Седем часа разлика сезон 2: Симпатяги в действие - тема 12

  • 45 496
  • 710
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0

Ще прости ли Мая на майка си и как ще се развият отношенията между Мая, Таня и Пол


Ще продължи ли Милото да сваля Кети и дали Роки ще се освободи от влиянието на баща си


Ще затоплят ли отношенията си Нина и Боян и към какво всъщност се стреми Распутин



Дали "тримата мускетари" ще успеят да подредят пъзела

Или Слав и Гончев ще ги изпреварят

Колко дълбоко са замесени Коцев и Лука


Ще успее ли Стефан да прости на Светлана

Ще остане ли Аги с Васко или ще предпочете Ню Йорк и бай Юнал


Как ще реагира Пол след като разбра, че Натали е искала да се отърве от Мая

Ще успее ли Мая да се влюби отново в Тео


И истински ли бяха чувствата между Таня и Иван


Предстои да разберем в СЕДЕМ ЧАСА РАЗЛИКА



Официален сайт
Страница във фейсбук




Предишни теми:

Тема 11
Тема 10
Тема 9

Последна редакция: вт, 15 май 2012, 19:10 от Teddy_l4

# 1
# 2
  • Мнения: 74
Teddy_l4, благодаря за невероятната тема Simple Smile  bouquet

# 3
  • Cyprus, Пловдив
  • Мнения: 768
Извинявайте,че така на порцийки,но ето и 23-ти епизод :
http://www.dailymotion.com/video/xqtw3h_sedem-chasa-razlika-s2e2 … als?search_algo=1
Благодаря за темата   bouquet

# 4
  • Мнения: 0
Държа да отбележа, че за да напиша "Симпатяги в действие" използвах английската азбука... като някои от буквите са обърнати на 90, 180 и 360 градуса.... Party

# 5
  • Мнения: 931
Ей, Теди, страшна си!  
  bouquet  bouquet  bouquet
Много е весело заглавието така!

Тъкмо си мислех да те обвиня, че си разделила Таня от Иван в снимките, но после видях, че не е така Simple Smile Има надежда все още ( или аз  съм последният мохикан на тази тема   Twisted Evil )

# 6
  • Мнения: 0
Ей, Теди, страшна си!  
  bouquet  bouquet  bouquet
Много е весело заглавието така!

Тъкмо си мислех да те обвиня, че си разделила Таня от Иван в снимките, но после видях, че не е така Simple Smile Има надежда все още ( или аз  съм последният мохикан на тази тема:) )

 newsm62 Че как ще ги забравя....никога няма да се откажа от тях. Дори в прав текст да се каже, че единия е лъгал другия или са се лъгали взаимно...просто няма да го приема. Все още вярвам, че сценаристите ще се съобразят с феновете...все пак не сме 1 или 2ма а доста са луди по тази двойка...
И честно казано хич не ме интересува логично ли е да се съберат накрая или не....искам си ги заедно...

# 7
  • Мнения: 1
Teddy_14 Много благодаря за темата!!!  bouquet


Цитат
Обобщение на Темите
Публикувано на: Пон., 14 Май 2012, 23:26 Публикувана от: Lulu25
Вмъкни Цитат
Ей, Теди, страшна си!  
  bouquet  bouquet  bouquet
Много е весело заглавието така!

Тъкмо си мислех да те обвиня, че си разделила Таня от Иван в снимките, но после видях, че не е така  Има надежда все още ( или аз  съм последният мохикан на тази тема    )

Lulu25 не си, не си. Въпреки всичко и всички и аз вярвам че чувствата на Таня и Иван са истински и рано или късно Ванката ще го осъзнае, тъй като за Танчето е ясно че го обича!!! Аз съм оптимист,а съм твърдо убедена, че тук в темата и освен мен и теб има още няколко такива!!!

# 8
# 9
  • София
  • Мнения: 16 036
Теди, благодаря за хубавата, нова тема.
Аз предпочитам Мая да продължи с Роки.

# 10
  • Мнения: 0
Теди, благодаря за хубавата, нова тема.
Аз предпочитам Мая да продължи с Роки.


И аз предпочитам Роки....Тео винаги ми е бил лигав, смотан....и гей  Sick  Ама като си помисля, че и Мая е една лигла.... направо са си лика прилика. В 1я сезон в един епизод като вика на майка си - абе не мога да отворя, гледам си сериала..... ле-леееее ей такива мързели толкоз да не обичаааам...

# 11
  • навсякъде
  • Мнения: 348
Teddy_14 много хубаво оформена тема
Вдигаш летвата все повече
Изкушавам се да гледам новите серии, ама стана късно и мноооого ми се спи
 
  love001

# 12
  • Мнения: 2 545
Да ни е честита новата тема!
И да се надяваме, че "симпатягите" ще оставят на финала повече яснота.
Така де, няма да им оправяме бакиите цяло лято... Crossing Arms

# 13
  • Мнения: 3 181
Теди, благодаря за хубавата, нова тема.
Аз предпочитам Мая да продължи с Роки.


И аз предпочитам Роки....Тео винаги ми е бил лигав, смотан....и гей  Sick  Ама като си помисля, че и Мая е една лигла.... направо са си лика прилика. В 1я сезон в един епизод като вика на майка си - абе не мога да отворя, гледам си сериала..... ле-леееее ей такива мързели толкоз да не обичаааам...
Peace

И аз съм фен на Роки.

# 14
  • Мнения: 6 529
Благодарности за темата   bouquet

Насладих се на 22-ри и 23-ти епизод  Peace Ще ги коментираме като му дойде времето и ги гледат повече хора  Peace

Мая и Роки са ного сладки  Peace

Общи условия

Активация на акаунт