Интериорен стил по аматьорски 8

  • 46 961
  • 748
  •   1
Отговори
# 1
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Да се запиша първа с илюстрация по темата "Баня без плочки"

Продължение на френската тема.

# 2
  • Мнения: 1 059
Пина, благодаря   bouquet
Ох, Богиня, много е хубаво! Чудя се за това на стената зад умивалника дали е водоустойчив
тапет?

# 3
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 729
Днес надминахте себе си по писане. Яудя се давечера дали да не ви кача малко шкафове и да ви дам материал за цяла тема...
Пина , благодаря за темата

# 4
  • Мнения: 608
   Да примъкна в новата тема нещо любимо - цветни стъкла Simple Smile



Jos, не е декупаж, рисувано стъкло е. Декупажа не го владея Simple Smile
Барбабо, линка, с който ми показваш какво ти е харесало е неработещ.
Пина, не смея да снимам кошмарната секция, на чиято повърхност съм нахвърлила стъкларията  Joy Надявам се все пак, че всичко ще си дойде по местата...някой ден.

# 5
  • софия
  • Мнения: 9 590
Аз пък не разбрах ще се публикуват ли някъде изпратените снимки за Българските домове?

# 6
  • Мнения: 11 747
Да, тук ще се публикуват на серии по теми, ако са повече или всички наведнъж, ако са малко. Само тук, в този форум, след 10 октомври.

Богиня то хубаво, ама душа не се вижда как е, а в него е проблема. Иначе на мивка и тоалетна лесна работата и без плочки.

Титина, наистина се скъсахме да пишем. Като си помисля, че когато пусках първата тема си мислех, че сама ще си седя в нея и повече от 3 страници няма да има.

# 7
  • Мнения: 1 252
Винаги , когато е интересно, красиво и мога да взема отношение сте ненадминати.А за от тел. не мога да пиша Close Сега у дома всичко е на вили и мотовили и за жалост едва ви чета и пиша от телефона  Sick Та запис! Поне да чета Mr. Green

# 8
  • у дома с любимите си хора
  • Мнения: 859
Бързам да не ви изпусна.

Пина на мен последният вариант с етажерката ми харесва,НО и другите не са за изхвърляне.Що не сложиш пиленцето върху някоя от купчинките с книги?
Честно казано аз имам доста джунджурийки и си ги харесвам,защото всяка си има история и е свързана със спомени.Редя ги както ми седят добре на окото и обичам да размествам според настроението си.

Барбо,на мен ми хареса скрина в спалнята.Иначе холът би допаднал на по-добрата ми половинка.

# 9
  • Мнения: 305
Добър вечер  Hug
И аз тук ще кажа нещо за спомените от соц-а. А спомняте ли си часовниците с кукувиците, матрьошките и руските лъжици по секциите на хората, които са работили в СССР? Като под всяка една има каренце, мильо или нещо бродирано, за да не се захавяба секцията и за по-красиво, естествено. Ще ви покажа любимото ми первазче в къщи. Верно не е в някой стая, верно е сезонно, но ми е хубаво да си го гледам. Другото из нас е просто посипано. Кое където си е застанало. Имам на показ в хола 3 от 10-те ми слона и керван то слончета в/у скрина в спалнята пред снимките  Crazy, които ще се слагат на стената покрай огледалото тези дни. Абе, може и аз да се престраша да изпратя снимки. Знам ли  Embarassed Мъжо ми ги носеше като пътуваше из България с дата и име на града. Как да ги изхвърля  Crazy Повечето са прибрани. Това е- лудост и разтурия, но ми е гот  bowuu
https://picasaweb.google.com/103756488488347349953/22201203#5779565255774055602
https://picasaweb.google.com/103756488488347349953/22201203#5779566272998993746

# 10
  • Мнения: 899
Хайде и аз да се запиша в тази толкова полезна и най-интересна за мен тема.
Благодаря на pina за труда и за публикуваните снимки от нейния дом, поздравления!
Да се включа и аз в социалистическия летопис. Ние имахме голяма секция, чиито части не бяха позиционирани една до друга, а бяха раздвижени.И тя по-скоро беше библиотека - нямахме витрини, а още по-малко изложени сервизи по рафтовете. Flutter И сега аз също не обичам посуда на показ /в смисъла, който влагаме от соца/. Майката на моята приятелка беше изложила кристали, дуралекси и стъкларии и то по две /за нея и сестра и/ Crazy У нас не са били на почит никакви демонстрации и изложения, освен на книги /изкривяване, дължащо се на библиотекарската професия на майка ми/.

# 11
  • Мнения: 57
 Rolling Eyes Хмм, 4ета и ви завиждам за спомените от детството.
Мама е медицински работник, а тате военнен, та и двамата са педанти4ни по отношение на ред, 4истота, подреденост, по4ти не мога да се сетя за някаква украса  Thinking

# 12
  • Мнения: 5 873
Не сте за изпускане.  Mr. Green

# 13
  • Мнения: 1 172
Zizuna , мен да не са ме раждали твоите родители?  Mr. Green
У моите родители пък понеже е невероятен хаос, все се влачеха разни неща, намерени, подарени, купени евтино с идеята да се изтъргуват скъпо и т.н. и години наред все едно съм живяла в катун, може би затова сега не искам предмети и предметчета покрай себе си, искам шкаф, легло,маса ,стол и ...въздух и светлина!

Днес се влюбих в този свещник!!!!

# 14
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 727
Ей,нямате изчитане Laughing

Общи условия

Активация на акаунт