Преди и след „Каква е вината на Фатмагюл?” (Fatmagul'un Suçu Ne?) – Тема 152

  • 45 689
  • 736
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 34 181







 

ПРЕВЕДЕНИ ЕПИЗОДИ - ПЛЕЙЛИСТИ

(1 eп)  (2 еп)  (3 еп)  (4 еп)  (5 eп)  (6 еп)  (7 еп)  (8 еп)  (9 еп)  (10 еп)  (11 еп)  (12 еп)  (13 еп)(14 еп)  (15 еп)  (16 еп)  (17 еп)  (18 еп)  (19 еп)  (20 еп)  (21 еп)  (22 еп)  (23 eп)  (24 еп)  (25 еп)  (26 еп)  (27 еп)  (28 еп)  (29 eп)  (30 еп)  (31 еп)  (32 еп)  (33 еп) (34 еп)  (35 eп)  (36 еп)  (37 еп) (38 еп)  (39 еп)  (40 еп)  (41 еп)  (42 еп) (43 eп)  (44 еп)  (45 еп)  (46 еп)  (47 еп)  (48 еп)  (49 еп)  (50 еп)  (51 еп)  (52 еп)  (53 еп)  (54 еп)  (55 еп)  (56 еп)  (57 еп)  (58 )  (59 еп)  (60 еп)  (61еп)  (62 еп)  (63 еп)  (64 еп)  (65 еп)  (66 еп)  (67 еп)  (68 еп)  (69 еп)  (70 еп)  (71 еп)  (72 еп)  (73 еп)  (74 еп)  (75 еп)  (76 еп)  (77 еп)  (78 еп)  (79 еп)  (80 еп - Финал)
 



Клипове направени от фенове в темата

       






   



АКО БЯХ ОБЛАК с български субтитри


   







ВАЖНО: НА КОЙТО МУ Е ТРУДНО ДА СЕ ОРИЕНТИРА-ДА ПИШЕ НА ЛИЧНИ.








В ПОМОЩ - ДА ПРЕЖИВЕЕМ НАСИЛИЕТО!



Н О В И Н И  


ДОБРЕ ДОШЛИ В ТЕМАТА

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 34 181

# 2
  • Мнения: 23 316

 

Добавям  и това - Силата, Любовта и Страстта 

Честита да ни е Новата тема - да я списваме с настроение, да се чувстваме  приятно в нашето виртуално кътче за срещи -  както с верни  приятели, така и с нови такива.

Всеки който уважава  и цени таланта на  Енгин -  да  е добре дошъл !

Последна редакция: сб, 15 сеп 2012, 00:28 от Марта_49

# 3
  • Мнения: 4 966
Честита да е! Simple Smile

И:

Така момичета давам ви въпрос за размисъл за другата темичка. Днес като сме го подхванали Енгин та си мислех- каква според нас трябва да бъде идеалната жена до Енгин.   newsm78 Имаме право на свободни интерпретации по темата.  Mr. Green Mr. Green

- Въпрос на Дейзи.

Мислете му! Simple Smile))

Последна редакция: сб, 15 сеп 2012, 01:07 от marytza

# 4
  • Мнения: 4 133
Мерси Марица. Искм да подчертая и думите 

Имаме право на свободни интерпретации по темата.
 


Визия, образование/професия, характер, качества . Може да се изброяват или да се направи събирателен образ от действителни лица или художествени образи.

Мисля, че ще е забавно да поспорим на тази тема. Хайде да видим колко сме широкоскроени.   Mr. Green Mr. Green

# 5
  • Мнения: 4 966
Мерси Марица. Искм да подчертая и думите 

Имаме право на свободни интерпретации по темата.
 


Визия, образование/професия, характер, качества . Може да се изброяват или да се направи събирателен образ от действителни лица или художествени образи.

Мисля, че ще е забавно да поспорим на тази тема. Хайде да видим колко сме широкоскроени.   Mr. Green Mr. Green


Понеже няма да ме има тези дни, ще кажа още сега - подходяща е тази, която той избере. Simple Smile И дано го направи щастлив - стигат му сълзите по сценарий. Simple Smile))

# 6
  • Мнения: 4 133
Мерси Марица. Искм да подчертая и думите 

Имаме право на свободни интерпретации по темата.
 


Визия, образование/професия, характер, качества . Може да се изброяват или да се направи събирателен образ от действителни лица или художествени образи.

