Виена Ин Витро Център - Токуда

  • 107 699
  • 741
  •   1
Отговори
# 735
  • Пазарджик
  • Мнения: 1 060
mishel_ko стискам ти палци и дано да видиш двете чертички  Hug Явно с теб ще си чакаме двете. Знам как се чувстваш , аз съм така а трансфера ми е след 3 дни.  Все си мислех че след всеки опит после ще ми е по лесно ноооо не е така, става ми все по трудно.
Колко ембриончета върнахте?

# 736
  • Мнения: 44
Благодаря ти миличка,три ембриончета чакат ако на това не му провърви,но моите притеснения са,че всичко е свързано с пари,а ние вече сме на предила на силите си,всичко отива в това да събираме за опити.Теб ще те мисля цял ден на 7-ми дано този път ти е за последно и да видиш заветните 2 черти  Hug
П.С Без да искам ти го пратих и на ЛС  ooooh!

# 737
  • Мнения: 1 545
Момичета привет от мен.
Добре дошли на новите и дано бързо да се преместят от тази тема...
Аз само ви чета и стискам палци...
Продължавам да си чакам заповедта!
Още един път - много,много късмет!

# 738
  • Мнения: 11
Момичета, само аз ли получавам такива лични съобщения, тези форуми нали са за свободно изразяване на мисли, да си помагаме със съвети колкото можем и да се подкрепяме, а не на лични да ми се търси отговорност какво съм казала?!?

от
торбеста мечка
Ентусиаст
*
Offline Offline

Пол: Жена
Мнения: 375

Профил  Лично Съобщение (Offline)
(Без заглавие)
« Изпратено до: *Isabella* : чт, 03 сеп 2015, 21:55 »
Цитирай  Отговор  Изтрий това съобщение 
Цитат на: *Isabella* в ср, 02 сеп 2015, 21:50
Здравейте на всички,
днес бях на първичен преглед при д-р Димитрова, останах с много добри впечатления от всички, влязох в уговорения час, докторката отговори на всички въпроси които имах, отдели ми близо 40 мин...wow... и тепърва ще ми правят изследвания, за да се установи дали имам някакъв проблем.
Трябва да си направя някъде цветна снимка, т.к. в Токуда не правят. Може ли някой да ме посъветва къде???
В Надежда не може, защото не съм техен пациент, мислите ли че в Щерев би било добре да отида?
Като цяло във форумите има много негативни мнения за тази клиника?!?

Моля да ме посъветвате Smile

от
торбеста мечка
Ентусиаст

това как го измисли и къде го прочете  Rolling Eyes newsm78
и защо се изказвате така като не сте стъпвали там дори  Mad

# 739
  • Мнения: 29
Mishel, Pipilota чакаме с нетърпение резултати! Вярвам че този път сте успели....Много позитивизъм и усмивки по време на чакането!!! Стискаме палци!  baby_neutral baby_neutral baby_neutral  Heart Eyes

# 740
  • Мнения: 76
Успех момичета 🌹 стискам палци

# 741
  • Пазарджик
  • Мнения: 1 060
Момичета заповядайте в новата тема  Hug 

НОВА ТЕМА

Общи условия

Активация на акаунт