Пазаруване от miniprix.bg - 6

  • 30 682
  • 746
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 35 968
да пускат гумени ботуши, защото небето се е 'отворило'  Crossing Arms
пп сайтът заби след като vin4o /благодаря!   bouquet/ написа какво е намалението

'хепи ауър' да не означава, че сайтът няма да работи един час и ще починем от поръчки? Simple Smile

# 736
  • Мнения: 3 211

Този мъжки пуловер (от линкче по нагоре го отворих) каква материя е? Пише само 100 %  newsm78 търся памук, този памучен ли е?
http://www.miniprix.bg/product/detail/index/1010894
100% акрил. Съвсем изкуствен е, но пък стои страхотно.

very nice, този с черепа отговаря ли си на размера? КОй взе и можеш ли да измериш  Praynig Praynig Praynig ММ е XL, но може и в L да влезе евентуално, да го зарадвам с картинката  Peace

ХЛ имам, днес пера, довечера мога да измеря. Отговаря си точно, много тънък е, така че по-добре си му вземи ХЛ, че да не му е опнат съвсем.

# 737
  • Стара Загора
  • Мнения: 743
'хепи ауър' да не означава, че сайтът няма да работи един час и ще починем от поръчки? Simple Smile
Joy Joy Joy
Айде на блузите с 40% намаление!

# 738
  • София
  • Мнения: 35 104
Нямам поръчка от снощи Cry
Хем гумени ботушки си бях пуснала.... ooooh!

# 739
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Муахахаха, 40% блузи и топове.  Mr. Green

Но... само от линка: http://www.miniprix.bg/produkti/damski-drehi/bluzi-11/sort-price-asc/

Хич няма да ги гледам.  Crossing Arms

# 740
  • Мнения: 35 968
Нямам поръчка от снощи Cry
Хем гумени ботушки си бях пуснала.... ooooh!

мда, за децата и аз - чаках да анулирам и да ги пусна пак на намалението сега, но не би  Tired
с моите ми беше чудесно сутринта, отивам пак да газя в локвите  Mr. Green
вече всичко ми е при оператор

# 741
  • Sofia
  • Мнения: 4 395
'хепи ауър' да не означава, че сайтът няма да работи един час и ще починем от поръчки? Simple Smile

 hahaha
very nice, благодаря, ще дебна XL  Peace
vin4o, не се занимавай да мериш  Hug Като те видях какъв чирус си, ще си взема и аз същия размер, че да не ми е прилепнала  Peace Само да вземат да намалят нещо де  Rolling Eyes
Мим, къде ги тия 40%  Rolling Eyes  Видях ги Wink

# 742
  • софия
  • Мнения: 25 465
Мим, къде ги тия 40%  Rolling Eyes  Видях ги Wink
http://www.miniprix.bg/produkti/damski-drehi/bluzi-11
И аз те зачетох Фнимателно късно...

# 743
  • Варна
  • Мнения: 355
Почнаха да пишат "Офертата е валидна до изчерпване на наличните количествата"  Laughing
При мен сайта се отваря нормално, но аз удържам, не че нещо интересно видях Tired
aniK, тази е сивата, която на снимката си изглежда баш розова.

# 744
  • Мнения: 1 759
Оооохх,тази чанта колко време я гледах,в любими ми е,ама пусто досвидяха ми се 70лв. Crossing Arms

# 745
  • Мнения: 1 875
Гласувах за В. Търново, помолих мъж ми да гласува за Русе - рече, че ще го направи, ако спре да идва жълтата гостенка /така казва на куриера от Спиди/ Laughing


И моите поръчки са при оператор.

'хепи ауър' да не означава, че сайтът няма да работи един час и ще починем от поръчки? Simple Smile
Joy
Сигурно по телефона ще ги налазим тогава Mr. Green

# 746

Общи условия

Активация на акаунт