NESCAFE DOLCE GUSTO

  • 156 742
  • 782
  •   1
Отговори
# 540
  • sofia
  • Мнения: 4 296
И колко време ще пиете едно и също кафе преди да ви омръзне? По-добре си купете машина с която ще имате по-голям избор на кафе/капсули.

Чудно как хората си правят сами мръсно  Shocked


Ще вземат различни кутии Simple Smile

# 541
  • Мнения: 167
Различни кутии, но от тях харесваш няколко вида и след определен период вкуса втръсва и искаш нещо ново. Има разлика да избираш от 10 вида и да имаш възможност от пъти по десет.
Не очаквам да сме на едно мнение, особено когато имате и такава машина. Щом ви харесва еднообразието няма да ви развалям кефа Simple Smile


# 542
  • sofia
  • Мнения: 4 296
така е различни хора, разни интереси.
аз например съм традиционалист и предпочитам 2 вкуса, които пия отдавна

# 543
  • Мнения: 501
Аз не разбирам,вие като нямате такава машина и не харесвате кафето,какво точно четете в тази тема? Предпочитам едно и също кафе да пия и то качествено,половин година вече пия бариста всяка сутрин и не ми е омръзнало. Темата е за да си помагаме,а не за подобен тип коментари!  Peace

# 544
  • София
  • Мнения: 580
Дами, има ли в някоя от веригите намаление на капсулите?  Hug

# 545
  • Мнения: 501
Дами, има ли в някоя от веригите намаление на капсулите?  Hug
Някой по-назад писа,че от утре в Метро са на 8,32 с ДДС  Peace

# 546
  • Sofia
  • Мнения: 4 576
Дами, има ли в някоя от веригите намаление на капсулите?  Hug
Днес видях, че в Била са по 8.99, но не знам докога.

# 547
  • Мнения: 5
Капсулите за други машини се намират трудно... С изключение на Лаваца може би. Имах машина Bosch Tassimo - само онлайн имаше капсули,  продадох я почти веднага.

# 548
  • Мнения: 335
За пръв път да пиша в темата. Купих си машина преди 2 дни. Фонтана. И си взех капсули от сайта на долче густо. Изненадаха ме приятно с цяла кутия подарък, аз си заредих за 79 лв че е безплатна доставката над тази сума.
Обаче съжалявам, ако някъде е написано в темата, ТЕЗИ БОНУС ТОЧКИ или каквото е как се получават. Направих си профил в сайта им, и си мислих че след евентуална поръчка ще пуснат някоя точка Simple Smile ама нищо
И има ли някой МНОГОКРАТНА КАПСУЛА за долче густо.. гледах ги по 25 лв вървят в бг сайтовете?
 Hug

# 549
  • Мнения: 289
На всяка кутия от вътре има код,като го регистрираш в профила ти се трупат по 10 точки на всеки регистриран код.

# 550
  • Sofia
  • Мнения: 4 576
Някъде промоции да има? За капсулите..

# 551
  • Мнения: 9 776
Някъде промоции да има? За капсулите..

Аз и без промоции не ги намирам. Whistling

# 552
  • Sofia
  • Мнения: 4 576
Е, как така?
В Била има сега на промоция, но са по 8,99 и не ме устройва много-много..

Аз добра цена разбирам, когато паднат под 8,00лв.!

# 553
  • Мнения: 9 776
Е, как така?
В Била има сега на промоция, но са по 8,99 и не ме устройва много-много..

Аз добра цена разбирам, когато паднат под 8,00лв.!

Била нямам наоколо. По магазините, където продават, много често няма капсулите, които предпочитам. По малко ли зареждат, много ли ги купуват, не знам.

# 554
  • София
  • Мнения: 1 033
Във Фантастико също са/бяха на 8,99 лв (или поне до онзи ден, когато ги гледах, може и още да продължава промоцията)  Peace

Общи условия

Активация на акаунт