"Под прикритие", сезон 3 - тема 5

  • 56 596
  • 802
  •   1
Отговори
# 150
  • София
  • Мнения: 3 081
И аз гласувах. Не знам как подобна класация може да подразни някого...Вчера, докато течеше серията по съседния канал вървеше "умирай трудно...някой си поред" И по повод това, че някои герои били вече прострелвани и пак се съживявали - ами явно така е в този свят, не знам. Както спортистите често претърпяват травми, така и тези явно често са под нечий нож/дуло, не ми звучи чак толкова нереално. Виж, друго е стотици да стрелят по Брус Уилис - от хеликоптери, коли, а той с един смотан пистолет да ги "опатка" всички  Whistling Не че имам против тези екшъни, напротив, често гледам подобни - голяяма забава. Наскоро гледах и новия 007 - ми че там Бонд ранен пада от движещ се по мост влак, лети 100м надолу /поне/ и цамбурва в река, идеална за рафтинг и...ами оцелява...сам..никой не го спасява дори  Mr. Green
Както и да е, отплеснах се, сори.

Снимките, които Джаро получи наистина са от среща между Иво и Марто. Ясно е, че ще "го поръча", това да не е полицията - да иска доказателства, да търси мотиви...В 1 сезон имаше едно шофьорче, Ангел ли беше - така си замина, заподозрян за нещо, за което беше виновен Марто, не помня точно какво - това си е почерка на Джаро. Просто Иво беше сегашния Крум...А и Косъма щеше да го отнесе, само в 1 лъжа го хванаха и..айде...Марто го спасява "драматично"  Mr. Green
Това с близнаците беше добре измислено, хареса ми. Отмъщението на Иво, имам в предвид. Остана малко на зрителя да си навръзва инфото - че Иво е пратил снимките с Мартин, че е измислил онова за свидетеля-Тихомир...че и защо само единия близнак - Иво е знаел, че и двамата ще заминат...И това ми харесва, че не ни се дава сдъвкано, а остава тук да се чудим  Mr. Green
Сцената между Иво и Куката беше много силна! Надявам се, че ще наблегнат на войната Иво-Джаро, а не да завързват линии до последния епизод и там всичко наведнъж да се реши...Възможно е Куката да спаси /или поне да се опита да спаси/ Мартин, той го видя, когато отнесе Зори, тогава нищо не каза, но може да го държи под око...
Стойка! Коментирали сте я - потресаваща  ooooh!
А Косъма защо е толкова угрижен? Заради онези момичета ли, или заради Зори? Коя работа се кълне, че ще "оправя"?

Весело посрещане на Новата Година на всички, много здраве, късмет и любов!

# 151
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 541
По отношение на Стойка, прочетох следния коментар: Иво, поръчай Стойка, не мога да я понасям.  Laughing

# 152
  • Враца
  • Мнения: 2 312
предполагам, че косъма е угрижен заради зори.
в предния епизод нали куката каза на иво нещо от сорта, че току-що е поръчал дъщерята на шефа на гдбоп.
в този епизод се коментираше, че косъма е заместил цирея и оня другия, значи в задълженията му вече явно влиза и наказване на непокорни момичета....

# 153
  • Мнения: 52
Стойка си е такава каквато е, няма какво да я съдим толкова много. Проблема е по точно в правещите филма, проблема е в това след като сцената с нея е пълен провал, как може изобщо да бъде излъчена. Не разбирам от правене на кино, но да  го бяха заснели повторно че да го изиграе по добре........само по веднъж ли ги снимат тия сцени?!

То всъщност да го изиграе не е точната дума...........проблема и е  точно в многото играене, преиграването, липса на чувство за истинност/автентичност.
Да си седи в театъра, НЕ СТАВА ЗА КИНО!

Как може ние тук хората които не сме професионалисти в киното да го виждаме, а правещите филма да не го виждат?!.

Последна редакция: пн, 31 дек 2012, 20:34 от ИваИ

# 154
  • Стара Загора
  • Мнения: 432
Ние имаме повече опит в гледането-те само правят филми! Wink

# 155
  • Мнения: 28
"Под прикритие" е най-добрият БГ сериал - наслаждавайте се бре! Дайте да си го коментираме нормално, кво ми се ровите като мишки анализатори..  Mr. Green
Ровещите бозайници са приспособени за живот в почвата, където прокопават сложни системи от тунели. Тва сте вие /анализаторите/ - мишки! Ай сиктир - гледайте си шоуто и се забавлявайте, няма нужда от сложни анализи дето не ги умеете.  Crossing Arms 

# 156
  • sf
  • Мнения: 10 205
Сега гледах епизода, ама си знаех,че трябва да изчакам да излезе и другия.  ooooh!
Мисля,че високия близнак няма да го бъде  Thinking
Иво, Иво... закъса го съвсем. Мисля,че ще започне да затъва, ще осъзнае,че нещата не са само власт и пари. Все капчица морал, приятелство поне трябва да има.

Ще има серия тази неделя?
Журналистката ме дразни яко  Rolling Eyes

# 157
  • UK
  • Мнения: 1 334
мен също не ми харесва журналистката и дано я разкарат,ама надали
като гледам май Бояна по-скоро ще го отнесе

# 158
  • Мнения: 9 130
Куката страхотен.
Близнаците явно няма да са по рождение, а са заедно от 20-21 години, но по какъв повод? Някой знае ли?  Не ми се щеше, но явно някой от тях ще умре след тая престрелка.  Трейлър за следващия епизод може ли да подадете  Praynig

Честита 2013-та година! Бъдете здрави, щастливи и обичани!

# 159
  • sf
  • Мнения: 10 205
Аз си обяснявам 20-21 години от този им начин на живот, с Джаро и т.н.

# 160
  • Мнения: 28
Куката страхотен.
Честита 2013-та година! Бъдете здрави, щастливи и обичани!


Куката е най-големият! А Иво много разочарова с тая схема с момичетата..  Sad  
Щастлива 2013-та на всички и от мен  Simple Smile

П.П тва полицайчето ми се види много гладен и скоро ще гърми.. 

Последна редакция: вт, 01 яну 2013, 17:16 от KiА

# 161
  • Мнения: 5 713
 Трейлър за следващия епизод може ли да подадете  Praynig
http://www.youtube.com/watch?v=dbiH8vUlLGI

# 162
  • Мнения: 9 130
благодаря, Вери   bouquet

# 163
  • Мнения: 4 291
 Журналистката ще подлее вода на Джаро, тя си играе нейна игра, не иска съдружници.
 
Иво и Куката - страхотна сцена, тези двамата играят та се късат!

# 164
  • Пловдив
  • Мнения: 1 428
Изгледах пак трейлъра. Мисля си, че Иво ще е губещия в новата серия - след като казва"Ще те смажа" дават как камион преследва джип, а в същото време Джаро в прекрасно настроение и дирижира на дивана.

Общи условия

Активация на акаунт