Мисля, че ще е забавно да поспорим на тази тема. Хайде да видим колко сме широкоскроени.   Mr. Green Mr. Green


Понеже няма да ме има тези дни, ще кажа още сега - подходяща е тази, която той избере. Simple Smile И дано го направи щастлив - стигат му сълзите по сценарий. Simple Smile))

Така е това е ясно.  Simple Smile Simple Smile Но са ми интересни и нашите виждания, темата е просто за забавление.
Виждайки колко добре седят Енгин и Берен на екран  си мисля, че на Енгин му подхождат жени с кестенява коса и светли очи. Така се полуачава  контраст с  неговата кожа и коса.
Относно характер- според мен е добре жената до него да успява да изкара на повърхността по- откритата част от Енгин.

# 7
  • Мнения: 23 316

Да му мисли Енгин -

Ние като  един отбор от "свекървещици" , каквито се оказахме в темата  бихме  го "оженили"  само и единствено за "нещо божествено"  - това прозвуча като  "неземно"

Сега сериозно -  най-важното да го обича истински заради него самия - не заради популярността, славата, парите и външният му вид.

Последна редакция: сб, 15 сеп 2012, 01:55 от Марта_49

# 8
  • Мнения: 4 133
http://www.youtube.com/watch?v=nYG97b1EoL8&NR=1&feature=endscreen

Едно клипче с мнооггоо снимки на Енгин от сериалите, зад кадър и в живота.

Моля някой да постне снимката на 0.19 секунда, там е чок, ама чок гюзел. Да му се полюбуваме.

# 9
  • Мнения: 4 966
"За" съм, Марта! Simple Smile

Дейзи, склонна съм да се съглася, че му отива жена-фея. Simple Smile)) Има да си я носи на ръце без опасност от гръбначни травми. Wink)) Нека да е нежна и красива, умна и добра, да го обича много, както и той - нея. (Леле... почнах да се изживявам като орисница! Simple Smile)) Нека му помогне да покаже най-доброто от себе си на екран и в живота, нека са щастливи. Simple Smile От все сърце му/ им желая това. Simple Smile)) И нека се срещнат по-скоро. Simple Smile))

# 10
  • Мнения: 4 133
Марта с това опрделение – неземно- се сетих за кораба майка и много се притесних. С такъв индивид Енгин го чака много лош и тежък живот.  Joy Joy Joy

# 11
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 12
  • Мнения: 4 133
"За" съм, Марта! Simple Smile

Дейзи, склонна съм да се съглася, че му отива жена-фея. Simple Smile)) Има да си я носи на ръце без опасност от гръбначни травми. Wink)) Нека да е нежна и красива, умна и добра, да го обича много, както и той - нея. (Леле... почнах да се изживявам като орисница! Simple Smile)) Нека му помогне да покаже най-доброто от себе си на екран и в живота, нека са щастливи. Simple Smile От все сърце му/ им желая това. Simple Smile)) И нека се срещнат по-скоро. Simple Smile))

Марица.
Я виж колко бързо постигнахме консенсус , вена- феш наистина би му отивала на Енгин. Сега въпроса къде ще я срещне. Че нещо момичета като Джансу не ми влизат в тази категория...

# 13
  • Мнения: 4 133
Сега се замислих, че ще е добре да изкараме от архива и някои умозаключения на кораба-майка. А и тъкмо Марица не знае за какво чудо на чудесата става въпрос .  Simple Smile Simple Smile

# 14
  • Мнения: 4 966
"За" съм, Марта! Simple Smile

Дейзи, склонна съм да се съглася, че му отива жена-фея. Simple Smile)) Има да си я носи на ръце без опасност от гръбначни травми. Wink)) Нека да е нежна и красива, умна и добра, да го обича много, както и той - нея. (Леле... почнах да се изживявам като орисница! Simple Smile)) Нека му помогне да покаже най-доброто от себе си на екран и в живота, нека са щастливи. Simple Smile От все сърце му/ им желая това. Simple Smile)) И нека се срещнат по-скоро. Simple Smile))

Марица.
Я виж колко бързо постигнахме консенсус , вена- феш наистина би му отивала на Енгин. Сега въпроса къде ще я срещне. Че нещо момичета като Джансу не ми влизат в тази категория...

Виж какво, ние можем само да се помолим... Господ си знае работата. Simple Smile)) Може и на модния подиум да я срещне, може и сред статистите гръм да го удари, може и на улицата да се сблъскат... сценарии - бол и то като от сапунка извадени. Simple Smile))

Общи условия

Активация на акаунт