"Под прикритие", сезон 3 - тема 5

  • 56 538
  • 802
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 52
А може би големия близнак, Мартин и Куката ще се обединят срещу Иво и Джаро.  Мартин ще ги използа в полза на полицията без да им казва де. Е разбира се като се оправят от кървищата Мартин и близнака.

# 166
  • До морето
  • Мнения: 7 086
Някой може ли да каже кой епизод излъчиха в неделя, за да знам какво да търся?

# 167
  • Cyprus, Пловдив
  • Мнения: 770
Ако не се лъжа 6-и   Peace

# 168
  • Мнения: 1 211
Рано му е на Иво да умира, ама накрая на сезона 100 %. Не виждам как ще излезе от блатото, в което затъна. Няма обаче да го гътнат още в средата на сезона.

# 169
  • София
  • Мнения: 3 066
Нещо се сетих от последната серия - Джаро нали е уж под домашен арест, как така даваше пресконференция на покрива на нещо си, за "голямото дарение и влизането му в политиката?  Thinking

# 170
  • sf
  • Мнения: 10 180
ами може да е бил прокрива на къщата му.

някой знае ли каква порода е кучето му? Много ме кефи  Mr. Green

# 171
  • Мнения: 9 112
Нещо се сетих от последната серия - Джаро нали е уж под домашен арест, как така даваше пресконференция на покрива на нещо си, за "голямото дарение и влизането му в политиката?  Thinking

Има право да ходи тук там, но с разрешение на прокурора (или друг там правен орган беше, забравих) Пише си молба къде ще ходи и те разрешават.

# 172
  • Мнения: 5 577
Изгледах пак трейлъра. Мисля си, че Иво ще е губещия в новата серия - след като казва"Ще те смажа" дават как камион преследва джип, а в същото време Джаро в прекрасно настроение и дирижира на дивана.

Аз мисля, че куката е с камиона, а Крум с джипа.  Mr. Green

# 173
  • До морето
  • Мнения: 7 086

Благодаря   bouquet

# 174
  • Мнения: 28
ами може да е бил прокрива на къщата му.

някой знае ли каква порода е кучето му? Много ме кефи  Mr. Green

Кане корсо, моят лаб има приятелче от тази порода, много са мили, ако са добре обучени. Иначе са страховити  Simple Smile Камората и Коза Ностра са ги ползвали здраво през годините, породата е символ на италианската мафия..  Mr. Green

Май само Тишето ще ни остане от близнаците.. А Марто се чудя как ще им сработи стратегията с Попов, след като е аут от организацията на Джаро. Дори да направи схема с Иво и Куката, това ще го отдалечи от основната идея и изобличаването на Джаро. Но интересно ще става..

Да вметна - Крум нали знаете, че е някакъв заможен фен /бизнесмен/ и ползвал само собствени дрехи и атрибути за снимките..  Joy  (сори ако сте коментирали вече.. )

# 175
  • Бургас
  • Мнения: 204
Първо Честита Нова Година!
И ако нямате нищо против ще се включа да следя темичката.За около 20 дена изгледах всички серии и съм завладяна.Някой дори ги повторих.Нямам търпение за следващия епизод.

# 176
  • София
  • Мнения: 8 124
Да вметна - Крум нали знаете, че е някакъв заможен фен /бизнесмен/ и ползвал само собствени дрехи и атрибути за снимките..  Joy  (сори ако сте коментирали вече.. )

Бях чела, че той е истинския собственик на Планет

# 177
  • Мнения: 4 290
 


Бях чела, че той е истинския собственик на Планет
не знам дали е истинският, но е официалният.

# 178
  • Мнения: 2 658

някой знае ли каква порода е кучето му? Много ме кефи  Mr. Green

Може би Cane Corso...?  ( http://www.google.de/search?q=cane+corso&hl=de&tbo=u& … =1600&bih=593 )

А иначе серията - супер.
Колкото до това, че не се било разбрало кое, защо... предостатъчно си се разбра. Другото ще се разбере после, нормално - всичко в една серия ли да кажат..?
И да, Мартин беше с Иво на онази снимка...
Идеално Джаро ги събра там тримата накуп, да се изпозастрелят взаимно и да не може да се разбре кой, кого, защо.. Близнаците имаха поръчка да "ликвидират един куриер", Мартин.. носеше пакет Wink
И наемникът там, за да довърши нещата.
Екстра, оставиха ни със зяпнали усти и с очакване за новата серия, много ми харесва!

П.П. Някой е отговорил за кучето, не бях видяла..

# 179
  • Стара Загора
  • Мнения: 432
В новата серия дават как Джаро слуша класическа музика и е видимо доволен!
Дали всичко е станало така както го е предвидил??

Общи условия

Активация на акаунт