Гласуване за ТВ любимец на 2012!

  • 30 925
  • 999
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 6 219
Драги съфорумки - сериалолюбителки,

дойде месец декември. С него поставяме началото на края на поредната изпъстрена със страст 2012 година. Много епизоди изгледахме, много спам наспамихме, много звезди огряха небосклона, много радост донесоха.
  Време е да премислим положението и да определим кой е по-, по-, най - мъжът според нашите, изпълнени с телевизионни карди съзнания. Гласуването е за всеобщ любимец, притежаващ изкусителен плочник, интелигентна физиономия и телевизионно обаяние (или едно от трите).

  Бяха проведени ожесточени дебати и размахване на секси снимки. В следствие от това работната група прие в първия етап от надпреварата влизат почти всички наши любимци от таз-годишните сериали.

  Ще има ДВА етапа.
С преференции са включени сериалите, които имат теми и твърда фенска маса в подфорум Кино и Телевизия. Гласуването ще продължи 5 дни. Очаквам минимум 250 гласа, за да има твърдо мнозинство някъде. Ако не се съберат достатъчно гласуването може да бъде удължено. Имате възможност да гласувате за 5 човека.
Вторият етап ще включва 10-те (или ако има с равен брой точки повече) събрали най - много гласове любимеца.

  За да бъде справедлива надпреварата резултатите ще можете да видите след като гласуването бъде прекратено. НО имате възможност за промяна на глас. Това дава широко поле за изява на добре премислени, вече упражнявани и осъвършенствани във времето корупционни практики, но с незнаен резултат!

  Не е възможно да включим абсолютно всички в анкетата. Ако някой ваш любимец липсва или искате да добавите някой, моля използвайте опцията ”Друг, ще посоча в темата”.

Не забравяйте, че правим това само за забавление. Лични нападки и грозни спорове няма да бъдат толерирани!

Моля ви, не изписвайте темата, защото не съм помолила модератор да бъде удължена до края на гласуването.  Mr. Green


Нека гласуването да започне!  Hug

Последна редакция: нд, 02 дек 2012, 23:46 от Vanya_I

# 1
  • Мнения: 9 095
Ване, Господ здраве да ти дава- гласувах, успешно, без да се колебая особено. Много доволен аз от избора  bouquet

# 2
  • Мнения: 6 493
Олеей , ми сега няма да ми стигнат пет опции  Crazy . Утре ще ги мисля на трезва глава  Mr. Green.

Ване , голямо браво за труда  Hug

# 3
  • София
  • Мнения: 3 581
Аз гласувах, имах само колебание за петото място. Нарочно ли не се виждат резултатите?

# 4
  • София
  • Мнения: 6 219
Написала съм в пост едно всичко Simple Smile

# 5
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Ване   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

Аз няма да казвам за кого гласувах пък  Crossing Arms Whistling Whistling Whistling Whistling

# 6
  • София
  • Мнения: 3 581
А, добре. Ти виждаш ли ги? Питам от чисто любопитство, винаги съм се чудела на тези анкети Laughing

# 7
  • София
  • Мнения: 6 219
 #Shocked не ми стигнаха 5!  Shocked


Нели, не виждам.


И разпространете там, където не пиша. Благодаря!

Последна редакция: пн, 03 дек 2012, 00:16 от Vanya_I

# 8
  • КиТ
  • Мнения: 2 490

И на мен  Crazy hahaha hahaha hahaha hahaha

# 9
  • Мнения: 2 453

Аз пък едва ги докарах до 5  hahaha, Ваня, мерси за темата    bouquet!

# 10
  • Мнения: 6 388
   bouquet за темата и от мен. Гласувах без капка колебание.

Пуснах линк към темата в Супернатуралната.

# 11
  • UK
  • Мнения: 600
Гласувах! Точно 5-ма Wink

# 12
  • Мнения: 74

+1 Трябваше доста да мисля, за да отсея 5-те НАЙ Simple Smile!

# 13
  • Мнения: 292
Ване   bouquet ,
на мен ми трябваха само 6 опции, но и с 5 се справих (макар за 6-тата да ми стана жал да я махна  Mr. Green).

# 14
  • Мнения: 2 040
Ейдън Гилън (Игра на тронове)
Дженсън Екълс (Свръхестествено)
Джаред Падалеки (Свръхестествено)
Майкъл С. Хол (Декстър)
Арън Пол (Breaking Bad)

Малко ми бяха опциите и на мен. Дълго се чудих дали да не предпочета Джо Манганиело пред Джаред, но в крайна сметка реших да не разделям братята. Ако Ването беше включила и Брайън Кранстън от Breaking Bad съвсем щях да се озоря.

Общи условия

Активация на акаунт