NESCAFE DOLCE GUSTO

  • 156 818
  • 782
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 108
nellli, много, много ти благодаря за изчерпателния отговор Hug
Има голямо разнообразие от кафета, не знаем още от къде да почнем. Аз вече не изпитвам нужда от кофеинови напитки и търся неща без него.  Simple Smile
Гледам, че са пуснали вече Мелъди 3. Нашата е автоматичната и ни излезе 230лв. Ако доставчика спази времето за доставка ще я получим предколедно на 17ти.  Close-mas:

# 16
  • Мнения: 276
Ако говориш за Гениото-машината е убиец. Много компактна и кокетна, а с това автоматично дозиране ме спечели аламинут.
Голям почитател съм на Долче Густо - за три години си купих две машини и сега обмислям покупка на трета, но ще почака до другата година.

# 17
  • Мнения: 108
Става въпрос за Мелъди 3 автоматичната. Като питахме в българския сайт за нея казаха, че тази година ще я внасят, но кога Божа работа ooooh! Ние решихме да не чакаме и си я поръчахме от Германия.
Иначе майка ми още от както видя рекламата на най - първата машина  много я хареса, но едва сега се случи да може да си вземем. Laughing

# 18
  • София
  • Мнения: 311
И на мен моката не ми хареса. Продължавам да си пия Ристрето или Лунго. Чакам някоя Коледна промоция да изкочи.

# 19
  • София
  • Мнения: 169
*Извън темата: Искам да попитам, защото виждам, че сте фенове(фенки по-скоро) на Nescafe и искам да попитам знаете ли някъде ако е възможно да купя чаша Nescafe? Супер много ми харесват, но все изтървам промоциите, а и не съм виждал да продават :/ Дори ако знаете някоя промоция която тече в момента и е до Коледа пак ще е от полза.
туко-що мернах във Фантастико промо пакет, кутия NESCAFE Classic с чаша Hug

# 20
  • Мнения: 312
И аз вече съм горда притежателка на тези малки бижута, но единствено ме притеснява цената на тези капсули! Днес си взех машинката на промоция с подарък 5 кутии, ама като свършат не знам от къде да ги взимам изгодно...
@eliste ще се радвам, ако споделиш от къде ги вземаш на едро(ако си от софия)   bouquet
@ Надя* чакам с нетърпение да имаш пак някои запаси за по 7лв/кутията  Praynig

ии да ви питам - къде е този Нестле на бул.Сливница и там на каква цена са капсулките, трябва ли на едро да си взема?  Embarassed

# 21
  • Plovdiv
  • Мнения: 4
На нас ни дадоха 4 кутии и чаша,сега търсим капсули а промоция.
Ако някои сподели информация по въпроса ще бъде невероятно.

# 22
  • Мнения: 108
Машината днес дойде. Оказа се, че е по - хубава на външен вид отколкото предполагах. Тествахме я с Чокочино Peace

# 23
  • Мнения: 204
Във връзка с едно старо питане за почистване на зеленясал резервоар на кафемашина, ще ви дам страхотна идея: наливате вода в контейнера, след това няколко капки обикновена белина- прави чудеса, зеленилките просто изчезват, но оставете да подейства известно време. Изплаквате обилно след това и воаля....чисто ново резервоарче.

# 24
  • Мнения: 3
Днес и утре капсулите в Билла са намалени с 25%. Peace
Тоест от 10 на 7.50 лв Peace

# 25
  • Варна
  • Мнения: 375

И аз влизам в темата затова-запасих се с няколко кутии,утре сигурно пак.

# 26
  • Мнения: 312
Днес и утре капсулите в Билла са намалени с 25%. Peace
Тоест от 10 на 7.50 лв Peace

с карта Била или по принцип?  Simple Smile

# 27
  • Мнения: 3
Мисля че е без карта, но не съм 100% сигурна защото бях с карта тогава. В касовата бележка пише акция, а на други продукти  билакард акция, така че трябва да е без карта.

# 28
  • Мнения: 984
Я, как ви открих! Точно получих колет с капсули Нескуик за децата. Аз не мога да ги намеря в София, някой виждал ли ги е някъде?
Ще мина и през Била, благодаря за подсещането.

# 29
  • Мнения: 276
Днес и утре капсулите в Билла са намалени с 25%. Peace
Тоест от 10 на 7.50 лв Peace

с карта Била или по принцип?  Simple Smile

Само с карта. Без карта те таксуват по 10 лв. Промоциите важат срещу клиентска карта.

Общи условия

Активация на акаунт