"Под прикритие", сезон 3 - тема 5

  • 56 505
  • 802
  •   1
Отговори
# 135
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 540

 П.П. Сега изгледах пак началото на серията, на снимката, която Джаро гледа, са Марто и Иво. Затова Джаро го поръча.

Как го различи че е Иво, аз гледах гледах........много замазано и нищо не се вижда.

На стоп-кадър. Приведен е напред и се вижда слабо, високо тяло.

# 136
  • Мнения: 5 577
И аз си мисля, че Иво така отмъщава на близнаците, знае, че те са убили майка му.
А Джаро явно е разбрал, защото в новият трейлър души КОйна и и казва ''Трима души поръчах заради теб''.  /близнаците и не се сещам още кой, явно от предните сезони някой/

А големият близнак и Марто са живи, в трейлъра на сезона ги има в една кола, целите в кръв, но живи, някой ще ги измъкне от престрелката, може би полицията.

А стана ли ясно кой е изпратил снимките на Джаро, освен пак самият Иво?

И Марто. 

В смисъл какво общо има Бояна с поръчването на Марто? че Джаро каза - ''трима заради тебе''

# 137
  • Мнения: 28
Е как може да свършат така епизода бре, луди са..  ooooh! Как ще се чака..  Whistling
Направо съм бясна!

Много як епизод де.. тая мацка където предположи по горе, че снимките са на срещата с Андонов и Марто - позна..  Mr. Green 
Ма Андонов не ми се вярваше да е такъв гад, ако наистина е замесен с 15-годишните и убийствата.. Това не го очаквах, по-лош от Джаро ми идва..
Много добре се развиват нещата като цяло...  Grinning 

# 138
  • España
  • Мнения: 1 211
http://vbox7.com/play:e036b19369 Нека подкрепим най-добрият български сериал. До преди 2-3 дена имаше 3000 вота, а сега са близо 9000. Сега сме на първо място при сериалите с поне 5000 гласа http://www.imdb.com/search/title?num_votes=5000,&sort=user_r … le_type=tv_series

Не разбирам този псевдо патриотизъм! Какво точно ни носи това, че 10 000 българи са гласували за Под Прикритие с десетки? На сюжетно ниво сериалът е доста слаб и въобще не може да се мери с топ 10 в класацията. Ако всички гласували имаха поне малко обективен поглед и интелект, щяха да го знаят.

Смятам, че подобни акции само размиват критерия ни за качество и естетическо ниво - за кино, телевизия, режисура и сценарий.

Ама айде, нека подкрепяме българското! Що това не се получава когато си купуваме домати в магазина? Wink
Критикар,този път няма как да не се съглася с теб! Отдавна и аз задавам същите въпроси,но отговор и до днес нямам! Патриот съм (не партиотар!!!),обичам изконно българските неща + кебабчета и кисело мляко   Wink,но преди всичко съм  реалист!!!
Филмът е добре направен откъм екшън,атракции,но верно,сюжетът е слабото му място :-Първи сезон-лошите срещу полицаите( задължително с лошото ченге-предател и колоритните бандити,по които женската част от публиката да изпонаприпада); Втори сезон-лошите и добрите(полицаи) срещу трети (в случая Миронов),който се оказва Кукловодът!; Трети сезон- лошите се разцепват и започват да воюват помежду си! Готова съм да се обзаложа,че ,ако има четвърти сезон,то със сигурност по-голямата част от действието ще се изнесе в чужбина! И всичко това гарнирано с музика а ла Тарантино,мацки,лъскав бар за разкош....Да ви звучи познато?!
Пак повтарям- сериалът,като първи опит на българското кино в този модерен екшън -жанр е добре направен и ние си го харесваме,но.....те "краставичарите" отдавна са "набрали краставиците" и ги "продават" по световните пазари!

П.п. Киа,писали сме едновременно! Ура,получавам Бонус-Рамос

# 139
  • Мнения: 28
Роми  Hug
Сериалчето е номер 1 ама върви го обяснявай на критикарите..  Mr. Green Все тая..

# 140
  • Стара Загора
  • Мнения: 432
Да добре е направен сериала и затова го следим с интерес!
Дано има и по добри занапред!

# 141
  • Мнения: 931
Няма да критикувам, аз също гласувах с 10 в imdb за сериала, въпреки че съм съгласна в много точки и с Критикар, и с dyvaromi, и с моменти от иначе признавам безумното мнение на коментатора в Imdb. Въпреки това си мисля, че това наистина създава една лоша шега, защото няма какво да си кривим душите - сериалът не е топ най-най от всички в света, а просто има масирана кампания за гласуване.

От друга страна -ако сами не се похвалим, няма кой. Hug

Отивам да гледам снощната серия Simple Smile

# 142
  • Мнения: 750
И аз гласувах.....аман от "разбирачи".

# 143
  • España
  • Мнения: 1 211
Току що проверих заглавието,защото имам ексцентричното усещане ,че съм попаднала в темата за "Евровизия" ! Mr. Green В смисъл,по време на "мощното нахлуване на потребители в нея"!
А иначе....изживейте пълноценно последния ден от тази година! Обичайте се и бъдете обичани и дано Новата година бъде още по-нежна и добра за всички нас!!!
И дано образи,като Джаро и компания да останат само като герои "от малкия екран" и все по-рядко да присъстват в реалните полицейски бюлетини!

Последна редакция: пн, 31 дек 2012, 11:02 от dyvaromi

# 144
  • Стара Загора
  • Мнения: 432
Близнаците са ми някак симпатични и еднакви дрешки ги обличат понякога!
Ама не разбрах за кои точно 20-21 год. се поздравиха? newsm78
http://vbox7.com/play:c7bed4afa5

# 145
  • Мнения: 1 211
Съгласна съм за това, че масираната кампания за гласуване не прави сериала най - добрият в света. Обаче ние българите имаме толкова нужда от национална гордост, че се хващаме за сламки. Ама пък може да е полезно. Хората в чужбина ще го видят, че е първи и може да започнат да го гледат от любопитство. Това е една добра реклама, според мен, което не е малко.

Иначе много добър епизод. Гадно ми е, че Иво стана такъв изрод. Беше така човечен, а сега е по - лош и от Джаро.  Rolling Eyes

# 146
  • Мнения: 296
Иво хукна с рогата напред...вижте ме кой съм аз Naughty тази разюздана жажда за власт ще го погуби...Куката го напусна,  генерала също ... Crossing Arms

Весела, щастлива и мирна Нова година  People Santa cheers

# 147
  • Мнения: 1 211
Иво хукна с рогата напред...вижте ме кой съм аз Naughty тази разюздана жажда за власт ще го погуби...Куката го напусна,  генерала също ... Crossing Arms

Весела, щастлива и мирна Нова година  People Santa cheers


И аз така си мисля. До края на сезона, Иво си е заминал. Харесвах го много като герой. Имаше голям потенциал да стане добър, но нещата се изтърваха. Накрая ще си остане само с Крум. Голяма грешка беше, че прогони Куката по този начин. Той държеше на него и му беше верен.

Весела Нова година и от мен. Бъдете успешни и щастливи!

# 148
  • София
  • Мнения: 1 344
Ааа,Иво откачи.

Поредната жестока серия.

# 149
  • Варна
  • Мнения: 37
 Сцените с разговорите между Иво и Куката са много добри. Епизодът ми хареса. Явно Иво ще потъне. Има възможност за изкупление, но в друг сезон, а такъв май няма да има.

Общи условия

Активация на акаунт