсем различна идея за Романтик, но се оказа технически неосъществима засега. Sad Форматите на филмите се различават и не можах да вмъкна много неща, които исках да са включени.
Трето - Гъделичкането ми е любимата любовна сцена в КВФ. Смятам, че тя трябва да си е отделно - просто е най-естествената и най-съвършената. Аз поне не мога да и намеря и 1 кусур. Simple Smile)) Освен това имам лично пристрастие към кекса за закуска... Wink
И последно - тепърва ще се опитам да направя това, което исках... само да открия точните програми! Simple Smile Надявам се, че Енгин ще ни радва още дълго с екранно присъствие, а ние ще продължим да се събираме тук за споделяне на радостта... демек - ще имам време да покажа какво съм сътворила. Simple Smile)

# 11
  • Мнения: 3 242
Аз пък изведнъж се притесних за младежа, който ще си позволи да ухажва Нар.  Praynig

Този 5 епизод, който изгледах сега, май е единственият, в който Аслан не ме отвращава.

И да се включа за целувките, общо взето всички ми харесват повече или по-малко. Не се заглеждам толкова в детайлите, усещам емоцията. Единствената, която съвсем не ме вълнува, е в Ава, когато са прави. Фг го поощри и продължиха, но стойката на Керим сякаш говори "имам тук малко работа, след минута съм готов". Никаква страст, порив, стремеж един към друг.
А иначе, когато целувката говори, дори да е мимолетна, дори устните на Берен да са изтеглени или набръчкани, не е толкова съществено за мен.

# 12
  • В Града на Липите
  • Мнения: 5 073
Марица  Hug, надявам се не си приела въпроса ми като критика. Питах просто от любопитство, защото съм си любопитна по принцип.

# 13
  • Мнения: 4 133
Марианка,  smile3525 за новата тема!

Маричке, малко ме смущава знамето ти, моля направи си друг байрак! Hug

По въпроса за целувките, почти нито една целувка не ми харесва! С изключение може би на тази от Св.Валентин



По-скоро не ми харесва играта на Берен, към Евгин почти нямам бележки! При нея  няма почти никаква емоция, и тези разтегливи като гума устни!  Даже понякога е противно!Не знаям дали така са искали от нея, или пък тя не е искала, но факта си е факт. Даже мисля, че след години тя самата няма да хареса начина, по който е изиграла тези сцени! Пък и какво видяхме, ту тъмно, ту перчема му пада и нищо не се вижда, ту носа му закрива картинката!
Joy Joy Joy

Дилеми знаеш, че сме  на едно мнение за целувките, аз изклювам тази на СВ Валентин, тази в Бодрум и разбира се П.Б.Н( любимата ми)

Та ми е интересно какво не ти хареса в целувките в П.Б.Н??  newsm78 newsm78 newsm78 Сигурна съм, че не са въздействали на всеки, затова те питам.  
 Hug

# 14
  • Мнения: 4 966
Марианка,  smile3525 за новата тема!

Маричке, малко ме смущава знамето ти, моля направи си друг байрак! Hug

По въпроса за целувките, почти нито една целувка не ми харесва! С изключение може би на тази от Св.Валентин

По-скоро не ми харесва играта на Берен, към Евгин почти нямам бележки! При нея  няма почти никаква емоция, и тези разтегливи като гума устни!  Даже понякога е противно!Не знаям дали така са искали от нея, или пък тя не е искала, но факта си е факт. Даже мисля, че след години тя самата няма да хареса начина, по който е изиграла тези сцени! Пък и какво видяхме, ту тъмно, ту перчема му пада и нищо не се вижда, ту носа му закрива картинката!
Joy Joy Joy

Кажи кое точно те смущава, мила! Ще го избродирам отново. Simple Smile))

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт