Интериорен стил по аматьорски 10

  • 61 908
  • 735
  •   1
Отговори
  • Мнения: 11 747
Заповядайте, отворено е за всички!  Hug


Предната тема

# 1
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 877
Пу първа, Пина благодаря за темата

# 2
  • Мнения: 21
Да се запиша и аз,  днес потънах в дебрите на сайта за луксозни къщи в БГ,

ето тази баня Heart Eyes

# 3
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 071
Аз докато го напиша вече има нова тема.  Embarassed Тъкмо ще влезна направо в нея. Grinning Благодаря, Пина!   bouquet

След тая градинска страница (50-та от предната тема) се чувствам като прасе с крила. Laughing Описваната градина е и моята градина, но бих я предпочела с малко повече слънчеви кътчета и с малко водичка. http://static.desktopnexus.com/thumbnails/1041483-bigthumbnail.jpg

# 4
  • Мнения: 774
Пина, благодаря за темата!

Искам и аз градинка от едната страна на къщата, с много цветя, дървета, подправки, трева, езерце... От другата - пясък и море. Може и да се прежаля на децата да взема куче да тичат с него по плажа.  Crazy Blush

# 5
  • Мнения: 909
Благодаря и аз за темата.  bouquet

# 6
# 7
  • Мнения: 2 419
Пина   bouquet. Хайде и аз тук. Ягодка - кухнята ме разби Simple Smile.

# 8
  • Мнения: 653
Остави ме без думи
Нашенският, по-скромен и по-снежанчест вариант.
На който не много отдавна също мернах обява за продажба...

Пинаbouquet!
В твоята или на Ема градината бих дошла на гости Blush

След тая градинска страница (50-та от предната тема) се чувствам като прасе с крила. Laughing
Joy

# 9
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 729
Очаквам Флинстоун да се появи! Peace

# 10
  • София
  • Мнения: 6 010
Visible, тази къщичка съм я виждала на живо в с. Лещен. На мен ми харесва, а и е разположена на хубаво място  Heart Eyes

# 11
  • Мнения: 653
О, Лаленце, за мен тя е много специална. Blush
Преди много, много години... когато баба ми била дете... Laughing ... в нея изкарахме медения си месец Heart Eyes

# 12
  • София
  • Мнения: 6 010
Иха... значи, ти ще ме убеждаваш в качествата на къщата, не обратното  Laughing

# 13
  • Мнения: 63
Благодаря ви, момичета, че ви има Hug.
За мен темата е като специална, тайна, слънчева, цветна градина– изпълнена с усмивки и добро настроение, с мечти и спомени.
Харесва ми всичко( без кичозната къща от предишната тема):градините Heart Eyes, къщата на Флинтстоун.
Обожавам градини, обичам цветята, ама те не ме обичат и отказват да виреят при мен ooooh!, просто бих била принудена да имам привлекателен, талантлив и способен градинар Mr. Green

# 14
  • Мнения: 1 117


В Обзор на мегдана има кафене Бедрок Laughing нямам снимки, пълен потрес е. Но всяко лято го стягат, добавят още някой слонски бивник и събират клиентелата, вече десетина години  Joy
Оказа се че в нета има снимки

Общи условия

Активация на акаунт