"Предай нататък" с Наталия Симеонова - събота, 20:00 часа , btv

  • 11 151
  • 56
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 3 753
Ей,скъсах се да рева тази вечер... Cry
За коя болница говорят,знае ли някой... Cry

# 31
  • Мнения: 4 569
Кога и по коя програма му е повторението?
Изпуснах го.  ooooh!

# 32
  • Мнения: 1 786
Можеш да го гледаш в сайта на бтв .

# 33
  • Мнения: 707
И тази вечер беше разтърсващо... Направо незнам как се справя тази майка, възхищавам и се! А децата... Cry много ми е мъчно за тях...

# 34
  • Мнения: 5 690
И тази вечер беше разтърсващо... Направо незнам как се справя тази майка, възхищавам и се! А децата... Cry много ми е мъчно за тях...
Страшно се разстроих от тази история!
Дано след предаването да се намерят лекари, които да помогнат на тия деца! Доколкото разбрах от майката,няма други хора в България с такова рядко срещано заболяване, като това на нейните деца.

# 35
  • Мнения: 11 607
Не следя друго предаване толкова редовно колкото Предай нататък! Хвала на екипа и на всички спонсори!

# 36
  • Мнения: 5 690
Точно за това, предаването е хубаво! Едно от малкото предавания, от което надежда и помощ получават истински нуждаещи се хора! Малките хора с техните разтърсващи истории!

# 37
  • Мнения: 4 569
Първо ревах на края на първата история - когато предложиха пръстена на момичето. На мен в тоя живот едва ли ще ми се случи. Уж не рева заради нищо давано по телевизията.

На втората история ми се ревеше през цялото време. Дано да се свържат други хора с тях, дано и да намерят рехабилитатори. Дано момчето да проходи.
Какво ще стане с тия деца, когато майката не е между живите?

# 38
  • София
  • Мнения: 3 753
А някой знае ли от кой град са майката с децата?

# 39
  • Мнения: 5 690
А някой знае ли от кой град са майката с децата?
Споменаха гр. Попово, но не съм много сигурна.

# 40
  • Мнения: 4 936
Аз този сезон още не съм гледала предаването, че много рева на него, а и се отвратих след епизода със Стайка от Раднево -
 Личното ми мнение е , че трябваше да запазят достойнството на детето като не го показват, но за пари какво ли не прави човек... както се казва 'колкото файдата, толкоз и белята!"

Те този епизод показа колко са работещи социалните служби и прочее институции 'в името на детето'...

# 41
  • Мнения: 4 569
Какво ли е станало с Ивко?

# 42
  • Мнения: 86
Едно от малкото истински предавания.. дано успеят да го запазят такова!
Тъжни истории, истински, потресаващи.. важното е да се намират добри хора, който да помагат и да се задействат институциите по проблемите на хората.
Забелязвате ли колко често се среща думата "рехабилитация" и колко е необходимо това начинание за тези бедни, съкрушени и мили хора - а и не само..  Sad
И в същото време, колко е тъжно да си рехабилитатор, който не може да направи нищо по въпроса, понеже не може да си намери работа, на която да се вършат стойностни дела, а не само масажи, който се извършват във всеки СПА център. За това ли учиш? 4 години, за да работиш масажист, а останалите знания, който имаш да са на вятъра един вид..

# 43
  • Мнения: 4 936
Сега изгледах няколко епизода накуп. Починалата родилка от пациентките на Мазнейкова ли е или е друг случай?

# 44
  • София
  • Мнения: 3 753
Вижте на какво попаднах:http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=742808.0

Общи условия

Активация на акаунт