Преди и след „Каква е вината на Фатмагюл?” (Fatmagul'un Suçu Ne?) – Тема 158

  • 37 690
  • 737
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 34 195







ПРЕВЕДЕНИ ЕПИЗОДИ - ПЛЕЙЛИСТИ

(1 eп)  (2 еп)  (3 еп)  (4 еп)  (5 eп)  (6 еп)  (7 еп)  (8 еп)  (9 еп)  (10 еп)  (11 еп)  (12 еп)  (13 еп)(14 еп)  (15 еп)  (16 еп)  (17 еп)  (18 еп)  (19 еп)  (20 еп)  (21 еп)  (22 еп)  (23 eп)  (24 еп)  (25 еп)  (26 еп)  (27 еп)  (28 еп)  (29 eп)  (30 еп)  (31 еп)  (32 еп)  (33 еп) (34 еп)  (35 eп)  (36 еп)  (37 еп) (38 еп)  (39 еп)  (40 еп)  (41 еп)  (42 еп) (43 eп)  (44 еп)  (45 еп)  (46 еп)  (47 еп)  (48 еп)  (49 еп)  (50 еп)  (51 еп)  (52 еп)  (53 еп)  (54 еп)  (55 еп)  (56 еп)  (57 еп)  (58 )  (59 еп)  (60 еп)  (61еп)  (62 еп)  (63 еп)  (64 еп)  (65 еп)  (66 еп)  (67 еп)  (68 еп)  (69 еп)  (70 еп)  (71 еп)  (72 еп)  (73 еп)  (74 еп)  (75 еп)  (76 еп)  (77 еп)  (78 еп)  (79 еп)  (80 еп - Финал)
 



Клипове направени от фенове в темата

       






   



АКО БЯХ ОБЛАК с български субтитри


   







ВАЖНО: НА КОЙТО МУ Е ТРУДНО ДА СЕ ОРИЕНТИРА-ДА ПИШЕ НА ЛИЧНИ.







В ПОМОЩ - ДА ПРЕЖИВЕЕМ НАСИЛИЕТО!




Н О В И Н И  


ДОБРЕ ДОШЛИ В ТЕМАТА

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 34 195

# 2
  • Мнения: 3 217
Цоп,цоп!

# 3
  • Мнения: 560
Кацам в новата тема с отговор на въпроса от анкетата-

Защо харесвам (обичам) Енгин Акиюрек?:
o   Всичко гореизброено ме кара да харесвам човека и актьор Е.А.;    5 (45.5%)

И с надеждата най-после да има вече някакви новини от Енгин. Стига сме "глозгали кокалите" на КВФ и АБО.Да пускат вече нещо ново!!1

# 4
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 5
  • Мнения: 4 966
И троп, троп... Simple Smile)

Марианка, Hug за новото покривче...

Велянче, Wink ние ли сме най-мераклии днес? Simple Smile)

# 6
  • Мнения: 3 217
Няма да изпускаме фронта.

# 7
  • Мнения: 4 966
Кацам в новата тема с отговор на въпроса от анкетата-

Защо харесвам (обичам) Енгин Акиюрек?:
o   Всичко гореизброено ме кара да харесвам човека и актьор Е.А.;    5 (45.5%)

И с надеждата най-после да има вече някакви новини от Енгин. Стига сме "глозгали кокалите" на КВФ и АБО.Да пускат вече нещо ново!!1


То и кокали вече не останаха. Simple Smile)) Ама да кажем твърдо, че всичко сме разбрали, няма да можем. Simple Smile

 Hug Тани. Simple Smile

# 8
  • Мнения: 4 966
Няма да изпускаме фронта.

Ами аз, като гледам, имам още 80 серии от БЧ, за да поддържам огъня. Simple Smile)) Дотогава - на източния фронт - нищо ново. Simple Smile)) После смятам да "глозгам кокалите" на Караилан, Ако и да няма превод. Simple Smile Мерак ми е да го закупи някоя наша тв и да го преведат. Филмчето е добро, а Енгин - още по-добър. Simple Smile

# 9
  • София
  • Мнения: 2 639
И пак сме тук, и пак сме същите!!! Joy Joy Joy
Марианка, благодаря за нова тема, напоследък много ни върви приказката!!! Joy Joy Joy


Скрит текст:







# 10
  • Мнения: 3 217
Странен феномен(това си е жив оксиморон,но нейсе) се оказа това момче Енгин-преди него харесвах няколко турски актьори(аз си им казвам "група приятели както в мобилните оператори),те са около 5-първите двама са си неизменни-Енгин и Халит Ергенч,другите трима варират,но по никой начин никой не може да измести Енгин от първото място и сега ми е наистина адски чоглаво,че го няма на екран.Просто го приемам наистина лично както се казва! hahaha hahaha hahaha

# 11
  • Мнения: 4 966
 hahaha  Joy



Тук нашичкият лъже на поразия, за което получава похвала от баща си: "Браво, бе, магаре, ще стане човек от теб!" Simple Smile)

# 12
  • Мнения: 4 966
И пак сме тук, и пак сме същите!!! Joy Joy Joy
Марианка, благодаря за нова тема, напоследък много ни върви приказката!!! Joy Joy Joy


Благодаря за снимките зад кадър.   bouquet  Тези ги виждам за пръв път. Simple Smile

# 13
  • Мнения: 4 966
Странен феномен(това си е жив оксиморон,но нейсе) се оказа това момче Енгин-преди него харесвах няколко турски актьори(аз си им казвам "група приятели както в мобилните оператори),те са около 5-първите двама са си неизменни-Енгин и Халит Ергенч,другите трима варират,но по никой начин никой не може да измести Енгин от първото място и сега ми е наистина адски чоглаво,че го няма на екран.Просто го приемам наистина лично както се казва! hahaha hahaha hahaha

Аз пък не смея да гледам любимите си филми след КВФ и АБО. Simple Smile) Единият е "Да срещнеш Джо Блек", другият - "10 неща, които мразя у теб"... Кой знае с какви очи ще ги видя след...  newsm78 В първия умирам за Антъни Хопкинс, във втория - за Хийт Леджър... Кой знае кога ще придобия смелост да си ги пусна пак. Simple Smile))

# 14
  • Мнения: 3 217
Аз току що свалих Последно танго в Париж да видя как ще ми се отрази младият Марлон Брандо

Общи условия

Активация на акаунт