Седем часа разлика - сезон 3 : Любов и война - тема 15

  • 50 929
  • 757
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 529
                                Добре дошли в новата тема  15 !    

                                                                                  

                                                
                                                         

                                                                  

                                                            

Едно прекрасно клипче на Teddy_l4

     http://dox.bg/files/dw?a=6e9befaaa6

Страница във Facebook

Тема 14
Тема13
Тема 12
Тема11

Последна редакция: ср, 24 окт 2012, 22:22 от daniela.qnkova

# 1
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 079
Благодарности за новата тема.   bouquet

# 2
  • Мнения: 9 132
 и аз благодаря   bouquet сега ще догледам края на новата серия.

# 3
  • Мнения: 2 545
И аз да се разпиша тук! Peace

daniela.qnkova, много бързо успя да спретнеш хубави аламинутчета с представителна извадка от всички любовни и военни групировки!
Само татутата си пропуснала, но ще ти простим (шегичка) Wink
Поздравления и от мен! Благодарим ти за старанието!  bouquet

# 4
  • Мнения: 4 936
 Joy полицейска свалка Joy

# 5
  • Мнения: 2
супер мерси Simple Smile да разбирам ли, че в другата спираме да коментираме?

# 6
  • Мнения: 21
Някой може ли да разкаже малко по подробно за новата серия ?  Simple Smile

# 7
  • Мнения: 931
daniela.qnkova, благодаря и аз за новата тема  bouquet И за усилията за новото оформление Simple Smile И хайде, включвай се по-често с коментари, нещо се поизгуби напоследък Simple Smile

Сега, от мен малко по-подробно за Епизод 6
Скрит текст:
Милото, както винаги, искрено ме забавляваше, особено с "калъфа", и с "адвакат, адвакат" Joy Joy Joy Не съм обаче напълно сигурна, че разбрах замисъла му. Не мисля, че смята чак да убива Алеся, може би все пак мисли да я подложи на по-сериозен тормоз, за да я провери до каква степен му говори истината. Определено не й повярва, но както знаем, когато е необходимо, Милото може да бъде и абсолютен будала (справа Коцев).

Свалката между Таня и Иван можеше и по-добре да е, но определено съм повече от доволна да ги видя пак в обка сцена. Струва ми се обаче, че и този сезон ще ни дадат повод за достатъчно спорове във връзка с отношенията помежду им - доколкото всеки от тях е искрен в чувствата си, и доколко преследва собствените си цели. Таня, както се е упътила към медийна слава, май ще трябва да намери начин бързо-бързо да затвори устата на Иванов, преди той да се е разприказвал пред медиите...

Роки дали наистина намери майка си? newsm78 И, да се върна на въпроса си от предната тема,не ви ли се струва, че на Роки ще му намерят нова изгора в лицето на сестрата? Wink

Определено нещата са вече съвсем близо до сцените, които видяхме в началото на Епизод 1. Единственият, който има нужда от малко действие, е Коцев - трябва му поне един епизод за прелъстяване на секретарката. Всички останали бих казала, че могат още в следващия епизод да преминат към показаните сцени.... е, хайде, да не е в следващия, в по-следащия.

# 8
  • Мнения: 8 301
И аз да се наместя, макар, че с тази отрязана серийка на седмица няма кой знае какво да кажа.

daniela.qnkova  bouquet

# 9
  • Мнения: 2 286
Благодаря за новата тема  bouquet

# 10
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 855
Да не ви изпусна  Simple Smile

И аз като повечето от вас вече започнах да поизгубвам интерес. Във войо не гледам. Чакам си чинно вторника. Хвърлям обаче по един поглед на скритите текстове, които пускат тези, които гледат по-напред  Simple Smile

Това ще е последният сезон, така ли?

# 11
  • Мнения: 931
 Спокойно, следващият епизод (който сега мина на войо) е доста по-добър от предишните 2-3 - мен поне не ме изгуби нито за минута. Hug

А дали ще е последен сезон, мисля, че още не се знае. Според мен БТВ и Глобал ще се разберат - ако не са се разбрали вече.

# 12
# 13
  • Мнения: 64
Daniela.qnkova, чудесна си! Благодарности!
Сестрата в лудницата ми хареса повече от Мая. Показа характер
и стил. Все повече и повече започвам да симпатизирам на Роки и Явор.
Майката на Явор с тази нейна безпомощност, може само да му
провали живота. Той няма нужда от това да живее с нея и нейния Евгений.
Явор вече има жилище, а дори получи предложение да се развива професионално
в болницата. Оля само ще му обърка живота. Дано се разкара тази Оля по- скоро.

Последна редакция: чт, 25 окт 2012, 15:09 от lulu7

# 14
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт