Интериорен стил по аматьорски 9

  • 48 720
  • 740
  •   1
Отговори
  • Мнения: 11 747
Заповядайте да 'обзавеждаме' реални или само мечтани домове!


Предната тема

# 1
  • Мнения: 1 059
Пина, благодаря за темата. Нямам търпение за снимки от апартамента на Деси.

# 2
  • Мнения: 1 252
Абсолютно споделям мнението на Пина  относно ПВЦ дограмата. Отктак махнах дървената е ужасно. Още ме е яд, че не сложих пак дървена.

Последна редакция: вт, 18 сеп 2012, 10:23 от Рoсна kитка

# 3
  • Мнения: 906
И аз благодаря за темата.

# 4
  • Мнения: 608
  Самурайке, това ресторанче е толкова мило, задушевно, удобно, самобитно, че без да знам вкуса на кухнята - ти завиждам за него Simple Smile

# 5
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Аз съм човекът, който навива Деси_шиша да си остави всичко максимално както е. Дори да реставрира стария лампион. Много е шейсетарски. Heart Eyes Може да се сложи в кухнята или антрето, ако има някакво притеснение за него.
Пак да се повторя - апартаментът е нешлифован диамант. Толкова много потенциал има в него.
Плюс една бибиотека и диван, правен по поръчка, които могат да се реставрират и да изглеждат невероятно модерни. /корпусите им са от масивно дърво/ Crazy

# 6
  • на североизток
  • Мнения: 460
Да не ви изпусна, че ми е интересно и приятно във вашата компания Hug

# 7
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 729
Много зареждащо и творчески ми действате! Peace

# 8
  • Мнения: 774
Desi_shisha, нова дървена дограма със стъклопакет също е вариант, ако решиш да сменяш старата и се притесняваш, че старата е много разнебитена. Много ще ми е интересно да видя снимки на апартамента в сегашното му състояние, а и после как ще изглежда също.  Peace
Самурайка, честито! Само хубави моменти в новата къща! Много интересно ресторантче! Отвън ми заприлича на българска селска къща. Направи ми впечатление как са свързани, хем отделени двете части с високите и ниските масички. Много уютно ми изглежда.
Ема се изгуби. Дали вече не прекроява и декорира стаята в селската къща?

# 9
  • Мнения: 11 747
Ема шкури средно по два сандъка седмично, скоро няма да се появи тук  Joy

# 10
  • Мнения: 6 358
Desi_shisha, ще пуснеш ли снимки? Simple Smile

Desi_shisha, нова дървена дограма със стъклопакет също е вариант,
У нас например сме с такава.

Самурайке, честито ви преместване!
Мерси за снимките на ресторантчето. Знам, че ги пусна и заради мен. Hug Готино е шареното шожи! Аз междувременно си сковах нова структура за моето шожи (по-различна е...) и исках да намеря ролки дебела хартия, 'пергамент', на каквато едно време архитектите си чертаеха проектите върху работни дъски #Crazy (омг, колко се е променило вече всичко!), но не намирам и мисля други варианти за заместване на хартията...

Пинаbouquet

# 11
  • Мнения: 2 418
Идвааааам  Wink. Докато ме нямаш що нещо сте изписали. Не смогвам да ви изчета .Pina   bouquet

# 12
  • Варна
  • Мнения: 522
Благодаря Пина,
Върна ми желанието да направя някой корекции в къщи. Wink

# 13
  • Мнения: 774
Ема шкури средно по два сандъка седмично, скоро няма да се появи тук  Joy

 Laughing, да ама прекрасно се справя! Сега видях в другата тема сандъка - чуууден!

# 14
  • София
  • Мнения: 6 010
Благодаря за темата!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт