Подсъзнанието може всичко 52 /Линкове за всички техники има на първа стр.

  • 65 476
  • 740
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 11 737
Може ли някой да ми даде някакви насоки за писането на желания.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=440405.msg13045608#msg13045608

# 706
# 707
  • Мнения: 80
Да попитам задължително ли е да се прави картата на съкровищата,когато се пишат желания?

# 708
  • Мнения: 11 737
Да попитам задължително ли е да се прави картата на съкровищата,когато се пишат желания?
Не.

# 709
  • Мнения: 80
Благодаря,Мереленда. Ще чакам 16-ти,та да си напиша желанията.

# 710
  • Мнения: 0
Здравейте  и от мен феи4ки, пожелавам ви един хубав, слън4ев и прекрасен ден от мен  smile3525  Nature Sunny newsm51

# 711
  • ...край Дунава
  • Мнения: 212
Прекрасна тема, от която имам нужда и аз. На първо време ще опитам това при Новолунието на 16-ти, сега ще почна да чета, линковете са толкова много Crazy

# 712
  • Мнения: 80
Момичета,добро утро. Пожелавам ви хубав ден. Едно питане понеже новолунието е на 15-ти този месец някъде прочетох,че от часа на новолунието,който е 15:02 до 24:00 луната е в празен ход и не е удачно да се пишат желания.Някоя от вас ще ме светне ли по въпроса дали е така, за да не оплескам нещата.

# 713
  • Мнения: 11 737
Момичета,добро утро. Пожелавам ви хубав ден. Едно питане понеже новолунието е на 15-ти този месец някъде прочетох,че от часа на новолунието,който е 15:02 до 24:00 луната е в празен ход и не е удачно да се пишат желания.Някоя от вас ще ме светне ли по въпроса дали е така, за да не оплескам нещата.
Това е написано във фейсбук. Аз се водя по тях, понеже не знам къде на друго място да търся инфо. Следователно, желания се пишат от 24:00 до 8 часа сутринта.

# 714
  • София
  • Мнения: 4 349
Щом се събудя, веднага
правя си утринен тест.
Имам ли ново желание,
значи съм жива и днес.

Срещна ли верен приятел,
детска усмивка и смях,
дам ли любов и утеха,
вечер отчитам: „Живях“

# 715
  • София
  • Мнения: 437
http://www.vselena.com/lunen_kalendar.html

От 15:02 до 3:06  е луна без курс. После може да се пишат желания на воля.

Момичета, как се процедира при неизпълнено желание, но вече написано - пише ли се пак или просто се оставя? На листчето с предишните ми желания някои се изпълниха, някои частично, трети въобще. Аз си благодарих за изцяло и полуизпълнените, но не съм горила листа.

Моля ви, дайте насоки как да процедирам.

И ви пожелавам наистина прекрасен ден.

# 716
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Споделям  нещо което ми попадна днес точно навреме.
За луната тъкмо... щях да пускам линк към вселена ком.

Притча за кафето
Дошъл един ученик при учителя си и започнал да се оплаква: „Учителю, уморен съм, животът ми е толкова тежък. Имам толкова трудности и проблеми, през цялото време плувам срещу течението, нямам вече сили... какво да направя?”
 
Вместо отговор, учителят поставил на огъня три еднакви съда с вода. В единия хвърлил моркови, в другия сложил яйца, а в третия насипал зърна кафе. След известно време извадил морковите и яйцето и налял чаша кафе.
 
„Какво се измени?” – попитал той ученикът.
 
„Яйцето и морковът се свариха, а зърната кафе се разтвориха във водата.” – отговорил ученикът.
 
„Не.” – възразил Учителят – „Това е само повърхностен поглед. Виж – твърдият морков, след като постоя в кипящата вода, стана мек и податлив. Течното яйце стана твърдо. На външен вид са си същите – само структурата им стана различна под въздействието на едни и същи външни обстоятелства. Така е и с хората – силните може да омекнат и да станат слаби, а слабите и нежните да укрепнат.”
 
„А кафето?” – попитал ученикът.
 
“О! То е най-интересното! Зърната кафе напълно се разтвориха в новата враждебна среда и я промениха – превърнаха кипящата вода във великолепна напитка.
 
Има такива специални хора, които не се променят под въздействие на обстоятелствата. Вместо това, променят обстоятелствата в нещо ново и прекрасно, извличайки полза и знания от ситуацията”.

# 717
  • Мнения: 80
Искам да ви споделя нещо много странно което ми се случи снощи.Опитах се като си легнах снощи да направя връзка с Висшето Аз на един човек.И както си водех монолога към него телефона ми звънна. Е,не беше той,но като започна да говори този мой познат имах чувството,че разговарям с човека към когото се опитах да направя връзка.Гласът му толкова ми приличаше на неговия,че щях да попитам дали не е той.Затворих телефона и както си лежах и изведнъж усетих парфюмът му. мислите ли,че е възможно да съм направила връзка с него. Може смешно да ви прозвучи като четете,но аз се опитвам да си обясня сама за себе си.Ако има някой който да се е сблъсквал с нещо подобно нека ми отговори или просто ми дайте мнения.

# 718
  • София
  • Мнения: 4 349
Искам да ви споделя нещо много странно което ми се случи снощи.Опитах се като си легнах снощи да направя връзка с Висшето Аз на един човек.И както си водех монолога към него телефона ми звънна. Е,не беше той,но като започна да говори този мой познат имах чувството,че разговарям с човека към когото се опитах да направя връзка.Гласът му толкова ми приличаше на неговия,че щях да попитам дали не е той.Затворих телефона и както си лежах и изведнъж усетих парфюмът му. мислите ли,че е възможно да съм направила връзка с него. Може смешно да ви прозвучи като четете,но аз се опитвам да си обясня сама за себе си.Ако има някой който да се е сблъсквал с нещо подобно нека ми отговори или просто ми дайте мнения.

Халюциногенни гъби  newsm78 newsm78 newsm78


      http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%A5%D0%B0%D … sp;    

# 719
  • Мнения: 80
Искам да ви споделя нещо много странно което ми се случи снощи.Опитах се като си легнах снощи да направя връзка с Висшето Аз на един човек.И както си водех монолога към него телефона ми звънна. Е,не беше той,но като започна да говори този мой познат имах чувството,че разговарям с човека към когото се опитах да направя връзка.Гласът му толкова ми приличаше на неговия,че щях да попитам дали не е той.Затворих телефона и както си лежах и изведнъж усетих парфюмът му. мислите ли,че е възможно да съм направила връзка с него. Може смешно да ви прозвучи като четете,но аз се опитвам да си обясня сама за себе си.Ако има някой който да се е сблъсквал с нещо подобно нека ми отговори или просто ми дайте мнения.

Халюциногенни гъби  newsm78 newsm78 newsm78


      http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%A5%D0%B0%D … sp;    






къде се,че не съм ги пробвала.Явно действат добре.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт