Аранжиране на маса - тема 5

  • 229 180
  • 743
  •   1
Отговори
# 570
  • München, Deutschland
  • Мнения: 6 852
Един фрагмент и от нашата маса с намигване към danchika  Wink

# 571
  • Мнения: 197
chrissy  Hugмного хубав букет Heart Eyes днешната ми покривка е същата, но синя Simple Smile

Това е от тази вечер в нас
http://danchika.blogspot.co.uk/2016/02/blog-post.html още снимки

Последна редакция: чт, 04 фев 2016, 17:09 от danchika

# 572
  • Мнения: 1 110
Приказни, пролетни, красиви, цветни  Crazy Ах, повдигнахте настроението ми!  bouquet

# 573
  • München, Deutschland
  • Мнения: 6 852
Ех, май сме обрали Икеа с теб.  Heart Eyes И свещниците имам, и чашите за вино, и малката вазичка, поне като форма.

Имам много тематични салфетки. Понеже ме знае, че подреждам маси, майката на моя приятел ми подари нещо от типа на 10 пакета  Laughing. Мисля си дали да не започна тематични маси с тях да ни правя, но чак като увехнат хубавите нарциси.  Flutter А салфетките са най-различни - с птици, с лъвове, с разни подправки, музикални, с пейзажи, едни с източни мотиви.... И са много красиви, но изискват специална подготовка с маса, пък аз все ги забравям. Whistling

# 574
  • Мнения: 3 944
Здравейте,
Криси, защо не снимаш салфетките да ги видим?! Обожавам най - важното за етикета и красотата на една маса.

# 575
  • Мнения: 1 753
вече сте запролетили, чудни маси, момичета Peace

# 576
  • Мнения: 133
Ех колко много пролетно настроение! bouquet

Аз срам не срам показвам първата ни коледна маса. Имам още една и една новогодишна, както и от детския рожден ден на дъщеря ми. С моето темпо сигурно ще успея да ги кача през лятото... Embarassed


Още снимки в блога.
Поздрави на всички и бъдете все така креативни!

# 577
  • München, Deutschland
  • Мнения: 6 852
Ех, че хубаво! Тук е студ (то сигурно и при теб) и нямам нищо против коледни маси Wink Чинийката със свещите такава с отделения за предястия ли е?

Много ми е любопитна и идеята с намачканата кухненска хартия. Нещо специално ли трябва да ви напомня или си я съчетала с навитите "папируси" отгоре? И в двата случая, много е идейно. Simple Smile

This_season, не съм те забравила  Hug, но не стигам дотам, че до вчера правих мартеници и картички, да пратя днес за Бг. Тази година направо от мартенската декорация ще премина във великденска. Не знам дали някоя от мамите от Коледната тема чете тук, но там всички се бяхме побъркали по едни клони, които тръгнаха от Лудната СонатаLaughing Та и аз си направих, разбира се, да не остана по-назад, и сега ще им намеря ново, първомартенско приложение.  Simple Smile

# 578
  • Мнения: 197
Вени- зимен разкош Heart Eyes свещникът и папирусите са много ефекти bouquet

Едно си баба знае, едно си баба бае... че и аз с поредната подобна маса с рози


Скрит текст:


Момичета, аз опаковам багаж, за пореден път се местим, повечето неща са ми опаковани, та масите са ми семпли.

# 579
  • Мнения: 3 944
Колко рози и бодли на масата  Grinning
Дани, ти в Дания ли живееш?

# 580
  • Мнения: 197
Дани, ти в Дания ли живееш?
Не, но в Дания се омъжих преди повече от година.  Laughing

# 581
  • Мнения: 3 944
Страхотно!
Дания е красива страна. От снимки усещам спокойствието там. А и хората са най - щастливи в тази Държава.

# 582
  • Мнения: 197
Страхотно!
Дания е красива страна. От снимки усещам спокойствието там. А и хората са най - щастливи в тази Държава.
Живея до Кеймбридж, Англия. Скоро ще се местя другаде обаче, все още не е ясно в коя държава.

 Снимката е на букета от Датската сватба, природата на острова, на който се омъжих е красива.
Аз съм я правила, понеже беше сватба за 2-ма, само аз и младоженецът.

# 583
  • Австрия
  • Мнения: 2 319
Дани  Hug Heart Eyes

От мен нещо на бързо импровизирано за днес, оказва се, че утре не сме си вкъщи  Laughing



Не намерих нито бели, нито тъмночервени салфетки, а имах. Питам малкия - не знае. Явно никой не знае  Crazy

# 584
  • Мнения: 197
DimS. Хубав празник Heart Eyes
Тази вечер и ние сме на вън, дано е приятно.
Весел празник на всички празнуващи newsm76

и още една Валентинска с Розичката от Любимия Heart Eyes

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт